Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Andżej napisał:

Tez sprawdzilem te najnowsze leaki calkowitego zakonczenia i straszna kupa. jest jeszcze gorzej niz w domniemanym zakonczeniu z poprzednich przeciekow. Abstrahujac juz od polityki i SJW to i tak musicie sie naszykowac na niezla sieke w bani. Nie bedzie komfortowo. W moim odczuciu w negatywnym dla gry sensie.

Starach pomyśleć co to jest.. nie chcę wiedzieć

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Rozi napisał:

Ale dlaczego mnie atakujesz? Dlaczego przywołujesz moje prywatne poglądy? Wszędzie widzisz politykę? Nieźle wyżarło ci to mózg, chłopaku, aż strach pomyśleć.

 

Piszę w temacie o grze, nie offtopuję, piszę swoje wrażenia z fabuły. A ty mnie atakujesz.

 

Mówisz, że piszesz o wrażeniach z gry, w którą jeszcze nie grałeś? A jak ktoś ma inne zdanie to wklejasz hurtowo minusy. Ja Ci coś powiem Rozi, tylko słuchaj uważnie, Ty potrzebujesz dwóch dobrych psychologów, jednego dla siebie, a drugiego dla tego pierwszego, gdy Cię będzie leczył.

 

edit: zdążyłeś edytować, teraz są wrażenia z fabuły xD.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
Teraz, Pix napisał:

Nie mogę się doczekać aż sam poznam fabułę i sam sobie wyrobię opinię, nie zwracając uwagi na zbulwersowanych forumowych krzykaczy. Jak to jednak dobrze mieć silną wolę i ignorować przecieki. 

 

Koleś się wypowiada o fabule z przecieków, gdzie gdyby w jedynce takowe były to byłyby chooya warte, bo tam najważniejsze działo się podczas gry, czyli w trakcie budowania relacji Joela z Ellie.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Rozi napisał:

Ile razy można wam pisać, że tutaj nie chodzi o żadną politykę, tylko o spierdolenie umysłowe reżysera gry? Popłaczesz się? Czy jeszcze raz trzeba napisać o co chodzi?

 

Przypominam, że to jego gra. Ty już popadłeś w jakąś chorą obsesję na jego punkcie i TLOU2. Niezłe spier... umysłowe.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, zdrowywariat napisał:

 

Koleś się wypowiada o fabule z przecieków, gdzie gdyby w jedynce takowe były to byłyby chooya warte, bo tam najważniejsze działo się podczas gry, czyli w trakcie budowania relacji Joela z Ellie.

Najważniejsze momenty budowanie relacji Ellie z Joelem były w cutscenkach :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Andżej napisał:

Gwoli scislosci, na reddicie jest juz caly synopsis dokladnie opisany od poczatku do konca przez osobe, ktora gre skonczyla.

 

to bedzie rzez dla nieswiadomych z piatku na sobote :)

Z czwartku na piątek.

19 minut temu, Soul napisał:

Na rozluźnienie  ;)

 

Jeszcze 3 dni!

 

kkvn7t6ec0551-1.jpg?fit=1280,856&ssl=1

Jeszcze 2 dni a nie 3.

 

Btw. jak będzie jeszcze bardziej kontrowersyjnie to w sumie dlaczego nie?

Ja się cieszę zbulwersowaniem prawaków i ogólnie tych, którzy prawie się popłakali przez te rewelacje z przecieków.

Sprawia mi to frajdę i jeżeli w grze pojadą po bandzie tak po całości, to będzie wspaniała rozrywka.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Shago napisał:

 

Podeślesz link?

po ostatnim siedmiodniowym banie wole tego nie robic :P wejdz na reddita tlou2 i bedzie na gorze w watku.

 

 

co ciekawe, wszystkie te kluczowe elementy gry (te tak zwane "hoooyowe") byly zabronione do przestawienia w recenzjach. szykuja wam mindfucka na miare raidena z mgs2, ale nie wiem, czy im sie to nie odbije czkawka. bo logicznym jest dla kogos, kto bardzo lubil fabule jedynki to, zeby fabuly i czesci postaci tlou 2 poprostu nie lubic

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, zdrowywariat napisał:

W recenzjach piszą, że mamy przeżywać różne emocje, od smutku po złość, i chyba o to w grach chodzi? Niektórzy już przeżywają złość, a jeczcze gry nie mają. Pięknie.

 

O kurcze, tak Ciebie czytam to powinieneś zmienić ksywkę na wariat-zelota.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, zdrowywariat napisał:

W recenzjach piszą, że mamy przeżywać różne emocje, od smutku po złość, i chyba o to w grach chodzi? Niektórzy już przeżywają złość, a jeczcze gry nie mają. Pięknie.

Mi sie wydawalo ze w gry gra sie dla funu. Ale moge sie mylic, widocznie nie doceniam jeszcze wplywu TLOU2  na branze. Od teraz beda klepac tylko produkcje, w ktorych czlowiek sie bedzie tylko wku rwial i beczal. 

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Andżej napisał:

Mi sie wydawalo ze w gry gra sie dla funu. Ale moge sie mylic, widocznie nie doceniam jeszcze wplywu TLOU2  na branze. Od teraz beda klepac tylko produkcje, w ktorych czlowiek sie bedzie tylko wku rwial i beczal. 

 

Do teraz klepali większość gier, w których człowiek się cieszył. Czas na zmiany! To TLOU, a nie kraina grzybków. Masz wybór!

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ryo-San napisał:

Ile zajmuje preload?

 

Kuryła RTV Euro właśnie potwierdził że mogę w piąteczek odebrać kolekcjonerkę. Normalnie to chyba pierwsza kolekcjonerka z którą w końcu ten sklep nie da doopy (oby)

Też dostałem potwierdzenie, że w piątek odbiór. Od dłuższego czasu biorę z euro rtv, nigdy nie było problemów z odbiorem gry w dniu premiery.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...