Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle co do inteligencji przeciwników - raz potrafią zaskoczyć taktyka jak jeden gość Cię przyskrzynia za osłoną a reszta podchodzi z boków, a raz xD ale ogólnie to na plus co by nie było pisane - widać że kombinują. Gorzej z AI kompanow - skradam się, chowam za osłoną, nagle korva podbiega kompan i przykleja się do ściany za którą się schowałem, a mnie wywala na widok przeciwnika. Takich sytuacja miałem multum. Masakra. 

Odnośnik do komentarza

Też tak mam, że długo powtarzam pojedynki, czasem aż do przesady. Powinien być jakiś tryb gry, że mamy np. tylko kilka żyć na całą grę i jak nam pójdzie (lub nie) tak nam pójdzie :banderas:. Swoją drogą walki są jeszcze lepsze niż w jedynce - czysta przyjemność i chyba najlepsze tego typu "skradanie i szczelanie" w jakie mi było dane grać w tej generacji.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Wiolku napisał:

Też tak mam, że długo powtarzam pojedynki, czasem aż do przesady. Powinien być jakiś tryb gry, że mamy np. tylko kilka żyć na całą grę i jak nam pójdzie (lub nie) tak nam pójdzie :banderas:. Swoją drogą walki są jeszcze lepsze niż w jedynce - czysta przyjemność i chyba najlepsze tego typu "skradanie i szczelanie" w jakie mi było dane grać w tej generacji.

Po przejściu odblokowuje się permadeath ;) 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Faka napisał:
Ja tam polecam grać na przetrwaniu, nie jest tak trudno jakby się wydawało. 

Pisze od kilku stron, że ten tryb to czysty miód, to konsolomaniaki pamiętające czasy psx grają na jakimś normal czy hard. Co za czasy :facepalm:

 

 

 

:banderas:

2 godziny temu, Figuś napisał:
Jest gdzieś do obejrzenia ten urywek z multiplayera z tego kwietniowego leaku? szukam i znaleźć nie mogę

Tam było dosłownie 5 sekund gameplayu. Mam tylko screena.

 

d8896988b9dbf9dad2cf7d555b3ca6e0.jpg

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, YETI napisał:

Pisze od kilku stron, że ten tryb to czysty miód, to konsolomaniaki pamiętające czasy psx grają na jakimś normal czy hard. Co za czasy :facepalm:

 

 

 

:banderas:

Tam było dosłownie 5 sekund gameplayu. Mam tylko screena.

 

d8896988b9dbf9dad2cf7d555b3ca6e0.jpg

Nie wierze, ze tak grasz yeti. Zamiast profesionalny stealth to ty idziesz na rambo i strzelasz, po nogach. Rozumiem, ze mozna zrobic popisowa akcje i ja ladnie nagrac, zeby sie popisac przed kolegami, ale granie na rurvivalu tutaj mija sie z celem. Mozna sie pobawic, ja to rozumiem, ale po wszyskim i tak idzie reload i akcja on nowa, zeby zaoszczedzic jak najwiecej surowcow. Tak, czy nie?

Edytowane przez MEVEK
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MEVEK napisał:

Nie wierze, ze tak grasz yeti. Zamiast profesionalny stealth to ty idziesz na rambo i strzelasz, po nogach. Rozumiem, ze mozna zrobic popisowa akcje i ja ladnie nagrac, zeby sie popisac przed kolegami, ale granie na rurvivalu tutaj mija sie z celem. Mozna sie pobawic, ja to rozumiem, ale po wszyskim i tak idzie reload i akcja on nowa, zeby zaoszczedzic jak najwiecej surowcow. Tak, czy nie?

Muszę zweryfikować. Myślisz że na wrzuconym gameplayu prze Yetiego gra on sam? 

 

Poza tym, odwalić taka akcje jak na tym gameplayu na survivalu to jest cymesik i wielki szacuneczek. 

Edytowane przez - V -
Odnośnik do komentarza

No 86k ocen na meta. Zobaczcie sobie inne wielkie gry. Żadna nie ma więcej niż 20k ocen, bliżej im do 10k będąc już dobre kilka lat na rynku. Czego to dowodzi? Że tlou2 sprzedało się w zawrotnej liczbie egzemplarzy (tak kilka razy lepiej niż wiedźmin 3, rdr 2, gtav w parę lat) w tydzień, czy może tego, że fala hejtu wjechała i to w dużej mierze przez osoby, które nie grały i tylko wchodzą by dać 0/10 i to z kilku różnych kont?

Edytowane przez bocieque
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...