Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, c0ŕ napisał:

Sprowokowałem w Saint Denis jakichś murzynów, zaraz miałem chyba 10 na karku. Biegnę do biura szeryfa, oni wchodzą i wszyscy mnie klepią i szeryf nadal nie reaguje xD. Oddałem jednemu i od razu strzelanina, bounty. Ja pier.dolę, kocham tę grę ale idealnie nie jest, dodając jeszcze to że gram z myślą z tyłu głowy że coś pominę (polowanie na bizony z Charlesem mi zniknęło i wkur.wia mnie to, aż się boję ruszać dalej fabułę) i te spadki fps o których piszę w innym temacie, no czasem lekka frustracja narasta. Ale wtedy dla odstresowania idę związać jakiegoś farmera i spalić go we własnym domu na odstresowanie i miłość wraca.

No są też jeszcze takie akcje z du.py jak ta poniżej.

Tego typu sytuacje oraz zbyt przekombinowane sterowanie i klawiszologia niestety psują odbiór tej świetnej gierki.

 

No ale, żeby zaraz Rozi nie zbóldu.pił za mocno, to muszę napisać,  że i tak gra się z banderasem na mordzie. :banderas:

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Bansai napisał:

 

Mysle ze minimum 80h, niestety nie ma licznika a ten Xboxowy liczy nawet jak gra jest zapazuowana wiec jest dla mnie bezuzyteczny.

 

Nic nowego nie dochodzi, to co sie odblokowuje w trakcie gry to jest wszystko.

Wciskasz pauze i idziesz na zakupy albo do pracy? XD statsy na Xboxie, to jest to czego mi brakuje na ps4. Ja już mam 24h na liczniku i dopiero zacząłem trzeci rozdział. Trafiłem na strzeżoną willę jak w Django. Na bank będzie tam jakaś rozpierducha :banderas:

 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, chris85 napisał:

Wciskasz pauze i idziesz na zakupy albo do pracy? XD statsy na Xboxie, to jest to czego mi brakuje na ps4. Ja już mam 24h na liczniku i dopiero zacząłem trzeci rozdział. Trafiłem na strzeżoną willę jak w Django. Na bank będzie tam jakaś rozpierducha :banderas:

 

 

Wciskam pauze jak robie cokolwiek w domu lub ide na zakupy, zebys wiedzial, wg Xboxa od 3 godzin juz gram dzisiaj w RDR a nawet 2 krokow nie zrobilem. xD

 

Statsy na pewno sa fajne, ale dla mnie sa bezuzyteczne. Te na Switchu sa dla mnie bardziej miarodajne, bo jak daje pauze to wciskam zawsze tryb uspienia i wtedy prawilnie nalicza rzeczywisty czas spedzony na granku.

 

Bedzie sie dzialo w tej willi, jeszcze jak.

Odnośnik do komentarza

daje w spoiler, bo piszę o sytuacji po 1 misji dla Javiera



siedzę sobie z chłopakami, już pośpiewane, popite i czekam co się dalej wydarzy, aż tu nagle Arthur wypala z takim tekstem


od początku mi Trelawny przypominał dokładnie Strange Man'a z RDR i nawet szukałem coś wcześniej w necie na ten temat, ale nic nie znalazłem
będzie później jakoś rozwinięty ten wątek, czy to taki one-time easter egg?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, maciucha napisał:

daje w spoiler, bo piszę o sytuacji po 1 misji dla Javiera

 

  Ukryj zawartość

 

 


siedzę sobie z chłopakami, już pośpiewane, popite i czekam co się dalej wydarzy, aż tu nagle Arthur wypala z takim tekstem

 


od początku mi Trelawny przypominał dokładnie Strange Man'a z RDR i nawet szukałem coś wcześniej w necie na ten temat, ale nic nie znalazłem
będzie później jakoś rozwinięty ten wątek, czy to taki one-time easter egg?

 

 

Nieeee, za bardzo sie w to wczytujesz...

 

on po prostu zniknal robic w konia innych ludzi, wroci jeszcze, to jest normalna postac ktora nie jest po prostu pelnym czlonkiem gangu

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bansai napisał:

 

Nieeee, za bardzo sie w to wczytujesz...

