Skocz do zawartości

Switch - prezentacja, preordery i ogólna szajba :)


aux

Czy forumek kupi Switcha  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kupisz Switcha?

    • Oczywiście że tak i to w dniu premiery!
    • Oczywiście że tak, ale nie od razu
    • Raczej tak, zastanowię się jeszcze
    • Raczej nie, zastanowię się jeszcze
    • Nie, ta konsola zupełnie mi nie pasuje


Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się, chciałem zapłacić przelewem i odebrać osobiście, robiłem tak kiedyś, ale w komputroniku czy innym karenie. Teraz bardziej się skłaniam jednak w stronę x-kom niż mm/saturn, bo w moim mieście mają zestaw Switch+Zelda za 80 zł mniej.

 

@ragus piszesz "płaci/wybiera sposób płatności przez neta", czyli jak wezmę na stronie kup teraz + wybiorę sposób płatności jako płatność w salonie to też jest zakup na odległość?

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Tak, ponieważ zawarcie umowy następuje z chwilą wypełnienia formularza na stronie. Zapłata z twojej strony, czy też wydanie rzeczy ze strony sprzedawcy nie jest warunkiem zawarcia umowy sprzedaży, a jej konsekwencją, zobowiązaniem z niej wynikającym.

 

Tylko też licz się z tym, że od ręki możesz nic nie zdziałać, przecież z policją do nich nie przyjdziesz, a na wytaczaniu powództwa cywilnego też ci raczej nie zależy xD.

Odnośnik do komentarza

Jasne, że nie, wrodzony pesymizm tylko przeze mnie przemówił i snuje tylko najczarniejszy scenariusz. :)

W każdym razie, dzięki za dokształcenie w zakresie praw konsumenta, będę jednak przede wszystkim liczył, że swój życiowy limit zwalonych pikseli w sprzętach już wyczerpałem. :)

Odnośnik do komentarza

Switcha odbieram w poniedziałek z Zeldą  :obama: . Załapie się na nową partie plusów. Prośba do tych co będę ostro giercować w zeldę w weekend. Dajcie znać czy ten joy cony imitując pada pod tv są wygodne czy jednak pro trzeba dokupić (chodzi o giercowaniu więcej niż 1 h pod rząd) . W moim media pro controlerów jest cała masa więc problemu w poniedziałek z kupnem nie będzie. 

Odnośnik do komentarza

Nie ma chu.ja że to jest wygodniejsze od normalnych padów. Do tego jakos ciężko mi sobie wyobrazić granie w slashery na tym. Pro będzie dla mnie obowiązkowym zakupem obok etui. Wpięte do konsoli bardzo ok ale w tym mały badziewiu juz nie koniecznie. Moze jak pogram dłuzej to przywyknę bo tolerancje mam sporą (nawet na padzie od DC grałem w UT 99 więc :reggie:) ale pada kupię tak czy inaczej. Zwykła wygoda Panie Blantman!

Odnośnik do komentarza

Jest kliknięcie zarówno fizyczne, jak i notyfikacja dźwiękowa w menu konsoli.

 

tylko z tym trzeba uwazac, jak trafnie moja luba zauwazyla - klikniecie "systemowe" nastepuje zanim nastapi klikniecie fizyczne. ktos nieogarniety moze zasugerowac sie klikiem systemu i niedosunac joycona, co moze poskutowac wiadomo czym [*]

Odnośnik do komentarza

Switcha odbieram w poniedziałek z Zeldą  :obama: . Załapie się na nową partie plusów. Prośba do tych co będę ostro giercować w zeldę w weekend. Dajcie znać czy ten joy cony imitując pada pod tv są wygodne czy jednak pro trzeba dokupić (chodzi o giercowaniu więcej niż 1 h pod rząd) . W moim media pro controlerów jest cała masa więc problemu w poniedziałek z kupnem nie będzie. 

Ja gram i jest mi wygodnie.

Jeżeli masz jednak duuuże ręce, to polecam jednak zakup pada.

Odnośnik do komentarza

Petarda !!! Jestem pod wrażeniem tego sprzętu, Zelda pięknie sie prezentuje, konsola dobrze leży w dłoniach. Kupiłem razem z charging gripem i pokrowcem z folia, jakość dodatków w jak największym porządku

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

XBL : PolskiMurzyn

PSN : Murzyn_PL

Odnośnik do komentarza

Byłem dziś w MM w Rybniku i było chyba z 5 sztuk albo i więcej oraz całe oprzyrządowanie. Pady też... Jakoś 290 zł (!).

I do wyboru 2 gry - Zelda i 1, 2 Switch. Trochę marnie.

NO więcej do wyboru to raczej nie ma nigdzie. Ewentualnie Bomberman w niektórych miejscach ale gier na premiere jest tyle ze nigdzie nie wygląda to dobrze. Pady mozna duzo taniej wyrwać w necie. Sam sobie chyba sprawię coś pod koniec miesiąca. Nastepna pudełkowa gra jaką zakupię to MK8 Deluxe.

Odnośnik do komentarza

Ktoś poza mną będzie wymieniał sprzęt? Najlepiej chyba bezpośrednio do sklepu z tym iść? Kurde w zasadzie wystarczyłaby wymiana lewego joycona, ale pewnie żeby to załatwić to musiałbym się nie wiadomo ile bujać z tym bezpośrednio u Conquesta?

Odnośnik do komentarza

Kto kupuje w MM czy Saturnach konsole, skoro cena na start jest przynajmniej 50 zł wyższa niż w sklepach stricte z grami/konsolami? :D

 

Nie każdy ma sklep specjalistyczny pod nosem, a sieciówkę tak. Odpada również czekanie na wysyłkę i koszt przesyłki. Myślę, że to całkiem normalne dać 35zł czy kapkę więcej i od razu lecieć podniecony z pudłem do domu, a nie czekać jak pała na kuriera, modląc się czy dojdzie przed weekendem.

Edytowane przez Arm9_Team
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...