Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Wspominał juz ktoś, coś na temat soundtracków w grze, bo nie przypominam sobie. Przecież te nuty podczas potyczek to jak żywcem wyjęte z filmu Sicario :wub::wub::wub:  Wystarczy jedna nuta, żeby wyobrazić sobie ten ciężki, przygnębiający klimat. Dosłownie, bez patrzenia w obraz. Az prosi sie o więcej krwi. I wez tu nie zabijaj. Tyle tu dobra, ze na prawdę trzeba być zj.ebem, żeby tego wszystkiego nie docenić. 

 

Edytowane przez MEVEK
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, KrYcHu_89 napisał:

No ale trzeba przyznać, że Ellie pod koniec gry to niezły badass.  Trochę przypomina mi Max Payne'a z 3jki :)

 

O tak, taką Ellie lubię najbardziej. Ten fryz, ten wku.rw na ryju i jeszcze ten

 

Spoiler

wielki karabin :) Scenka z panem Grzechotnikiem jest mega. Kocham finałowy chapter i szkoda że jest taki krótki. Przypomina mi trochę stare filmy Rodrigueza zmieszane ze spaghetti westernami. Kurde, na reżysera ekranizacji tej gry pasowałby mi świętej pamięci Sergio Leone. Podzielić to na dwie części - Netflixowe dramaty nakręcą ludzie od MCU, a drugą część - final revenge na przykład Clint Eastwood  :D

 

Dobra, za bardzo odpłynąłem. Ten upał wykańcza... 30 stopni za oknem...

 

Platyna musi być. Zacząłem NG+ dla max ulepszeń i brakujących znajdziek. Jak się non stop skipuje cutscenki to gra idzie szybko (Eureka normalnie). 

 

Ile gier na Vite znaleźliście? (w sensie osób szarpiących w coś na konsolce). Ja dwie i szukam dalej. Widziałem 

 

Spoiler

Hotline Miami i Jak & Daxter Precursor Legacy.

 

Edytowane przez aux
  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, maciucha napisał:

i ja to szanuje

a ja szanuje dobre exy, Spider-man, Horizon, Bloodborne, Tlou czy Nioh prawilnie leza sobie w kolekcji

 

Tyle dobrego, że chociaz dwoch kumpli casuali uchronilem przed zakupem, pytali czy warto, powiedzialem, zeby poczekali az uzywka bedzie za 100zl :obama:

Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, SebaSan1981 napisał:

 

No właśnie, gdzieś mi mignęła wzmianka o tym. Co się stanie? Utrata progresu czy cuś?

Nie będziesz mógł mógł zacząć NG+ żeby dozbierać suple i śrubki. Po skończeniu gra robi automatyczny zapis i dobrze by było sobie go na pena zgrać żeby nie jak coś nie tak pójdzie to możesz sobie wgrać na nowo. Ja leciałem znajdźki przez rozdziały od końca. Dużo czasu można zaoszczędzić. Teraz lece na najniższym żeby dozbierać suple i śruby idzie jak burza z pomijaniem filmików

3 minuty temu, aux napisał:

A czy w ogóle da się go nadpisać? Poza tym gra sama robi sejwy awaryje na początku etapu. 

Nie wiem, nie próbowałem, bo po co :kaz:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...