Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

ta, jakis czas temu przypomnial mi sie, i fakt ze wokol niego byla ta dziwna aura, znikal po cutscenkach, kule przez niego przelatywaly. teorie ze to Szatan / Bog sa spoko, ale mi sie wydaje ze to jakas taka projekcja Marstona, ucielesnienie przesladujacych go demonow z przeszlosci, oraz obaw o przyszlosc, choc to ze to Pan S bardziej mi sie podoba, lubie takie metafizyczne watki

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bardzo fajna postać ale po raz drugi już nie zrobi takiego wrażenia.

Btw. Czy musimy pisać w spoilerach o jednej z najlepszych gier tamtej generacji w temacie o jej następcy?

 

no generalnie chodzi o to, by w grze bylo to gdzies tak uchwycone, nawet tak subtelnie jak w RDR, ale niekoniecznie to samo. grunt zeby dawalo miejsce do interpretacji i prowokowalo do jakiegos dojrzalszego myslenia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak, musimy bo niektórzy nie dotrwali do Meksyku...

Rdr nie przeszli, ale przy RDR2 to już jest jaranko, a za chwilę ekscytacja i banderasy po trailerze. Gracze...

 

E: W nawiązaniu do poprzednika, mam nadzieję na więcej takich momentów w dwójce. :cool:

http://www.youtube.com/watch?v=T8BFV5AJ2IQ

Edytowane przez Hum
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie moment dotarcia do Meksyku z far away w tle to jeden z lepszych momentów jakie było mi dane zobaczyć w grach (feeling niesamowity) . Jako że jestem pechowcem i wybuchło mi ps3 nie wytrzymałem i rozglądam się za jakąs dobrą okazją na xone by emulować RDR .

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

a pamiętacie tą niby nawiedzoną posiadłość w Tumbleweed? Ach, finalnie nic tam nie było nawiedzonego, ale te filmy na yt i własnoręczne poszukiwania były świetne, fajnie by było jakby w nowym RDR też dodali trochę takich tajemnic.

Użyli jej do dlc UN, ale tak poza tym to głównie dla klimatu. A miejscówka aż się prosi żeby w każdym pokoju dyndal na żyrandolu jakiś klient :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...