Skocz do zawartości

Super Mario Odyssey


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

 

To uczucie, gdy na redditach robią cuda na kiju, a ty 5 minut męczyłeś się z tym. ALE I TAK JESTEM Z SIEBIE DUMNY OK?

 

a wystarczyło wlecieć tam ośmiornicą:whistling: ale szanuję, też jakbym sięuparł to bym tak zrobił. zresztą, podobny motyw - na seaside jest wejście do jednych drzwi na półce do której ciężko się dostac, 10 min próbowałem i w końcu się udało, duma, te sprawy. 5 min potem odkryłem, że mogłem tam po prostu wlecieć głowonogiem xd 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj ukończyłem na liczniku koło 20 godzin i 241 księżyców. Nie śpieszyłem się tylko starałem się zdobyć tyle ile się dało bez większych frustracji i przeczesywania): 10/10 bez gadania. No ale teraz endgame i łojezu szykują się kolejne dziesiątki godzin. Cudowna pozycja.

 

PS. Też nie mogłem się wkręcić w Super Mario Galaxy 1/2 przez to sterowanie wiilotem. Mimo wielu prób po prostu odrzucało mnie to po kilku minutach i potem to było już granie na siłę , tak więc nie obraziłbym się jakby pojawił się jakiś remaster z normalnym sterowaniem.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj ukończyłem na liczniku koło 20 godzin i 241 księżyców. Nie śpieszyłem się tylko starałem się zdobyć tyle ile się dało bez większych frustracji i przeczesywania): 10/10 bez gadania. No ale teraz endgame i łojezu szykują się kolejne dziesiątki godzin. Cudowna pozycja.

 

PS. Też nie mogłem się wkręcić w Super Mario Galaxy 1/2 przez to sterowanie wiilotem. Mimo wielu prób po prostu odrzucało mnie to po kilku minutach i potem to było już granie na siłę , tak więc nie obraziłbym się jakby pojawił się jakiś remaster z normalnym sterowaniem.

Ja Wam tego życzę, bo to wyśmienite gry, i jeśli dla kogoś jednym bólem było sterowanie, to tym bardziej mam nadzieję, że kiedyś wskoczy na VC. Nawet dziś gra nie straciła na uroku, a na małym ekranie będzie się pewnie prezentować świetnie.

Odnośnik do komentarza

 

W endgame możesz kupować księżyce praktycznie w nieskończoność. Hard cap jest ustawiony na 999 księżyców i tej liczby nie przekroczysz. Na początku tak jak napisałem Di w spoilerze, lepiej nie tracić golda na rogale i inwestować cały hajs w ciuszki. Najpierw znajdź wszystkie możliwe rogale w poszczególnych światach a potem dokup w sklepie do 999

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...