Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Kur.wa co wy gadacie, trailer mega klimatyczny, bedzie jazda na maksa. Zobaczycie jak tylko R* zacznie rzucac nowym miechem jak wsiakniecie w swiat dzikiego....

Ja mam obecnie stan przedzawalowy. Bajka, beda prerje, bedzie dzicz i osadnictwo, beda bandziory i biedni ludzie. WSIAKAM

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza

Może zajadę nerdem ale: świetne efekty świetlne i dymu, jest błoto (psy były u(pipi)ane), są efekty cząsteczkowe, mega draw distance, widać dużo fauny. No jest dobrze. W tak krótkim czasie pokazali od cholery szczegółów. To jest właśnie R* - oni nie wykładają wszystkich kart od razu. Będą sączyć powoli. Na trailer fabularny przyjdzie czas.

 

Edit: i na 100% będzie śnieg :D

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Reveeal trailer jedynki był znacznie lepszy, ale wtedy też po nim mało co było wiadomo. Ale jakby i tak więcej.

 

Teraz dalej nic nie wiemy, a miałem nadzieję, że chociaż poznamy wygląd choć kilku bohaterów z tej grafiki.

 

Cóż, pozostaje czekać z pół roku na kolejną zajawkę. :)

 

Ale i tak człowiek od razu ma chęć odpalić RDR.

Odnośnik do komentarza

Trochę śmieszne jest pisanie, że gra pozamiata na podstawie jednego trailera, niektórzy zachowują się jakby to była pierwsza premiera w historii. Schemat jest dobrze znany, za jakiś czas dadzą podrasowany trailer i wszyscy będą się spuszczać "preorder zamówiony uuuu R* ma moje pieniądze w ciemno", następnie wypuszczą gameplay i zacznie się jak zwykle "ale słabo te drzewa wyglądają w wiedźminie trujce były lepsze, patrzcie jak w 16 sekundzie zwalnia, będzie 25fps" a osiągnie punkt kulminacyjny przy launch trailerach "ale mała mapa! ale kartonowy model jazdy koniem! preorder anulowany!!!!".

Za każdym razem to samo.

  • Plusik 3
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Trochę śmieszne jest pisanie, że gra pozamiata na podstawie jednego trailera, niektórzy zachowują się jakby to była pierwsza premiera w historii. Schemat jest dobrze znany, za jakiś czas dadzą podrasowany trailer i wszyscy będą się spuszczać "preorder zamówiony uuuu R* ma moje pieniądze w ciemno", następnie wypuszczą gameplay i zacznie się jak zwykle "ale słabo te drzewa wyglądają w wiedźminie trujce były lepsze, patrzcie jak w 16 sekundzie zwalnia, będzie 25fps" a osiągnie punkt kulminacyjny przy launch trailerach "ale mała mapa! ale kartonowy model jazdy koniem! preorder anulowany!!!!".

Za każdym razem to samo.

pokaż grę od R* w której było tak jak mówisz

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Yano??...mozna prosic o analize tego filmiku??

To chyba z Prosiaka leci

 

mi tam trailer sie podoba, otoczenie wygląda bardzo ładnie, pewnie jak większość czuje niedosyt bo nadal nie wiadomo kim gramy i czy to prequel czy sequel

 

co do analizy to oczywiscie starałem sie czegoś doszukać, i mam tu na myśli głównie czas gry

w ujęciu ze sklepem widać po prawej lampe, prawdopodobnie elektryczną

w scenie z pociągiem obok torów pociągu są przewody elektryczne

 

jednak niestety nie doszukałem sie konkretnej daty takich instalacji, jest możliwe że to kilka lat przed RDR1 albo kilka lat później

 

jedno czego sie dopatrzyłem to że 7 gości na koniach pod koniec raczej nie pokrywają sie z 7 osobami na plakacie, a na pewno nie ma nikogo w kapeluszu billa - co to znaczy? niestety nie wiadomo

 

 

jeszcze jedna wskazówka to sam pociąg - inny model niż w rdr1, tylko ja sie nie znam na tym ale gdyby np sie okazało że ten model wszedł w życie w 1911-1912 roku to byśmy wiedzieli że gra nie moze sie dziać przed rdr1

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...