Skocz do zawartości

Super Mario Odyssey


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wreszcie pograłem porządnie. Uzylem paru hintow od grzyba w Meksyku, wiem ze zle postapilem i juz samemu bede jechal wszystko xD

 

Grając utwierdzam się w przekonaniu jak słabe było galaxy.

 

A ja na przykład cały czas uważam że galaxy było lepsze. Co nie znaczy że i tym razem nie szykuje się goty.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wreszcie pograłem porządnie. Uzylem paru hintow od grzyba w Meksyku, wiem ze zle postapilem i juz samemu bede jechal wszystko xD

 

Grając utwierdzam się w przekonaniu jak słabe było galaxy.

Rozumiem, że dla jednego najlepsze Mario to SMO, dla drugiego 3D World, ale pisanie, że SMG było słabe? Galaxy było genialne, oryginalne, zawierało levele kuliste i płaskie, zabawę grawitacją, wyśmienitych bossów i jeszcze lepsze power upy. Poza tym obie części były dopracowane do perfekcji, bo w SMO są rzeczy, które mogą się nie podobać, jak choćby dino. Rozumiem, że kwestia gustu, subiektywizm itp., ale gdybym takie słowa usłyszał od profesjonalnego recenzenta to jego recenzji więcej bym nie czytał, brzmi jak 7.5 dla SMO. Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Walki z bossami w Mario nigdy nie byłe trudne. Z tego co się orientowałem, to po słynnym skończeniu gry rośnie znacznie poziom trudności etapów platformowych, a podobno ostatnie wyzwanie w grze jest trudniejsze niż Champion's Road w 3D World.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A Champion's Road było bardzo trudne.

Odnośnik do komentarza

W Galaxy byli trudniejsi. Tutaj nie ma w ogóle wyzwania. Chyba nie przejdę SMO na 100%

bo mnie wku ta skakanka :)

 

 

update: dużo trudniejsi.

 

 

Przed chwilą właśnie zrobiłem 101 skoków na skakance. Mogłem jechać dalej, ale już mi się nie chciało tego robić xd Najważniejsze, że jest księżyc

 

Odnośnik do komentarza

 

W Galaxy byli trudniejsi. Tutaj nie ma w ogóle wyzwania. Chyba nie przejdę SMO na 100%

bo mnie wku ta skakanka :)

 

 

update: dużo trudniejsi.

Przed chwilą właśnie zrobiłem 101 skoków na skakance. Mogłem jechać dalej, ale już mi się nie chciało tego robić xd Najważniejsze, że jest księżyc

ja właśnie teraz 157, wystarczyło odpowiednie ustawienie (nie na środku) i odpowiednie ustawienie kamery (z boku), huh

 

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Żeby nie było. Nie mam nic przeciwko poziomowi trudności, bo gra jest i łatwa i trudna, łatwa dla dzieci, żeby też mogły grę skończyć, a trudna dla ludzi, którzy chcą wycisnąć z gry wszystko. Dla mnie minus za poziom trudności oraz za długość rozgrywki brzmi z ust recenzenta nieprofesjonalnie. Tyle w temacie. Natomiast dziwi mnie te umniejszanie innym Marianom, rozumiem że ten jest genialny, a zarazem godnym następcą SM64, bo i formuła podobna, ale niech niektórzy ściągną te klapki z oczu, to niejedyny naprawdę dobry Marian.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja nie napisałem, że jedyny, ale dla mnie SMG są mega przehajpowane.

A skończyłeś obie? Dla Ciebie. Ale jak widać na metacritic SMG radzą sobie świetnie i nawet zera od troli nie zdołały tego zmienić: 97/90 i 97/91. Wiadomo subiektywizm, ja jako fan platformerów, których skończyłem multum, uważam że nikt nie powinien przejść obok nich obojętnie, i jeśli SMO to jego pierwszy kontakt z tą serią to tym bardziej powinien po SMG sięgnąć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...