Skocz do zawartości

Switch - prezentacja, preordery i ogólna szajba :)


aux

Czy forumek kupi Switcha  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kupisz Switcha?

    • Oczywiście że tak i to w dniu premiery!
    • Oczywiście że tak, ale nie od razu
    • Raczej tak, zastanowię się jeszcze
    • Raczej nie, zastanowię się jeszcze
    • Nie, ta konsola zupełnie mi nie pasuje


Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem rano tą prezentację, bez szału. Jedyną grą która robi jest Zelda ale ona też wychodzi na WiiU. Później w kwietniu Mario Kart 8, a na święta nowe Mario (poziom z miasta tylko mi kojarzy się z Sonic z Dreamcasta?).

 

Chyba jednak kupię WiiU a nad tą konsolą pomyśle za rok dwa jak będzie warto. Chyba ,że ukaże się nowa generacja która mnie zainteresuje. 

 

Te minigierki i Arms kompletnie mi się nie podobają i w życiu za to nie dam pełnej ceny 50/60$. Dorzucane do konsoli spoko a tak to nie:P

 

Tetris i Bomberman (wersja na Saturna jest ładniejsza!!!) wyglądają jak tytuły niskobudżetowe, jeśli będą sprzedawane po pełnej cenie to porażka.

 

Oglądam też teraz to Treehouse, strasznie nudna formuła i przedłużanie prezentacji (poważnie 30 minut z Arms?). Fajnie zaprezentowana konsola mimo paru wpadek (logo Samsunga na karcie pamięci:D). Gruby ten tablet ale mi to jakoś nie przeszkadza, pudełka na gry podobne do tych z PSP a one mi się bardzo podobają. Kontrolery też spoko szczególnie ten uchwyt do łączenia dwóch w jeden. Jednak sama konsola z tymi dwoma kontrolerami jest duża, nie wrzuci tego już w kurtkę jedynie torba/plecak.

 

Cena jeśli po uspokojeniu się rynku wyniesie 1300 zł to spoko jednak zanosi się na okolice 1500 zł. To dosyć dużo, jednak jest trochę rzeczy w zestawie. Ciekaw jestem tych wibracji, jakie są faktyczne odczucia. 

 

Ogólnie szału nie zrobiło, brakuje gry dla której by się chciało kupić tą konsolę. Zelda wygląda fenomenalnie! Jednak wychodzi też na WiiU. Szkoda ,że nie pokazali jakiejś petardy jak nowy Metroid czy nowa marka w bardziej dorosłej stylistyce. 

 

Wkurza też nastawienie na te pierdółkowate gry. Wiem ,że kusi ich powtórzenie sukcesu Wii ale to była chwilowa moda jakich wiele. Mają ogromny potencjał z tymi markami i zdolnymi studiami a robią jakieś minikupy. 

 

Jeśli nie pokażą jeszcze jakiejś petardy kupuję WiiU i czekam rok dwa jak Switch będzie miał bibliotekę gier i może wydadzą jakąś wersję lite. Póki co główną platformą do grania zostaje PC. 

 

Ogólnie czuje zawód jak przy pamiętnej prezentacji Xboxa One na E3.

 

Miłośnicy jRPG będą bardzo zadowoleni, ja tego gatunku kompletnie nie trawię.

 

Aaaa zapomniałem jeszcze, płatny online to minus ale mnie i tak to nie interesowało, mało gram po sieci. Jednak dodawanie w abonamencie gry z NESa i SNESa na miesiąc a później zabieranie dostępu do tytułu to porażka po całej linii. W porównaniu do konkurencji to aż wstyd. Naprawdę zbiednieją jak dadzą grę z NESa i SNESa na zawsze? Już nie mówiąc ,że te gry mają od 30-20 lat a konkurencja daje 2-3 letnie gry (czasem z górnej półki!). Fajnie jakby miesięcznie dawali jakiś hit z GC lub Wii w podrasowanej rozdzielczości.

 

Jeszcze coś dopiszę, znowu robią ten sam błąd co przy WiiU. Wydadzą Mario, Mario Kart, Zeldę i wszystkie te gry będą pewnie hitami z średnią powyżej 90%. Tylko znowu nie robią nic aby przyciągnąć graczy z PS4,One czy PCta. Fani Nintendo będą zadowoleni ale kierownictwo chyba nie rozumie jakie błędy zrobili przy WiiU. Widać to po wspominaniu w tym całym Nintendo Treehouse o świetnych czasach NESa, SNESa czy Nintendo power i mapach do Zeldy. Ale to było 25 lat temu! Nintendo jest świetnym uzupełnieniem innych platform ale ile pociągną sprzedając 20 mln konsol? Mam nadzieje ,że pokażą jeszcze pazur z Switchem.

Odnośnik do komentarza

Ok, moja podjara była błędna. Temat dalej wygląda tak samo: ludzie uważający, że to wszystko mogło niby być tańsze, załamujący wszelkie prawa fizyki i ekonomii w swoich fantazmatach, i narzekający na rzeczy, które było wiadomo od pół roku.

 

Ta konsola ma działać tak samo na TV i jako przenośniak. Bez przerywania czegokolwiek i zmiany funkcjonalności. Niby proste, jakie to oznacza ograniczenia, ale nadal nie.

