Skocz do zawartości

Cyfrowe zakupy growe!


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio w oryginalnych zakupach growych pojawia się masa postów z cyfrowymi zakupami, więc, żeby tam nie śmiecić łapcie temat w którym będziecie się chwalić swoimi ostatnimi cyfrowymi zakupami ;) Ale może bądźcie na tyle łaskawi i nie wrzucajcie screenów gierek z humblebundle :dog:

 

Regulamin mały:

 

  • Wrzucajcie screeny z zakupami ;) ew zdjęcia, jak nie macie jak zrobić screena. same "pisemne" chwalenie się jest trochę nie halo
  • zbytni spam na temat wyższości cyfrówek nad fizycznymi grami i na odwrót nie jest wskazany. Zbytni spam = więcej postów jest na ten temat, niż z faktycznymi zakupami.
Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

przede wszystkim wg wszelakich regulaminow jak cos kupujesz cyfrowo to nie stajesz sie wlascicielem tej gierki wiec jesli wylacza kiedys serwery, skonczy sie licencja itp to nic nie zrobisz i tyle bedziesz mial z grania przez lata 

 

tanie gierki cyfrowo ok, ale perelki i duze produkcje tylko w pudelkach (choc tu tez powoli sie cyrk zaczyna z uwagi na to jak patche potrafia pozmieniac w gameplayu i jak coraz czesciej gole wersje 1.0 gierki na plycie sa niegrywalne i zabugowane)

Odnośnik do komentarza

przede wszystkim wg wszelakich regulaminow jak cos kupujesz cyfrowo to nie stajesz sie wlascicielem tej gierki wiec jesli wylacza kiedys serwery, skonczy sie licencja itp to nic nie zrobisz i tyle bedziesz mial z grania przez lata 

 

tanie gierki cyfrowo ok, ale perelki i duze produkcje tylko w pudelkach (choc tu tez powoli sie cyrk zaczyna z uwagi na to jak patche potrafia pozmieniac w gameplayu i jak coraz czesciej gole wersje 1.0 gierki na plycie sa niegrywalne i zabugowane)

Ciekawe kiedy wyłączą serwery Xbox Live. Ficuś, trochę chyba dramatyzujesz :)

Odnośnik do komentarza

No i nie chce mi się jakie screeny mam dawać ?  Mam gamertag i steam id dostepne więc widać co kupuje to nie wystarczy napisać ?  Przecież łatwo sprawdzić czy mówię prawdę. A w ogóle temat nie potrzebny . w ciągu 24 h kupiłem headlandera, Beyond Eyes, najnowszy humble bundle. Co z tego jak wszystkie te gry nikogo :)

Odnośnik do komentarza

Bez_tytu_u.png

 

Wstyd się przyznać ale na skyrima nie miałem wcześniej czasu. Zawsze były inne gry. No ale za 5 euro to kupić i ograć wreszcie trzeba. Do tego jako że miałem civka w pudełku, a zależało mi na dodatkach, to complete edition -92% (jakieś 6-7 euro) A to przecież setki godzin rozgrywki. No i cities skylines, bo to dużo lepsza wersja simcity. Niby biedalapek a tyle grania :obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...