 

 

  Ukryj zawartość

on po prostu zniknal robic w konia innych ludzi, wroci jeszcze, to jest normalna postac ktora nie jest po prostu pelnym czlonkiem gangu

 

 

no wiem to o czym piszesz, ale Marstonowi w RDR znikał i no wygląda identycznie, więc nie wydaje mi się żebym za bardzo się w to wczytywał, a raczej że Rockstar puszcza do gracza oczko 

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, c0ŕ napisał:

Sprowokowałem w Saint Denis jakichś murzynów, zaraz miałem chyba 10 na karku. Biegnę do biura szeryfa, oni wchodzą i wszyscy mnie klepią i szeryf nadal nie reaguje xD. Oddałem jednemu i od razu strzelanina, bounty. Ja pier.dolę, kocham tę grę ale idealnie nie jest, dodając jeszcze to że gram z myślą z tyłu głowy że coś pominę (polowanie na bizony z Charlesem mi zniknęło i wkur.wia mnie to, aż się boję ruszać dalej fabułę) i te spadki fps o których piszę w innym temacie, no czasem lekka frustracja narasta. Ale wtedy idę związać jakiegoś farmera i spalić go we własnym domu na odstresowanie i miłość wraca.

 

no i je.banemu w mordę Jackowi nie mogę dać książki, najprostszy rodzaj questa, przynieś mi coś a i tak spier.dolili że podchodzę do niego a jedyne opcje które mam to przywitaj się i podjudź, kur.waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

054899D310944D0C9BF90D817BCF5DE6C78FEAE9

 

idę kupić amunicję do obrzyna i powystrzelam całe Valentine, przysięgam

 

 

Jesteś pewien, że masz odpowiednią książkę?

 

Są 4 różne książki, z których jedna jest tą właściwą. Miałem to samo i zebrałem je wszystkie, żeby w końcu jedna z nich okazała się odpowiednia.

 

A co do misji Charlesa to ona nie zniknęła. Przestała być aktywna i jak będziesz się kręcił po obozie to znowu się pojawi. Miałem tak z łowieniem ryb z

Seanem

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Bansai napisał:

 

Nic nie powystrzelasz w 15 fpsach :kaz:

 

moja noga już w tym zlagowanym mieście więcej nie postanie!

23 minuty temu, Voytec napisał:

Jesteś pewien, że masz odpowiednią książkę?

 

Są 4 różne książki, z których jedna jest tą właściwą. Miałem to samo i zebrałem je wszystkie, żeby w końcu jedna z nich okazała się odpowiednia.

 

A co do misji Charlesa to ona nie zniknęła. Przestała być aktywna i jak będziesz się kręcił po obozie to znowu się pojawi. Miałem tak z łowieniem ryb z

  Pokaż ukrytą zawartość

Seanem

 

 

Jak to 4 są :[ Mam tą z tego domku w którym jest też długopis dla Mary-Beth, jak podniosłem to dostałem komunikat że misja zaktualizowana i żebym mu zaniósł. Teraz skur.wiel siedzi całymi dniami w jednym miejscu obok Abigail i za nic nie zagadam. Chyba zrobię misję fabularną, nie chcę ale już mnie nosi. W sumie je.bać honor, trofea, bounty, gram jak chcę od teraz bo tylko się triggeruję

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Grabek napisał:

Alez pieknie Arturo przydzwonil w nisko wiszaca galaz :banderas: az mnie zabolalo. No nie spodziewalem sie takiego przywiazania do detali

No ja sie zdziwilem jak zawolalem konia a ten niechcacy z bani zaje.bal w okno pobliskiego domu i zbil lekko szybe.

 

Panowie wedke to jakos bedzie mozna ulepszyc albo efektywnosc lowienia? Dzis zlapalem pierwsza rybe w jagres oporcz tych z misji i wciagalem ja chyba z q5 minut az musialem zrobic przerwe bo mnie lapa bolala od krecenia analogiem. 8kg sum. Ale wiem ze sa wieksze ryby i co ja bede je pol godziny tak wciagal?

Odnośnik do komentarza
Teraz, kanabis napisał:

No ja sie zdziwilem jak zawolalem konia a ten niechcacy z bani zaje.bal w okno pobliskiego domu i zbil lekko szybe.

 

Panowie wedke to jakos bedzie mozna ulepszyc albo efektywnosc lowienia? Dzis zlapalem pierwsza rybe w jagres oporcz tych z misji i wciagalem ja chyba z q5 minut az musialem zrobic przerwe bo mnie lapa bolala od krecenia analogiem. 8kg sum. Ale wiem ze sa wieksze ryby i co ja bede je pol godziny tak wciagal?

 

Nie ulepsza sie nic.

 

Lewa galka w dol, puszczasz, znowu dol, w miedzyczasie krecisz prawa szybko - i tak w kolko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...