Skocz do zawartości

Super Mario Odyssey


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

Mi Odyssey bawet bardziej leży niż SMG1/2 bo jest hmmm jakby to ująć? Jest bardziej klasyczne, no i faktycznie znacznej bardziej czuć ducha SM64, a to dla mnie najlepsza rekomendacja.

Mi ciężko je porównywać, Galaxy były równie dobre, ale inne zarazem. Jestem dopiero w piątym świecie, a już odnoszę wrażenie, że kto nie dał 10 ten po prostu nie zna się na sztuce.

Odnośnik do komentarza

Starałem się zbierać wszystko po drodze w piaskowym królestwie, dostałem info że mogę lecieć dalej - myślę sprawdzę ile księżyców pominąłem.

 

Zebranych: 16/69

 

 

Ayyy lmao, no ale 10h.

 

Sam teraz z ciekawosci sprawdzilem i mam 18/69.

 

Gdzie oni to koorwa pochowali xddd Czy bedzie dopiero w b o n u s o w y m kontencie?

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Ja w Mexico Land mam 32/69 wszystko sam znalazłem, niektóre z nich tak były pochowane, że majsterszyk, a do 4 krainy jeszcze nie poszedłem. Wyciskam ile się da z pierwszych 3 krain. Na pewno bez podglądania na YT się poźniej nie obędzie, żeby zdobyć 100% księżyców z gry.

Edytowane przez bulaxyz82
Odnośnik do komentarza

Ja tez nie uzywam YT ani poradników, przez co wydluza mi sie rozgrywka. W Dino landzie bylem z 3 godziny bo nie moglem znalezc ostatnich monet i obiecalem sobie ze nie wyjde dopoki nie bedzie komplet. Ksiezyców tez sporo znalazlem, az sprawdze potem ile.

 

Co za giera, a jaka satysfakcja jak po poszukiwaniach wkoncu znajdziesz sekret :banderas:

Edytowane przez Velius
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Velius wczoraj nie zjadł kolacji bo tak go Marianek wciągną. Ja natomiast nie zjem zapewne śniadania bo obstaje, że dopiero na obiad się oderwe, gdyż gra wciąga jak bagno i daje tyle przyjemności z odszukiwania tych wszystkich sekrecików.

 

ps: Więcej księżyców w Piaskowym Królestwie, to zapewne ewolucja planszy panowie.  

Odnośnik do komentarza

Co to to nie kolego, po 10 godzinach prosze grzecznie odlozyc gre na półke.

Nie wiem jak można napisać, że gra jest krótka, to tak jakby ktoś pierwszy raz w Mario grał :). Może da się łatwej skończyć, ale za to trudniej wymasterować, toż to easy to play hard to master w jeszcze lepszym, niż w innych Marianach, wydaniu.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...