Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Sam nie wiem czy chce by gra byla robiona pod pro/scorpio i na zwyklych wersjach byla wyraznie brzydsza.

Z drugiej strony gdyby jakosc dzikiego swiata znaczaco przebila wiedzmina to chyba warto by bylo kupic pro

kazde konsolowe gta czy rdr gubilo klatki, dopiero gta5 na ps4 ma w miare stabilny framerate, a to remaster

 

raczej bankowo na zwyklych ps4/xone beda klatki leciec na pysk w miastach (na pustkowiach moze nie), pewnie na pro/sporpio betonowy framerate, wiecej npc i gigantyczny draw distance

Odnośnik do komentarza

No dobrze Siarko, czyli ze moj wczesniejszy post o "wiarze w ambicje" (itd) ukazuje prawidlowe podejscie - zeby sie nie stresowac. bedzie co bedzie, a mimo wszystko za oba omawiane twory jest odpowiedzialna ta sama platforma developerska. jesli ktos twierdzi ze gta v bylo slabe, ze wzgledu na to ze nie zostal dopieszczony jak zwykle singiel, i ze sie powinno (pipi) na online, to ja nie wiem czego ta osoba sie spodziewa. jesli tego samego co w RDR, to mysle, ze juz moze zaczac pisac jadowitego maila do R*. zadna z gier od nich nigdy nie byla kalka poprzedniej odslony. 

 

ja tam jestem jak zawsze sceptyczny, choc nie ukrywam ze bardzo mnie cieszy zapowiedz, jak i fakt bardzo zwawego ruchu z trailerem. 

 

 

tak od siebie dodam, ze trzymam mega kciuki za poswiecenie sie sprawom zwiazanym z tym panem, z zachowaniem ich "pobocznosci".

 

maxresdefault.jpg

 

 

jedna z najsilniejszych postaci tej gry.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

No dobrze Siarko, czyli ze moj wczesniejszy post o "wiarze w ambicje" (itd) ukazuje prawidlowe podejscie - zeby sie nie stresowac. bedzie co bedzie, a mimo wszystko za oba omawiane twory jest odpowiedzialna ta sama platforma developerska. jesli ktos twierdzi ze gta v bylo slabe, ze wzgledu na to ze nie zostal dopieszczony jak zwykle singiel, i ze sie powinno (pipi) na online, to ja nie wiem czego ta osoba sie spodziewa. jesli tego samego co w RDR, to mysle, ze juz moze zaczac pisac jadowitego maila do R*. zadna z gier od nich nigdy nie byla kalka poprzedniej odslony. 

 

ja tam jestem jak zawsze sceptyczny, choc nie ukrywam ze bardzo mnie cieszy zapowiedz, jak i fakt bardzo zwawego ruchu z trailerem. 

 

 

tak od siebie dodam, ze trzymam mega kciuki za poswiecenie sie sprawom zwiazanym z tym panem, z zachowaniem ich "pobocznosci".

 

maxresdefault.jpg

 

 

jedna z najsilniejszych postaci tej gry.

 

 

Teorii wokół tego gościa w internecie jest cała masa i też mam nadzieję, że pociągneli wątek w fajny sposób.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...