Skocz do zawartości

Cyfrowe zakupy growe!


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

No więc właśnie. Prawie taka sama głupota jak słuchawki 4K. Dodatkowo to powinno być za darmo. Co to w ogóle jest to ja nawet nie mam pojęcia.

 

Atmos to dźwięk docierający "z góry". Po pierwsze co ten niby kodek tutaj robi, że jest Atmosem, a po drugie jak słuchawki mają to niby zasymulować.

 

Marketing goni marketing i jaszcze za to pieniądze wołają. :yao:

Odnośnik do komentarza

spoko na hyper cloudach ja stwierdziłem różnice a melomanem nie jestem. Miałem okres 30 dni próbnych i testowałem na filmach 4k blu ray ac origins czy wolfenstein. Miałem sony 2.0 i używałem hyper cloudów z kartą na pc. Wiem jak wygląda dźwięk w grze lepszy a jak gorszy tak samo w filmie. Nie wiem może testowaliście na grach nie wspierających albo nie uruchomiliście tego w opcjach albo po prostu testowaliście na słuchawce od telefonu. :reggie:

Odnośnik do komentarza

Różnice słychać, pewnie, jeszcze jak. Zwykłe podbicie basiku i efektu przestrzennego. Tak żeby było czuć różnicę. :yao::lapka:

 

Nie zmienia to faktu że ci marketingowcy złodzieje co to wymyślili nie powinni wołać za to żadnych pieniędzy. Żadnych. W dalszym ciągu to tylko kodek (bo co innego?), który zmienia z automatu jakieś tam ustawienia niczym zwykły equalizer na dowolnym sprzęcie (coś a'la Clear Audo w telefonach komórkowych).

Edytowane przez ireniqs
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra podsumowując offtop janusze słyszą różnice i są szczęśliwi płacąc te kilka groszy. Znawcy też są szczęśliwi bo uważają że to (pipi) i nie płacąc nie frajerzą :D Można się rozejść. BTW polecam Night in the woods sam przeszedłem na pc na gogu i teraz ponownie przejdę genialna przygoda :)

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, blantman napisał:

Dobra podsumowując offtop janusze słyszą różnice i są szczęśliwi płacąc te kilka groszy. Znawcy też są szczęśliwi bo uważają że to (pipi) i nie płacąc nie frajerzą :D

Żeby była jasność, ja się nie czepiam Ciebie że to kupiłeś (chociaż 65zł to nie są grosze, no chyba że zarabiasz 5k i więcej na m-c) tylko czepiam się tych debili co to stworzyli i wołają za to pieniądze. To tak jakbyś ty napisał komuś żeby zwiększył suwaczek jeden czy drugi i wziął za to gruby szmal. Ok, można, ale trzeba mieć trochę godności. Inna sprawa że samo nazwanie tego Atmos to jest już jawne kłamstwo i tyle. Koniec offtopa również z mojej strony.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

W myśl zasady zakupów gier Monolithu i wspierania tej firmy:

Spoiler

przypominam

kPQlBny.gif

 

wziąłem sobie:

 

6geGU4a.jpg

 

No i poza tym słyszałem też że dobra to gierka jest :reggie:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

9JbNuxX.png

 

Po seansie oczywiście naszła mnie ochota na dobrą gierkę z uniwersum Star Wars. Jako, że oferta na najnowszej generacji jest jaka jest xd, to trzeba chyba sięgnąć kilka lat wstecz. No i w cenie małego kebaba, to rozumiem.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, ragus napisał:

9JbNuxX.png

 

Po seansie oczywiście naszła mnie ochota na dobrą gierkę z uniwersum Star Wars. Jako, że oferta na najnowszej generacji jest jaka jest xd, to trzeba chyba sięgnąć kilka lat wstecz. No i w cenie małego kebaba, to rozumiem.

 

A gdzie dwójeczka? Tak samo dobra jak nie lepsza a i bezproblemowo działająca na nowych systemach, z jedynką było trochę zabawy, no i 2 ze steama chyba od kopa zawiera restored content moda.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...