Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Może dadzą auta do rdr z ograniczonym paliwem? Pod koniec ery Wild Westa auta juz w sumie byly

 

Oby nie. Koniec ery WW był już w pierwszym RDR i tam też mieliśmy samochód, ale skoro to będzie prequel to dostaniemy tę romantycznie zacofaną epokę poszukiwaczy złota, traperów i łowców skalpów, bez żadnych samochodów itp.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Obrazek jest zbyt oczywisty co do niektórych postaci. Moim zdaniem dostaniemy grę w czasach świetności gangu Dutcha. Na grafice z 7 wspaniałymi patrząc na nią to maksymalnie po lewej jest Marston. Na samym środku może być Dutch. Weźmy pod uwagę, że oni muszą być młodsi niż znamy ich z RDR, a ten na samym środku wygląda jak młodszy Dutch. 3 od prawej to beż żadnych wątpliwości Williamson. Skrajnie po prawej jest Indianin co jest ekstra posunięciem. Brakuje mi Abigail Marston, która też była członkiem gangu i Escuelli, którego nie mogę zlokalizować.

 

Marzyłby mi się też czarnoskóry członek gangu, bo strasznie bym chciał, żeby poruszony był temat niewolnictwa. I myślę, że też tak będzie. Może 2 od prawej jest czarny?  :)

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

obrazek najlepszej jakości jakiej znalazłem

http://mms.businesswire.com/media/20161018005679/en/550258/5/RDR2_DIGITAL_POSTER.jpg

 

przy tej jakości mam coraz więcej wątpliwości co do butcha na środku, nawet odmłodzonego. być może to nowy protagonista

pod butcha może podchodzić troche gość po lewej od środkowego

 

z kolei facet po prawej mimo że na pierwszy rzut oka przypomina nieco indianina to nie ma żdnego elementu świadczacego jasno że nim jest, za to przypomina troche starego chińczyka którzy też byli obecni na WW (jedyne co myślałem że może świadczyć o indiaństwie to "frędzle" przy udzie po prawej stronie, ale z drugiej strony może to być tylko styl rysunku, bo Bill też ma na płaszczu przerwy w kresce tak jak by niebały rysunek)

Odnośnik do komentarza

z kolei facet po prawej mimo że na pierwszy rzut oka przypomina nieco indianina to nie ma żdnego elementu świadczacego jasno że nim jest za to przypomina troche starego chińczyka którzy też byli obecni na WW (jedyne co myślałem że może świadczyć o indiaństwie to "frędzle" przy udzie po prawej stronie, ale z drugiej strony może to być tylko styl rysunku, bo Bill też ma na płaszczu przerwy w kresce tak jak by niebały rysunek)

jak nie ma jak ma. Przy udzie z brzegu wisza jakies indiańskie farfocle:)

Odnośnik do komentarza

przy tej jakości mam coraz więcej wątpliwości co do butcha na środku, nawet odmłodzonego. być może to nowy protagonista

pod butcha może podchodzić troche gość po lewej od środkowego

 

Faktycznie, żaden z nich nie wygląda jak Butch...

 

d5c176a220ce4b0bd8cf22131343e7c9.jpg

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...