Skocz do zawartości

Super Mario Odyssey


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

Troche w tyle za wszystkimi, bo kazda pojedyncza kraine staram sie przetrzepywać na maks z księżyców, no i w weekend za dużo nie grałem. Dzisiaj na L4 'zaliczone' Woodland i to drugie, którego nazwy nie pamiętam teraz.

 

Ta muzyka w Woodland :banderas: Blisko już dwóch setek księżyców.

Odnośnik do komentarza

a wez przestan, imo najgorsza kraina, szczegolnie jesli chodzi o design i wizualia

Co Wy gadacie, podobała mi się opór. Biegałem w tym śniegu i cieszyłem michę. A jak zobaczyłem tych typów w ciepłych ubrankach to otworzyłem okno, zaparzyłem sobie kakałka i założyłem ciepłe kapciochy. Cosy as fuck

Ale do teraz nie mam jednego utworu, który bym pamiętał. Majestatyczny OST z SMG niezagrożony.

Odnośnik do komentarza

Tych rys by się trochę uzbierało niestety, chyba za dużo chcieli upchać tego wszystkiego i za bardzo odjechali z różnorodnością światów, z designem, stylistyką, grafiką. Wolę platformery w jednej, podobnej, jak SM64, BK, DKCR, SMG 1 i 2, w tych grach nie znalazłem rys, wszystko grało. SMO nie załapał się nawet do mojego top3, trzecie miejsce okupuje DKCR.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Ja tam już zacieram ręcę na Odyssey 2 i to jeszcze na Switcha, mam nadzieje że włodarze bo tak gigantycznym sukciesie pociągną ten wózek jeszcze raz (czemu by nie z Galaxy tak było). Będzie to jeszcze bardziej smerfastyczny sukces. W 3 dni zamiast 2 baniek sprzedanych egzemplarzy, zrobią 5 mln w jeden dzień.

 

A hen daleko na horyzoncie Metroid - wyczuwam poziom za(pipi)istosci galaktikos (musiałem se spuścić z kija)

Odnośnik do komentarza

nie jest ta kraina zla ale na tle niektorych wybitnych wypada slabiutko, wizualnie tez odstaje w mojej opinii

 

jezu jaki tam post game cudowny, ta gra to yebany geniusz, nigdy nie widzialem tytulu tak przemyslanego gdzie kazdy metr kwadratowy jest zagospodarowany pod jakas mechanike, ukryta znajdzke badz mini-etap, pomyslowosc niektorych fragmentow to jest jakas abstrakcja, jedno wielkie wow, gra zaskakuje co chwile 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...