Skocz do zawartości

Switch - prezentacja, preordery i ogólna szajba :)


aux

Czy forumek kupi Switcha  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kupisz Switcha?

    • Oczywiście że tak i to w dniu premiery!
    • Oczywiście że tak, ale nie od razu
    • Raczej tak, zastanowię się jeszcze
    • Raczej nie, zastanowię się jeszcze
    • Nie, ta konsola zupełnie mi nie pasuje


Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Na razie nic mu nie zastosowali tylko mu tak odpisali ze przy reklamacji tak sprawa wyglada. Nie wiem co mu odpisza jak sie powola na zwrot.

 

 

Zastosowali, zastosowali. 561 z indeksem 5 KC:

 

 

Jeżeli kupujący będący konsumentem zażądał wymiany rzeczy lub usunięcia wady albo złożył oświadczenie o obniżeniu ceny, określając kwotę, o którą cena ma być obniżona, a sprzedawca nie ustosunkował się do tego żądania w terminie czternastu dni, uważa się, że żądanie to uznał za uzasadnione. 

Odnośnik do komentarza

Przy zakupie w Ultimie poinformowali że gwarancja tylko u Czechów na podstawie paragonu z pominięciem sklepu. 

 

Coraz lepiej, kupujesz sprzęt w kraju niby jest oficjalny dystrybutor a gwarancja u czechów i pewnie czas realizacji miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

nie za bardzo wiem gdzie napisać, więc napisze tu xd

 

Pudełkowy binding of issac będzie wydany oficjalnie w europie czy narazie tylko stany? Zwykła edycja, nie day one z naklejkami? ktoś coś? Rayos?

Odnośnik do komentarza

Co patrzę w necie to prawie nigdzie w stacjonarnych sklepach Switcha nie ma. Nic blisko mnie. Media Expert nie ma, Saturn nie ma. Mają w swoim zewnętrznym magazynie, trzeba zamawiać i tak też zrobiłem z odbiorem w sklepie. Na razie żadnych wiadomości, ale jak wróciłem z roboty to w Media Expert szarej wersji już się nawet zamówić nie da ;p.

Odnośnik do komentarza

Co patrzę w necie to prawie nigdzie w stacjonarnych sklepach Switcha nie ma. Nic blisko mnie. Media Expert nie ma, Saturn nie ma. Mają w swoim zewnętrznym magazynie, trzeba zamawiać i tak też zrobiłem z odbiorem w sklepie. Na razie żadnych wiadomości, ale jak wróciłem z roboty to w Media Expert szarej wersji już się nawet zamówić nie da ;p.

 

Wczoraj wieczorem zamówiłem Fluo i Zeldę z MediaExpert, o 23 przyszedł mail, że wysłali, a w stacjonarnych bieda, Komputronik ma jeszcze jakieś zapasy ale nie chciało mi się jeździć specjalnie.

Odnośnik do komentarza

Ok, konsolka doszła do sklepu i właśnie z niego wróciłem. 4 gości z obsługi zleciało się gdy odbierałem sprzęt. Zdziwieni, że biorę Nintendo, gdy wszyscy kupują Playstation (ps4 mam, ale tylko do exów ;p). Byłem peirwszą osobą, która od nich odbierała Switcha, ale żadnego prezentu nie chcieli dać :/. Jeden wspominał czasy N64 i mówił do drugiego "Widzisz, to jest konsola, Nintendo, a nie jakieś PlayStation" :E.

Edytowane przez bocieque
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...