Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Idę do trapera w Saint Denis, tłok jak chooj więc nie biegnę tylko próbuje przejść. Jeden ze stojących gości się przewraca pomimo braku jakiegokolwiek działania z mojej strony i zaznacza się jako "świadek". Zaczyna biec żeby zgłosić "zakłócenie spokoju", wołam aby się zatrzymał jednak nie reaguje. Doganiam go na ulicy na której stoi policjant. 5 sekund poźniej mam 4 osoby strzelające w moją stronę i 19$ grzywny.

Spoiler

nick-young-confused-face-300x256-nqlyaa.

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Ryo-San napisał:

Wiecie może coś na ten temat?

 

przy każdej takiej akcji że ktoś Ci chce fundnąć jakiś item jest info że do sklepu trzeba wejść od razu. 

 

wydaje mi się nawet że raz miałem taką gadkę w nocy jak sklepy były normalnie pozamykane ale ze względu na to dało się wejść i coś wybrać. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Pupcio napisał:

Macie na mapce 2 znaczki $? Cały czas mam je z kłódką i gra mi wmawia że nie mogę tego odpalić przez moje ostatnie przestępstwa, tyle że nic nie odpyerdalałem ostatnio.

Jeden znaczek jest w rhodes a drugi niedaleko Strawberry. 

No nie wiem, u mnie działało. Może masz jakieś zaległe grzywny, które spłacasz jak Wróbel długi?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Pupcio napisał:

Nie mam właśnie :( który rozdział masz? Może u mnie już za późno czy coś. To jakaś popierdółka czy lepsze od życia te misje?

Trzeci, te zadania robiłem w drugim. Akurat misje z dłużnikami są bardzo spoko i nie opierają się na schemacie 'jedź, odbierz kasę, wróć', ale ze względu na epidemię spoilerofobii na forum nie zdradzę nic więcej.

Odnośnik do komentarza

Sposób w jaki gra traktuje znajdywanie nowych broni jest dla mnie niejasny. Raz po odrzuceniu obrzyna na rzecz nowej broni znalazłem go z powrotem przy koniu by przy innej okazji porzucony rewolwer całkowicie przepadł. Bez wdawania się w szczegóły jest seria misji z pojedynkami po których dropują się unikalne bronie i już jedną straciłem :/

Odnośnik do komentarza

Pytanie do fanatyków wędkarstwa :D

 

Zapewne wiecie, bądź też nie... KRÓL WÓD czyli legendarny szczupak jest przy latarni koło Van Horn. Ktoś z was go złowił? Poluje na s(pipi)ysyna już kilka dni, zakupiłem te najlepsze przynęty i franca zrywa mi się. Raz to już walczyłem tam z rybą około 5 minut, gra mi pokazywała, że kończy mi się żyłka, etc. Nie wiem jak go złowić...

 

Jakieś rady na łowienie legendarnych wielkich s(pipi)ysynów? :D

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, tobik napisał:

A rozkminił ktoś jak to jest w końcu z tym rozpoznawaniem twarzy? Robiłem jak radzili czyli inny strój i koń i tak jak ktoś pisał powyżej. Przez chwilę sprawca nieznany, a później normalnie mnie rozpoznają...

 

Szeryf i jego swita nie moga cie zobaczyc podczas napadu/ucieczki.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ryo-San napisał:

Mam teraz opcje darmowej broni u rusznikarza w podziękowaniu za jeden quest ale jak widzę to dużo broni mam jeszcze zablokowanych kłódką i chętnie bym tu przyszedł później tylko nie wiem czy za jakiś czas darmowa broń będzie jeszcze dostępna :/ Wiecie może coś na ten temat?

Jak nie kupisz nic od razu to bonusik przepada

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pupcio napisał:

Macie na mapce 2 znaczki $? Cały czas mam je z kłódką i gra mi wmawia że nie mogę tego odpalić przez moje ostatnie przestępstwa, tyle że nic nie odpyerdalałem ostatnio.

Jeden znaczek jest w rhodes a drugi niedaleko Strawberry. 

Jak się zabija wszystkich jak gimbus w Gietea, to potem tak jest :cool:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...