Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, UberAdi napisał:

Mi jedyne co przeszkadzało to tempo rozgrywki, pojedyncze animacje do podnoszenia każdego przedmiotu i konieczność podchodzenia do każdego z 20 ciał po strzelaninie żeby je ograbić. Doceniam oczywiście przywiązanie do detali ale jak widać nie zawsze realizm w grach ma do końca sens. Wyświetlenie i możliwość zebrania przedmiotów które są wokół postaci w odległości 1 czy 2 metrów pasowało by mi zdecydowanie bardziej i wątpie żeby ktoś przez to narzekal na brak realizmu.

 

Ja bym narzekał  - teraz jest idealnie. 

Jeszcze tego brakuje, żeby Arturowi wykupić jakiegoś skilla, dzięki któremu wszystkie zegarki i klamry z pasków denatów przylatywały by do nas niczym śrubki w Ratchet & Clank - immersja jak ch#j :obama:

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Wredny napisał:

 

Ja bym narzekał  - teraz jest idealnie. 

Jeszcze tego brakuje, żeby Arturowi wykupić jakiegoś skilla, dzięki któremu wszystkie zegarki i klamry z pasków denatów przylatywały by do nas niczym śrubki w Ratchet & Clank - immersja jak ch#j :obama:

 

"Po zabójstwie z ukrycia, ograb automatycznie przeciwnika - kup za 50$"

 

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie!

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

To zalezy na jakim levelu jest deadeye. Na pierwszym zaznacza automatycznie jak najezdzasz, na drugim mozesz albo strzelic triggerem, albo pozaznaczac pare punktow przy pomocy R1 i dopiero wtedy strzelic.

 

e: swoja droga uwielbiam tego deadeye. Nie ma to jak wykosic caly oboz baniami na jednym oddechu :banderas: albo przycelowac ze snajperki w sarne, gwizdnac i na spowolionym tempie sypnac jej miedzy oczy, aiii

Edytowane przez teddy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, messer88 napisał:

 

Ale to jako zwykły quest ze znacznikiem z literką się pojawia czy jest traktowany jako poboczne? 

 

Tak literka "A" ale na biało.

 

24 minuty temu, ornit napisał:

Naciskam R3 żeby mi spowolniło czas. W dłoni trzymam pistolet sześciostrzałowy. Po kolei najeżdżam na przeciwników i nikogo mi nie zaznacza. Muszę jeszcze dodatkowo coś naciskać? Nie potrafię korzystać z tego trybu :/

 

Dead Eye Lvl 1 - samo slo mo

lvl 2 - automatyczne zaznaczanie punktów na celu

lvl 3 - R1 zaznaczasz dokładnie miejsa, a R2 odpalasz :)

lvl 4 - widać miejsca krytyczne na przeciwnikach

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Andżej napisał:

jak ogarnac ten dead eye ? w jedynce trzeba bylo nacisnac r1 zeby zaznaczyc cel, a tutaj wystarczy ze najade na przeciwnika, i samo zaznacza targety, upierdliwe i zmniejsza uzytecznosc

 

 

To widzę, że mimo powoływania się na znajomość poprzedniej odsłony, słabo ją zapamiętałeś, bo tam na początku było tak samo, a później tak jak Bansai pisze:

 

1 godzinę temu, Bansai napisał:

 

wraz z fabula odblokujesz mozliwosc recznego oznaczania

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Figuś napisał:

R3 wciskasz i celujesz, tyle punktów możesz namierzyć ile pestek w broni aktualnie 

U mnie tez jest z tym problem. Tzn. Podczas celowania wciskam R3 i niby pod R1 powinienem sam zaznaczac cele, ale jakims cudem one same sie zaznaczaja randomowo (w jeden cel) bez wciskania czegokolwiek. Nie czaje w ogole tego.

 

PS. Przeczytana strona wczesniej. Wsio jasne, ladne wytlumaczone przez chlopakow.

Edytowane przez bebbop
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

W Call of Juarez też kompletnie nie wiedziałem jak to działa ale też jakoś szybko odpuściłem ten tytuł, ale tutaj jak widzę po postach chyba będzie podobnie w temacie pojedynków ¯\_(ツ)_/¯ oczywiście z tą różnicą że tego tytułu nie odpuszcze ; ]

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Faka napisał:

Z tym koniem głównym to jak jest? Jak zostawisz gdzieś go na zadupiu, a jesteś we własnym obozie to koń wróci do Ciebie czy trzeba po niego zapiedalać? XD


Tak, trzeba się wracać. Po kultowej misji z LENNEH obudziłem się na jakimś wyp.izdowie a kobyły nie było w okolicy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...