Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Szymek_PL_ napisał:

pewnie jedna kulke, strzale jak reszta zwiarzat tylko pytanie czym walisz...nie wiem co najlepsze na pantere

Niedźwiedź padł po 2 strzałach z karabinu to pantera pewnie od dwóch kulek z rewolweru.

 

Miałem jedno random encounter gdzie pantery zaatakowały typa. Nawet nie zdążyłem odpalić dead eye'a bo już mi przegryzała tętnice. :pawel: 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

A propos kompendium, to najgorzej jak np. odkryjesz jakieś zwierzę, przytrzymujesz options żeby poczytać o nim w kompendium, i żeby wrócić do gry trzeba się przekopać przez 4 albo 5 menusów wstecz :[  Manualne zapisywanie też powinno być szybciej dostępne, a nie options i zjechanie pięciu opcji w dół, wejście w zapisz i zapisanie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, easye napisał:

Juz w 3 chapterze jestes? Ile h na liczniku? Ogolnie pozniejsze rozdzialy sa jakos poczatkowane, bo ja mam wrażenie tez ze gram gram, a zoltych misji nawet jeszcz nie liznalem, chyba cały czas w 1 siedze. Te rzeczy o ktore nas proszą sie znajduje, bo Dutch prosił mnie o fajki i nie znalazłem sposobu jak je mogę przekazać. 

 

Kończe 3 i tak tu sie zasiedziałem bo pewnie jakieś 40h na liczniku. Czasu gry nie da się sprawdzić na PS4, można tylko szacować.

Te przedmioty od questów ludzi z obozu są unikatowe, jak gdzieś jakiś znajdziesz nawet przypadkowo to wyskoczy powiadomienie kto go chce, cracku :D

 

45 minut temu, Soniacz napisał:

W 2 chapterze znalazłem item dla Jacka, jestem już w 3  i Jacka ciągle nie ma... Super.

 

Mam to samo! Poszukam jeszcze raz przy jeziorze, ale wczoraj z 15min chodziłem i nigdzie go nie było.

Daj znać jakbyś coś wymyślił ;)

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Grabek napisał:

Uff, juz myslalem ze mam buga z postaciami, ale doslownie przed chwila quest na wedke wskoczyl :obama:

Też go wczoraj dostałem, ale wcześniej przyjrzałem się w poradniku zależnościom, które powinny wyzwolić quest od Abigail i faktycznie zadziałało :)

Oczywiście nie zmieniło to faktu, że Abigail, Jack i Sadie nie ma w obozie i nie można sobie z nimi pogadać :(

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Fanek napisał:

Mam to samo! Poszukam jeszcze raz przy jeziorze, ale wczoraj z 15min chodziłem i nigdzie go nie było.

Daj znać jakbyś coś wymyślił ;)

 

Zaszył się gówniak na amen :pawel:

Podobno ma wrócić w 4 rozdziale, zobaczymy. Na szczęście tych próśb jest pełno, więc platynki gówniak mi nie zblokuje :newell:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, XM. napisał:

@Bansai ile zajęło Ci przejście gry? Ogólnie gra potem jeszcze wiecej contentu dostaje czy właśnie głównie tu wszystko opiera się na znajdywniu kart, skamielin itp?

 

Mysle ze minimum 80h, niestety nie ma licznika a ten Xboxowy liczy nawet jak gra jest zapazuowana wiec jest dla mnie bezuzyteczny.

 

Nic nowego nie dochodzi, to co sie odblokowuje w trakcie gry to jest wszystko.

Odnośnik do komentarza

Sprowokowałem w Saint Denis jakichś murzynów, zaraz miałem chyba 10 na karku. Biegnę do biura szeryfa, oni wchodzą i wszyscy mnie klepią i szeryf nadal nie reaguje xD. Oddałem jednemu i od razu strzelanina, bounty. Ja pier.dolę, kocham tę grę ale idealnie nie jest, dodając jeszcze to że gram z myślą z tyłu głowy że coś pominę (polowanie na bizony z Charlesem mi zniknęło i wkur.wia mnie to, aż się boję ruszać dalej fabułę) i te spadki fps o których piszę w innym temacie, no czasem lekka frustracja narasta. Ale wtedy idę związać jakiegoś farmera i spalić go we własnym domu na odstresowanie i miłość wraca.

 

no i je.banemu w mordę Jackowi nie mogę dać książki, najprostszy rodzaj questa, przynieś mi coś a i tak spier.dolili że podchodzę do niego a jedyne opcje które mam to przywitaj się i podjudź, kur.waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

054899D310944D0C9BF90D817BCF5DE6C78FEAE9

 

idę kupić amunicję do obrzyna i powystrzelam całe Valentine, przysięgam

 

 

Edytowane przez c0ŕ
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...