Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, c0ŕ napisał:

A ja się męczę z orchideami obuwikowymi, dwie zebrałem i więcej nie widzę kur.wa ;/ Nawet pod L3+R3 mi ich chyba nie podswietla a szukam dokładnie w miejscach które były na mapie w poradniku.

 

Tesknie za koscmi dinozaurów

Stay strong! stay. with. me!  Ehh ten kto robił tę misje i wyzwania hazardzisty powinien dostać peniz braci houser do dupy :nosacz2:

Edytowane przez Pupcio
Odnośnik do komentarza

C9IhzVH.jpg


Przygoda ukończona. Na liczniku siedemdziesiąt sześć godzin, a jeszcze wiele aktywności pobocznych (ściganie bandziorów) przede mną. Jest tu kilka niedogodności, niemniej gra i tak jest fantastyczna.

Graficznie całość prezentuje się nieprawdopodobnie. Bezsprzecznie RDR II jest jedną z najpiękniejszych gier w jakie można zagrać, a technologicznie wersja na One X to zdecydowanie numer jeden jeżeli chodzi o konsole. Widoki, które świat oferuje są niesamowite. W parze z tym całym przepychem idzie kapitalna warstwa audio. Muzyka w prologu - istna rewelacja. Do tego ten nieprawdopodobny klimat, ogromy świat pełny różnorodnej zawartości.  Kapitalna gra, której 10/10 należy się jak mało której, jak koniu marchew - albo płatki owsiane. :wio:

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Yakubu napisał:

Dajcie jakąś listę co zbierać, żebym za wczasu się przygotował. Jakbym wiedział to bym już od dawna odkładał te piórka, a tak to wszystko na handel szło i jedynie kilka ozdóbek sobie zrobiłem :/ Jeden plus, że już kilka tych kwiatów znalazłem i nie dało się tego sprzedać nigdzie xd

 

Jeśli chodzi o czaple i warzęchy to te miejscowy

 

H6ZiReP.png

 

VxRH9w9.png

 

W te miejsca jeździj, save'uj i wczytuj, zabijaj wszystkie warzęchy różowe i czaple. Jaja aligatora są na bagnach w okolicach dużych aligatorów, orchidee to już yt, ale używaj L3+R3 bo bardzo pomaga zauważyć znajdźki

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza

Czytam niektóre posty i aż żałuję, że Rockstar nie przyebalo czymś na prawdę grubym do zrobienia 100% 

Np przejdź 25 razy z gór do St Denis pieszo. Albo upoluj 1 000 000 zwierząt. 

Kocham tę grę od pierwszej minuty, ale Panowie szanujmy się. Życie jest za krótkie, żeby zbierać wirtualne piórka xD

Edytowane przez chris85
  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Moja nowa ulubiona postac Charles z saint pennis.

 

Ja mam jakies piorka bo szukam dzieciola i napier,dalam we wszystkie ptaki na niebie ktore zobacze. Teraz szukam oleandra do sztrzal. (pipi) jak nie byl potrzebny to sie co chwila trafial a teraz wszystko tylko nie on. Nie rozumiem tego fenomenu, chyba przez to ze swiat jest tak piekny i realny chce sie tak latac po lesie itp. 

I te kwiatki z drzew mam. Wiem ze te piorka i kwiaty beda potrzebne wiec nie sprzedaje ich. 4 rozdzial narazie

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, zagul napisał:

Jak wygląda to dalej fabularnie? Tj. jestem pod koniec 2 rozdziału i fabuła bez szału. 

 

Do końca gry tak jest, siedzisz w obozie, od czasu do czasu obrobisz dyliżans albo sklep bo gang potrzebuje hajsu, wracasz i tyle. Fabuła nie nabiera żadnego rozpędu i nie zmierza w żadnym kierunku, największy plot twist to jak Bill wali w mordę Pearsona po pijaku przy ognisku.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...