Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, MEVEK napisał:

Również nie odpuszczę 100% w tej części. W jedynce wbiłem platynę, wiec tym bardziej tutaj.


W jedynce to 100% trofików robiłem dwukrotnie, więc tutaj nie ma opcji, bym odpuścił. Aczkolwiek nie będę tego robił jak tutejsza młodzież, tylko rozłożę to sobie w czasie - ja się nie muszę z nikim ścigać :)
 

11 godzin temu, Rozi napisał:

Spoiler dotyczący brody, możesz zajrzeć, nic mocnego.


"Spoiler dotyczący brody" - w temacie jakiej innej gry można napisać coś tak absurdalnego? :banderas:
 

26 minut temu, c0ŕ napisał:

Okej, słowo podwodne mnie przekonało żeby tego nie robić, dzięki że przypomniałeś. Wszystko tylko nie podwodne etapy w grach, nic mnie tak nie odrzuca xd


Uwielbiam podwodne etapy w grach i strasznie żałuję, że Arthur nie umie nurkować (ale przynajmniej nie boi się wody jak komboje w poprzednim RDR).

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, c0ŕ napisał:

 

Wiedziałeś to podświadomie, jedynka i jej fabuła jest na rynku 8 lat i chyba nie było trudne do przewidzenia że obóz

  Ukryj zawartość

nie będzie żył długo i szczęśliwie

, c'mon XDDD

 

trzeba wprowadzić nowy gatunek spoilera, spoiler logiczny 

Co ma piernik do wiatraka. Kazdy moglby prowadzic obóz, a zwlaszcza  Arthur, ktory praktycznie i tak nosi wszystko na swoich barkach. Ale co ja tam wiem, siedzac w 3 rozdziale. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

No też wczoraj zakończyłem 6 czapter, 60h na liczniku no nie kłamali z tym story na 65h ale po około 40h już odpuściłem sobie trochę eksploracje, polowania, pracę w obozie i cisnąłem raczej strangerów i fabułę. 

 

Spoiler odnośnie zakończenia 6 aktu i RDR 1

 

Spoiler

Boże jak ja nienawidzę tego w dupę je,banego lamusa Krzysia Van Der Linde i bardzo chętnie odpale znów jedynkę żeby go zaje.bać z najwiekszą przyjemnością, akcja z Eagle Flies, ciągniecie przez 3 akty motywu, że no już zaraz zbierzemy kase i spier.dolimy MIEJ WIARE synu, zostawienie Johna w więzieniu, po skoku na pociąg no ku,rwa niesamowicie to zrobił Rockstar, który z premedytacją napisał tak jego postać w prequelu abyśmy mieli kontekst tego co dzieje się w kontynuacji. Grałem dawno temu już ale nie pamietam żeby jedynka jakoś nakreślała specjalnie nam postać Dutcha oprócz tego, że agenci Federalni mówią, że po prostu był złym czlowiekiem i jeśli chcemy żyć w spokoju to musimy go zaje.bać a skoro nie miałem kontekstu to nawet specjalnie czułem motywacji żeby go zabić, teraz ją mam. Z jednej strony genialny ruch Rockstar pokazującym jak świetnym materiałem okazał się prequel ale też trochę karny kutas, że nie zrobili tego jak pan jezus przykazał. 

 

11 godzin temu, UberAdi napisał:

I tak w GTA V chyba nie było gorzej napisanych postaci niż Dutch "jestem głupi i naiwny jak dziecko ale wszyscy mi wierzą" van der Linde :lapka:

Wbrew pozorom, to jest wszystko zamierzone i własnie Rockstar to świetnie zrobiło (no może trochę zbyt to wszystko naciągane momentami) i ma sens o ile grałeś w RDR 1 o czym pisze w powyższym spoilerze

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, teddy napisał:

Odnosnie spoilera to imo rockstar po prostu nie planowal czesci drugiej i dlatego mozna sie doszukiwac paru dziur w RDR1

Planować nie musiał, ale wiesz jakiś sens misji Johna Marstona musiałbyć nakreślony, ale z tego wybrnęli elegancko, nie mam zarzutów w ogole. A dziury są i to już od samego początku wiadomo bo przecież sterujemy kolesiem o którym w RDR 1 nie ma ani słowa. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Co do spoileru to fantastycznie się to zazębia. W jedynce John wspomina Dutcha np Bonnie że lider jego gangu to na początku był wspaniały czlowiek, nauczył go czytać, był dla niego niczym ojciec. Potem z czasem jednak oszalał, a odszedł od nich kiedy został ranny podczas akcji i go opuścili. Reyesowi opowiada, że to był człowiek z zasadami, jest dużo porządniejszy niż Ci którzy niosą prawo i nowoczesność. Że Ross to szczur i wcale nie jest mu z nim po drodze i do współpracy został zmuszony, a Dutch tak naprawdę przeciwstawia się zgniłemu progresowi, ale na dłuższa metę jego walka nie ma szans powodzenia.

 

Napiszcie jakie dziury wyłapaliście w fabule bo ja przy pierwszym przejściu chyba ich nie wyłapałem dużo. 

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...