 

 

To i tak jest bardzo niezręczne, że działa po Wi-Fi. Oczywiście działanie w internecie to normalka dla konsol stacjonarnych, no ale oznacza, że tak naprawdę nie wyjdziesz tak jak na wideo do parku grając w dowolną stacjonarną gierkę. Twórcy gier będą musieli pamiętać o tym i dostosowywać różnorakie funkcjonalności. Nieunikniona cena kompromisu.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

 

Do kupienia będzie port ethernet za 70$  :Coolface:  Tak się zarabia jak w Apple.

 

jeśli coś takiego dowalą to chuj im w kolano

 

 

na pc taka przejściówka kosztuje 7zł

USB-2-LAN-PORT-6.jpg

 

 

Mózg i wutke

 

jesteś bardziej daremny niż techniki sprzedażowe nintnedo

 

 

Już podali tę cenę portu ethernetu i tyle kosztuje, niestety :/

 

Edit 

 

Mój błąd, kosztuje 30 $, a nie jak wspomniałem 70$ (za tyle to kosztuje pad Ninny) port ethernet.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Już podali tę cenę portu ethernetu i tyle kosztuje niestety :/

 

przecież to gorsze zdzierstwo niż kabel usb do iphona za 100zł

 

 

 

Mój błąd, kosztuje 30 $

 

jak na nasze to pewnie wyjdzie 180zł

 

w porównaniu do tego co dałem na obrazku co serio kosztuje w granicach 10zł

a ludzie sie cieszyli że nintendo dało tym razem ładowarkę xDDD

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Zelda wygląda obłędnie. Już wiem, że min dla tej gry będę musiał kupić Switcha, ale to dopiero za jakiś rok jak będzie więcej gier i może jakaś mniejsza wersja czy coś. Pewnie dojdzie za chwilę Fire Emblem, Pokemony i do tego jeszcze inne świetne gry od Nintendo, które mam zamiar poznać. 

 

Premierowy line-up oczywiście biedny, ale mało mnie to obchodzi, bo jeśli Niny skupi się tylko na Switchu (a pewnie tak będzie), to z czasem gier będzie przybywać i przybywać. :)

Odnośnik do komentarza

 

Już podali tę cenę portu ethernetu i tyle kosztuje niestety :/

 

przecież to gorsze zdzierstwo niż kabel usb do iphona za 100zł

 

 

Mój błąd, kosztuje 30 $

 

jak na nasze to pewnie wyjdzie 180zł

 

w porównaniu do tego co dałem na obrazku co serio kosztuje w granicach 10zł

a ludzie sie cieszyli że nintendo dało tym razem ładowarkę xDDD

Czy wszyscy uczestnicy psn party to takie orły z matmy?

Odnośnik do komentarza

No poprostu coraz lepiej z tymi wszystkimi dodatkami :facepalmz:

 

No dokładnie. Właśnie sobie policzyłem ile to wszystko będzie kosztować. Bo do konsoli chciałbym Zeldę + Pro Controller.

 

Największa beka to osobne joy-cony. Taki zestaw nie zawiera tego trzymadła co jest między nimi. Trzeba dokupić osobno :facepalmz:

Odnośnik do komentarza

Czy wszyscy uczestnicy psn party to takie orły z matmy?

 

doliczyłem przelicznik na euro, jakieś podatki i inne marże i pewnie 150-180zł spokojnie z tego wyjdzie

za coś co powinno być wbudowane

za coś co może kosztować osobno 10zł

 

 

orzeł nie orzeł, ale ruchańsko tu sie odbywa nieziemskie tym małym chińskim siusiaczkiem

 

Ten SF wygląda jak zrobiony w JAVIE

 

ta gra wyszła pierwotnie na ps3 jako cyfrowa gierka, w 2008 roku

ma narysowane od nowa klatki animacji w HD, ale problem jest taki że samych klatek jest tyle samo co pierwotnie, więc mamy ładne rysunki ale tak słabą animacji (typu 3 klatki na cios) że to wygląda dosyć komicznie, przecież streeet fighter 3 miał 15 klatek na hadoukena, a tutaj są 3-4 klatki

 

 

street_fighter_hd___cammy_by_udoncrew.jp

 

co z tego że rysunek jest o wiele ładniejszy jak animacja wygląda jeszcze dziwaczniej gdy klatek jest tak mało. wszcześniej wszystko było rozpixelowane i umowne więc ruchy postaci (klatki animacji też były umowne)

a taka mieszanka wygląda dziwacznie

 

 

gdyby zrobili coś takiego to by wyglądało ładnie

237597f2d78a5776b4031cf8a57a8b3a.gif

 

ale animacja stania nadal ma 3 klatki i zamiast tego mamy to

ryu-hdstance.gif

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Tez myslalem o pro controlerze, ale po co? Joye z gripem wygladaja calkiem niezle. Kupie jak poczuje ze jest mi niezbedny. 

Rozumiem, ze jakies mapki nie bedzie mozna wyswietlac na tym ekranie a grac na tv? (wzorem wii u)

by grac na tv switch musi byc w docku, a jak jest w docku to ma zasloniety ekran (w sumie to i tak sie wylacza wtedy) wiec nie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...