Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, XM. napisał:

To nie wiem - ja mogę wybrać pt sob pon i wt i jakikolwiek dzień wybiorę to błąd techniczny:)

To nie zdziw się jak dostaniesz informację o anulowaniu zamówienia bo nie wybrałeś dnia dostawy. Już widziałem jakiś czas temu wpisy ludzi, że nie mogli wybrać dostawy przez błędy na stronie, a następnie dostali anulowanie zamówienia. Kontaktuj się z infolinią jak naprawdę chcesz tam kupić. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, XM. napisał:

To nie wiem - ja mogę wybrać pt sob pon i wt i jakikolwiek dzień wybiorę to błąd techniczny:)

Miałem już taką akcję kilkakrotnie przy preorderach w euro rtv. Konsultant na infolinii może w takim przypadku wybrać w systemie termin jaki mu podasz, załatwiłem to właśnie w ten sposób ostatnim razem.

Przy braku wyboru terminu nie liczyłbym, że dostarczą na piątek i nie anulują zamówienia po czasie.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Ryo-San napisał:

Widzieliście może w PL gdzieś ten dedykowany dysk zewnętrzny z TLoU2? Szukam szukam i nigdzie nie widzę a chyba nie było żadnego info że nie będzie dostępny w EU. Wszędzie tylko słuchawki i pad.

Ten ? https://www.x-kom.pl/p/573208-dysk-do-konsoli-seagate-game-drive-the-last-of-us-part-ii-2tb-usb-30.html

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kolos28 napisał:

Akurat te spoilery o których wspomniałem były zawarte w tytule więc wiedziałem co włączam.
Zakończenie widziałem na Reddit.

Nie mniej jednak uważajcie bo możecie przypadkowo coś włączyć i popsuć sobie grę.

Niestety, a od piątku będzie tylko gorzej. 

 

W trakcie grania trafiałem na spoilery RDR2, których w miniaturach i tytułach było mnóstwo. Najbardziej wkurzają propozycje obcych kanałów. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, gtfan napisał:

a powiedzcie jak działa ten dysk? po prostu wpinamy i na nim gry się będą instalować i generalnie wszystko będzie śmigać jakby to był dysk w konsoli? bo już mam dosyć ciągłego braku miejsca na nowe gry...

Tak tylko to może być jakikolwiek inny dysk na USB 3.0, 2,5 cala. Stówka zawsze zostanie w kieszeni przy wielkości 2TB. Ten jest trochę droższy bo jest na licencji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To nie było moje :( ja jutro po pracy, urlop wzięty :) poniżej wrażenia znajomego z innego forum: sleepwalker74

Ja dokładnie tak bym opisał jedynkę, więc dla mnie grubo

 

Powiem krótko. Rewelacja.
Pograłem jakieś 3 godzinki. Graficznie oczywiście najwyższy poziom. Niesamowita dbałość o drobiazgi, wszystko ostre i wyraźne, na wietrze rusza się każdy krzak i źdźbła trawy, na ziemi zostają ślady, pod nogami kruszy się lód w kałużach i strumykach, zahaczając o gałąź strącamy z niej śnieg. W powietrzu widać drobinki pyłu. HDR niesamowity. Dźwięk czysty i bardzo szczegółowy, nie ma się do czego przyczepić.
Sama gra rozkręca się dość powoli i spokojnie, ogólny schemat rozgrywki bardzo podobny do jedynki - jeśli ktoś ją lubił, tutaj również będzie zadowolony. Dodam, że po jakichś dwóch godzinach zaczyna się już konkret, nieczęsto zdarza mi się, że po odstawieniu pada długo siedzę jeszcze i rozmyślam na temat tego, co zobaczyłem i czego doświadczyłem. Ostro szarpie po emocjach... Nie da się tego opisać bez spojlerów, więc będziecie musieli przekonać się sami. Kurcze, aż mnie kusi, żeby jutro wziąć urlop na żądanie... Zazwyczaj po skończeniu gry sprzedaję ją, ale ta na bank zostaje na półce.
Warto było czekać. Z czystym sumieniem - polecam.

Edytowane przez raulos
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...