Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Josh napisał:

 

Famitsu (Japonia) recenzja 

 

The Last of Us Part II (PS4) – 10/10/10/9 [39/40]

 

 

Famitsu :dynia: To samo Famitsu, które wlepiło 40/40 Nintendogs.

 

:dynia:

 

 

No właśnie. Oni raczej nie jarają się, aż tak, amerykańskimi, czy europejskimi, produkcjami, więc coś jest na rzeczy, jeśli chodzi o TLOU2 :obama:

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Rozi napisał:

Nie no ja to od razu sprzedaje po przejściu xd Za 220 z wliczoną przesyłką, możecie już rezerwować, hehs. 

 

Ale będzie oranie jednego psychopaty, ajjjj! 

 

Ponoć anulowałeś preorder? W poniedziałek będziesz pisał, że jednak zostawisz w kolekcji! :)

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Pupcio napisał:

U MNIE DALEJ PACZKA NIE WYSŁANA A U WAS? TRZEBA BYŁO BRAĆ U CZEZKIEGO

U mnie w ogóle nie dało się wybrać piątku jako terminu dostawy (zarówno do sklepu jak i kuriera :yao: ) Dlatego to kolejny argument żeby olać tą osraną kolekcjonerke i kupić sobie w sklepie, stacjonarnie w piąteczek edycję specjalną i pewnie tak też zrobię! Bo chyba te edycję specjalne to będą normalnie dostępne c'nie?

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Ryo-San napisał:

U mnie w ogóle nie dało się wybrać piątku jako terminu dostawy (zarówno do sklepu jak i kuriera :yao: ) Dlatego to kolejny argument żeby olać tą osraną kolekcjonerke i kupić sobie w sklepie, stacjonarnie w piąteczek edycję specjalną i pewnie tak też zrobię! Bo chyba te edycję specjalne to będą normalnie dostępne c'nie?

RTV euro AGD?

Odnośnik do komentarza

@XM. Tak RTV AGD. Ja miałem do wyboru ileś tam dni (od 19 włącznie) ale jak klikałem na 19 to wyskakiwało info że z przyczyn technicznych coś tam nie działa i proszę spróbować później. Także próbowałem cały dzień i cały czas to samo info wiec kliknąłem w końcu na sobotę i od razu zaskoczyło - potwierdzona wysyłka itp

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, PiotrekP napisał:

@XM. Pojutrze? Wątpię. Jeśli już, to za jakiś tydzień, jak im coś zostanie. Tych edycji specjalnych ceneo nie znajduje, także na stronach sklepów ich nie ma. 

To mam rozumieć że te edycje specjalne są trudniej dostępne niż koelekcjonerki? WTF?

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Jak nagle wzrosła cena tych edycji specjalnych, patrzę właśnie na Allegro i widzę że chodzi za +100 więcej. Szkoda że steelbook jest taki sam jak w kolekcjonerce. Ja sobie zamówiłem limitowanego specjala z Amazona, ten alternatywny steelbook jest genialny.

 

Dla przypomnienia

 

91fae899398a0f7c6d4e533b556b26a9.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...