Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Figuś napisał:

Ale zlicza czas nawet gdy gra jest zatrzymana, @Bansai wyjaśniał jakiś czas temu w tym temacie :lapka:  :cool:

Ciekawe, bo w FH4 licznik w grze pokazywał mi więcej godzin niż ten z dashboarda. Nawet jeśli jest tak jak Pan Bansai powiedział to i tak opcja "orientacyjnie +/- godzina" jest lepsza od "weź zeszyt i co pół godziny postaw pionową kreskę ołówkiem" :Coolface:

Odnośnik do komentarza

Czy legendarne zwierzęta pojawiają się o określonej porze dnia lub nocy? Wydaje mi się że gdzieś w okolicy Fort Wallace powinien być legendarny jeleń, szukałem już 3 razy będąc w okolicy i zero śladu.

 

Do czego służy wytrych? Kupiłem go ale nie miałem jeszcze możliwości skorzystania z niego.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, MaZZeo napisał:

Czy legendarne zwierzęta pojawiają się o określonej porze dnia lub nocy? Wydaje mi się że gdzieś w okolicy Fort Wallace powinien być legendarny jeleń, szukałem już 3 razy będąc w okolicy i zero śladu. 

Wydaje mi się, że pora dnia nie ma znaczenia.

 

Musisz szukać znaczników takich jak tu:

"rdr2-legendary-fox-1.png?auto=format,com

I tropić zwierzaka po nich. Czyli znajdujesz pierwszy taki, śledzisz ścieżkę do kolejnego, itd.

 

6 minut temu, MaZZeo napisał:

Do czego służy wytrych? Kupiłem go ale nie miałem jeszcze możliwości skorzystania z niego. 

Ja raz trafiłem na skrzynkę do otwarcia wytrychem, która była na losowym powozie. Nie miałem wtedy wytrychu :frog:

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, MaZZeo napisał:

Czy legendarne zwierzęta pojawiają się o określonej porze dnia lub nocy? Wydaje mi się że gdzieś w okolicy Fort Wallace powinien być legendarny jeleń, szukałem już 3 razy będąc w okolicy i zero śladu.

 

Do czego służy wytrych? Kupiłem go ale nie miałem jeszcze możliwości skorzystania z niego.

Legendarny jelen jest w big valley na zachodzie. Ta mapka zwierzat jest chu.ja warta. Ryb jest duzo bardziej precyzyjna

Tez lazilem w okolicach fortu az sprawdzilem na necie 

Odnośnik do komentarza

Ja tego legendarnego jelenia to mam problem ze znalezieniem go, a chcę go ubić, bo daje fajnego pasywa do oskórowania zwierząt. Jestem w miejscu gdzie na mapie pokazuje ikonkę legendarnego jelenia, a w rzeczywistości nigdzie go nie ma, przeorałem wszystko pod sokolim wzrokiem i uja nie ma tego, żebym widział jego gunwo na ziemi.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Faka napisał:

Ja tego legendarnego jelenia to mam problem ze znalezieniem go, a chcę go ubić, bo daje fajnego pasywa do oskórowania zwierząt. Jestem w miejscu gdzie na mapie pokazuje ikonkę legendarnego jelenia, a w rzeczywistości nigdzie go nie ma, przeorałem wszystko pod sokolim wzrokiem i uja nie ma tego, żebym widział jego gunwo na ziemi.

Nie robiles jakiejs zadymy? Albo czy ktos jakichs zwlok nie znalazl? Ja tak mialem z losiem na polnocy, typ znalazl trupa i chvj, musialem wrocic po dwoch trzech dniach zeby „zadzialalo”

Odnośnik do komentarza

Mialem dzis ganianie sie z bobrami. Nie dosc ze siedza zawsze przy ptakach i jak sploszymy ptaszka to (pipi)ja to w dodatku sa szybkie i uciekaja do rzeki. Znalazlem w koncu wymarzonego skur,wyboberka na 3 gwiazdy to mi zje,bal do rzeki ale go jakos ustrzelilem. Ale byl na glebokiej wodzie wiec wyplynalem Arturem i jakos go chcialem przypilic do brzegu , w koncu po nieporadnym regulowaniu splyniecia bobra przez Arturka zdechly bobr zatonal :yao::

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Figuś napisał:

Legendarnego Widłogona jeszcze sobie upolujcie, pasyw z niego jest taki że truchła na koniu się nie niszczą, spoko sprawa jeśli chodzi o questa pani Hobbs

 

Jo, tyle że to na terenie Blackwater, więc na razie niezbyt  mogę :)

 

Godzinę temu, kanabis napisał:

Mialem dzis ganianie sie z bobrami. Nie dosc ze siedza zawsze przy ptakach i jak sploszymy ptaszka to (pipi)ja to w dodatku sa szybkie i uciekaja do rzeki.

 

U mnie bobry normalnie przymulone chodzą po brzegu. Za jednym wypadem trzy perfecty zgarnąłem. 

 

Oposa dalej nie mam jakby kto pytał :frog:

 

Za to na polowaniu na oposy zobaczyłem stworzenie, w którym się zakochałem, ale chyba nie ogarniam mechaniki i musiałem przełknąć gorycz porażki... Ciekawe, czy jeszcze kiedyś spotkam takie cudo... 

 

 

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...