Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Najtmer napisał:

ej dobra, 200 stron tematu juz

 

jest ktos* w stanie tak trzezwo i obiektywnie ocenic gre? 

 

 

 

 

 

 

*oprocz Roziego i Glupcia.

Moim zdaniem, Blantmana opinia jest bardzo wiarygodna. Przynajmniej ja mam podobne odczucia, co do tego tytułu. W skrócie, bardzo dobra gierka, czuć włożone w nią serce w bardzo wielu aspektach, piękny świat, bardzo dużo smaczków i szczegółów, ale z drugiej strony kilka irytujących błędów, czasami absurdalnych i niezrozumiałych.  Jednak, pomimo tych błędów, jest to nadal poziom sandboksa nie do osiągnięcia dla niektórych twórców.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trzeba przyznać że Blantman ladnie wypunktował co w grze nie dziala za dobrze. Jak dla mnie 8+/10

Nie wiem czy to sentyment czy po prostu RDR 1 w moim odczuciu bylo grą ciekawszą. Poboczne questy i te random enkantery miały wiecej barwnych postaci, tu może ze 2,3.

Tu sie trafiają sami myśliwi albo pogryzieni przez węże;)

No i te sterowanie, na spokojnie pięknie ale trafi sie coś mocno dynamicznego i można rzucać padem.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Pograłem tylko kilkadziesiąt minut ale już irytuje mnie kilka rzeczy,

- Artur rusza się jak wóz z węglem,

- sterowanie jest nieintuicyjne i przekomplikowane,

- wC0rwia mnie że nie mogę sobie nawet koniem pojeździć bo co chwilę włączały mi się pasy na górze i dole ekranu, kamera przełącza się "filmową" i zamiast GRAĆ muszę oglądać jak Artur jedzie koniem.

- generalnie cały prolog polega tylko na wychylaniu gałki.

- systemy zdrowia, wytrzymałości, jedzenia podrobiów, klepania i głaskania konia jest dla mnie całkowicie zbędny,

 

Fajną robotę robi muzyka, ładnie wygląda graficzka, a system oświetlenia i to jak jest plastyczny robi niesamowite wrażenie. Liczę że gierka mnie jeszcze kupi, gdy już się otworzy bo ten cały prolog no nie porwał mnie no 

  • Plusik 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

@suteq to się nazywa wypalenie życiowe. jeszcze trochę i zaczniesz się rozglądać w necie za jakimś sportowym kabrioletem bo siwego włoska na sakiewce znajdziesz. bądź dzielny :empathy:

 

szybkiej podróży póki co użyłem raz i w sumie w czasie scenki "teleportacji" to w zasadzie na koniu bym w tyle samo dojechał. opcja dobra jedynie by przez całą mapę przelecieć.

Odnośnik do komentarza

klawiszologia jest przekombinowana to fakt. Poruszanie sie Arturem w pomieszczeniach to też draka sraka. Przeskakiwanie z osłony do następnej rzadko sie udaje bez zarobienia kulki bo Morgan czasem woli sie zatrzymać, wyprostować żeby zaraz pobiec dalej i to nie tam gdzie chce. 

 

I tak kocham ten twór <3

Odnośnik do komentarza

Klawiszologia jest przekombinowana, jak się jest szympansem i nie potrafi czytać samouczków. Co do pomieszczeń było już powiedziane - przełączasz na FPP i już jest git (jeśli komuś przeszkadza).

 

Narzekajmy na proste gry. Wychodzi gra, w której trzeba się pewnych rzeczy nauczyć i robić coś więcej? Zbyt skomplikowane!

 

inb4 wyciągnij chuja Rockstar z mordy, grubasie!!!!!!!!!!!!!111

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
59 minut temu, oni napisał:

wC0rwia mnie że nie mogę sobie nawet koniem pojeździć bo co chwilę włączały mi się pasy na górze i dole ekranu, kamera przełącza się "filmową" i zamiast GRAĆ muszę oglądać jak Artur jedzie koniem.

 

Jeszcze się najeździsz tu tyle że będziesz chciał żeby się załączyły pasy i autopilot xd

Odnośnik do komentarza

Denerwujace odnosnie sterowania jest ze wiekszosc komend aby wykonac trzeba przytrzymac guzik (2 sek) po czym odpala sie animacja na ktore Artur nie reaguje natychmiast i mijaja kolejne sekundy na sztucznym wydluzaniu rozgrywki...mi sie nie podoba ten realizm. Zaczynam 3 rozdzial i  dla mnie za wolno to sie rozkreca...nawet bym powiedzial ze nudnawo. Raptem byly dwie w miare fajne misje. Moze niepotrzebnie bylo robic po 3 rodzaje krolikow i 5 jeleni. Na plus GENIALNA muza, zyjacy swiat i oswietlenie. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Szymek_PL_ napisał:

Denerwujace odnosnie sterowania jest ze wiekszosc komend aby wykonac trzeba przytrzymac guzik (2 sek) po czym odpala sie animacja na ktore Artur nie reaguje natychmiast i mijaja kolejne sekundy na sztucznym wydluzaniu rozgrywki...mi sie nie podoba ten realizm. Zaczynam 3 rozdzial i  dla mnie za wolno to sie rozkreca...nawet bym powiedzial ze nudnawo. Raptem byly dwie w miare fajne misje. Moze niepotrzebnie bylo robic po 3 rodzaje krolikow i 5 jeleni. Na plus GENIALNA muza, zyjacy swiat i oswietlenie. 

 

No to jest debilne. Czasami jak chcesz konia przypiac czy otworzyc skrzynke, trzymasz guzik i zdarzaja sie sytuacje ze Arthur tanczy dookola przez 5 sekund zanim sie dobrze upozycjonuje zeby w ogole zaczac te animacje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...