Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

actual_1476795256.jpg

 

 

okens, może :teehee:

mogłby ktoś ten obrazek wrzucić do 1 posta żeby był pod ręką?

 

 

ogolnie mam kłopot z dopatrzeniem sie postaci z RDR1 w tym plakacie

na 100% pewny jest Bill

http://reddead.wikia.com/wiki/Bill_Williamson

 

marston na 99% po lewej

 

w środku dutch?? być może ale szczerze mowiąc mam wątpliwości

http://reddead.wikia.com/wiki/Dutch_van_der_Linde

 

meksykańca wcale nie widze, a zwłaszcza jeśli chodzi o gościa w najwiekszym kapeluszu - nie wygląda jak sombrero, ubranie inne, na plakacie wygląda na wąsacza

http://reddead.wikia.com/wiki/Javier_Escuella

 

gościu w meloniku obok "marstona" ?

podobny do gościa z FBI

http://reddead.wikia.com/wiki/Edgar_Ross

ale nie był w gangu wg wszelkich informacji

 

pozostali też nie pasują do znanych członków gangu

 

 

osobiście wydaje mi sie że będzie sporo nowych członków przedstawionych, a ci z rdr1 wcale nie muszą grać jakiejś wielkiej roli

 

sam plakat może też być dosyć mylący co do ogólnej fabuły - być może pokazuje "gang" tylko po to żeby była jasność że to prequel, ale nie ma pewności czy na plakacie są postacie najważniejsze dla fabuły.

zapewne trailer wyjaśni o wiele więcej

Odnośnik do komentarza

No wlasnie chyba nie ma nigdzie powiedziane, że to prequel?

Może gość po środku to syn Johna a reszta to jego nowy gang.

bardzo wątpliwe że gdyby robili nowy gang wiele lat po RDR to dali by postać praktycznie identyczną do Billa z jedynki

sam kapelusz to jedno, ale broda i płaszcz też sie zgadzają - zbyt duże podobieństwo żeby to był jakiś nowy random

Odnośnik do komentarza

wystarczy, że rzecz dzieje się 10 lat do przodu i tyle

 

Ten typ:

 

14767981281.jpg

 

Za bardzo Marstona przypomina, wg mnie prequel jak nic. Dodatkowo Marston jr. nosil tez

kapelusz starego, watpie ze tak po prostu developerzy by sie go pozbyli, zbyt kuszacy uklon w strone fanow to by byl.

 

 

W czwartek zapewne sie okaze co tam knuja, trzeba jakos wytrzymac. :beksa:

Odnośnik do komentarza

Poprawna politycznie amerykańska społeczność już rzuca bigosem, bo pośród bohaterów nie ma czarnej kobiety lesbijki z nadwagą, która głosuje na Hilary xD

 

Stosunek do RDR mam jaki mam, ale za takie zagrywki R* szanuję.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Prequel z dwójka w tytule to trochę dziwny zabieg - tak przynajmniej na pierwszy rzut oka. Szkoda, że nie dali trailera dzisiaj.

xd A czy to ma jakieś znaczenie co jest w tytule? Mogłoby być 0,5 czy Marston Terminator, a i tak się sprzeda. :reggie:
Odnośnik do komentarza

Poprawna politycznie amerykańska społeczność już rzuca bigosem, bo pośród bohaterów nie ma czarnej kobiety lesbijki z nadwagą, która głosuje na Hilary xD

 

Stosunek do RDR mam jaki mam, ale za takie zagrywki R* szanuję.

 

No wchodzę sobie na GAF-a a tam takie teksty

 

"All-male cast with 6 out of 7 being white dudes :/

what the fuck Rockstar"

 

Co się popierdzieliło z tym światem? 

Na szczęście Rockstar ma tyle hajsu, że na takie płacze mają całkowicie wy(pipi)ane. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No wchodzę sobie na GAF-a a tam takie teksty

 

"All-male cast with 6 out of 7 being white dudes :/

what the fuck Rockstar"

 

Co się popierdzieliło z tym światem?

Na szczęście Rockstar ma tyle hajsu, że na takie płacze mają całkowicie wy(pipi)ane.

Ten imbecyl ktory to napisal to rasista, gdyby nim nie byl to by tego nie zauwazyl. Pewnie czarnuch. Murzyni w RDR zapewne beda ale jako niewolnicy, w koncu to poczatek XX wieku.

Odnośnik do komentarza

Wysrane mam na multiplayer dopóki nadal to będzie festiwal oglądania kręcącej się ostrogi w akompaniamencie z napisem L O A D I N G

 

w gta online zbyt dużo czasu człowiek spędził na czekaniu w lobby i ładowaniu się gry. Heisty może były tego warte, ale pozostała reszta aktywności już nie.

 

Dopóki nie zrobią coś w stylu Forzy Horizon, gdzie przejście z singla do multiplayera to kwestia wciśnięcia jednego przycisku i odczekania 10 sekund to niech spadają.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...