Skocz do zawartości

Cyfrowe zakupy growe!


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Takie tam cebulactwo na PC. Ciekawe po ilu minutach wywali do pulpitu. O ile oczywiście uda się odpalić. :cool:

 

IgmTGym.jpg

 

65zł i pewnie ban od M$ w przyszłości, ale nie ma ryzyka nie ma zabawy. :xboss:

Edytowane przez ireniqs
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U Sony i Gabena jednak wygodniej się screenuje zakupy...

Pękło przed chwilą kilka stówek jako motywator do przesiadki na koxa.

 

8g07jwa.jpg

Z1DEKJe.jpg

25mbDsE.jpg

sBmyxG6.jpg

 

Armikrog

Disney Afternoon Collection

Serial Cleaner

Back to the Future

Tokyo 42

The Sexy Brutale

Necropolis

The Inner World

Infinite Minigolf

Deadlight

Ducati 90th Anniversary

Doodle God

Livelock

 

Mocno indyczo/niskobudżetowo, ale muszę nadrobić te mniej znane tytuły. Disney wjedzie elegancko, Armikrog - czuję crapa, ale mam mega sentyment do Neverhooda, Serial Cleaner to gra kolegów, więc wypada w końcu sprawdzić, Tokyo 42 też było mocno zachwalane, Sexy Brutale również wydaje się mega interesujące, zaś The Inner World zacząłem od dupy strony bo pograłem trochę w sequel - uroczy point and click. Reszta to zapychacze do odreagowywania blockbusterów.

 

Przy tych cenach czuję się jak bym wrócił z siatką piratów z giełdy na robotniczej. Masa gierek, ogromna różnorodność, oj przypomniały się cudowne lata '90. Dopóki gry cyfrowe kosztują do 40 pln, to mogę je brać w ciemno. A pudełka? Cóż, od tego mam retro.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Moje dzisiejsze zakupy:

 

23800162_1705214359528928_53292860753500

 

Plus na rok, bo jest Tekken; horrorek który forumek wychwala, z reszta sam jedynkę ograłem na premierę, także kupno 2, było tylko kwestia czasu; U:LL dla tych wytrysków graficznych, zeby byc na bieżąco. 

 

Zamówione przez apke, ale płacone przez browser  :dafuq: 

 

23805479_1705257186191312_1956466186_n.j

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...