Skocz do zawartości

Switch - prezentacja, preordery i ogólna szajba :)


aux

Czy forumek kupi Switcha  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kupisz Switcha?

    • Oczywiście że tak i to w dniu premiery!
    • Oczywiście że tak, ale nie od razu
    • Raczej tak, zastanowię się jeszcze
    • Raczej nie, zastanowię się jeszcze
    • Nie, ta konsola zupełnie mi nie pasuje


Rekomendowane odpowiedzi

Ja oddaje do KiG i biore nową. Tylko nigdy nie robiłem zwrotów.

Problem faktycznie jest bo wczoraj bylem u kumpla ktory tez ma taka syt. I po podpieciu moich joyow wszystko smigalo elegancko co ciekawe ma te kolorowe ja mam szare ale to chyba nie ma znaczenia.

Co do kig tez bedzie im zwracal online pisal do nich sam jestem ciekaw co mu odpisza

Odnośnik do komentarza

Czytam ten temat i coraz bardziej się zniechęcam do tej konsoli, ale jak wejdę w temat o Zeldzie i trochę tam popatrzę, to już sie niemal ubieram i idę do sklepu. Więc wchodzę znowu tutaj poczytać o samym Switchu i jego problemach, żeby trochę ochłonąć i przemyśleć sprawę i znów chęć zakupu wyparowuje... Do czasu aż Ragus jakieś screeny wrzuci, wtedy cały cykl się powtarza. No i tak mi właśnie czas mija... :) 

Odnośnik do komentarza

Najprościej sprawdzić tak jak pokazywali na filmiku z GameXplain. Czyli po prostu zakryć joycona ręką. Od razu powinny pojawić się zakłócenia. Najgorzej, że nawet jak trzymasz zwyczajnie, w trakcie gry to potrafi się pojawić.

 

Tak w ogóle to ktoś z szarą wersją na forumku ma kłopoty? Albo ktoś z neonem nie ma?

Odnośnik do komentarza

Kto kupuje w MM czy Saturnach konsole, skoro cena na start jest przynajmniej 50 zł wyższa niż w sklepach stricte z grami/konsolami? :D

 

 

Dodaj przesyłkę kurierem i podaj różnice. Dodatkowo nie czekasz na kuriera tylko idziesz bierzesz z półki i masz. 

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

Czytam ten temat i coraz bardziej się zniechęcam do tej konsoli, ale jak wejdę w temat o Zeldzie i trochę tam popatrzę, to już sie niemal ubieram i idę do sklepu. Więc wchodzę znowu tutaj poczytać o samym Switchu i jego problemach, żeby trochę ochłonąć i przemyśleć sprawę i znów chęć zakupu wyparowuje... Do czasu aż Ragus jakieś screeny wrzuci, wtedy cały cykl się powtarza. No i tak mi właśnie czas mija... :)

Dokładnie tak samo. Parę razy byłem na KiG i prawie pociągnąłem za spust ale mam traumę jeszcze po tym jak kupiłem PSP w dniu premiery z bad pikselami. Założyłem, że na mnie nie trafi.

 

 

GameXplain ma szare joycony i problemy występują nawet po updejcie os.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Jedyne co mi się nie podoba, to umiejscowienie guzików + i -, gdy konsola jest w trybie przenośnym. Strasznie niewygodnie są rozmieszczone. Zdecydowanie za wysoko.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

U mnie też przerywa lewy joy. Ale to ewidentnie musi być totalnie zasłonięty z każdej strony. Normalnie chowając za plecami nic się nie dzieje. Działa też bez problemu na 5 m. Reklamować nie będę, bo nie czuję by u mnie istniał problem. A i mam pro pada, oraz na tygodniu drugi zestaw joyów dojdzie.

Odnośnik do komentarza

Ktoś ogarnął instrukcje? Jest tam napisane że ISTNIEJE taka możliwość ŻE MOŻE rozłączać? Jak jest tam wzmianka o tym, to gwarancja nic nie da, wtedy musi być oficjalne stanowisko N że jest coś nie tak i oddawać do sklepów.

Tak ale przy zakupie przez neta masz 14 dni. Konsola jest mega i musze ją miec.

Odnośnik do komentarza

Panowie chyba beda niezle jaja z tymi uszkodzonymi switchami. Mojemu kumplowi konsoleigry odpisaly ze maja 14 dni na ustosunkowanie sie i ze towar bedzie prawdopodobnie odsylany do dystrybutora do czech czyli pewnie zanim odesla naprawione to potrwa. (Kase maja oddawac jesli nie bedzie mozliwosci naprawy)

Odnośnik do komentarza

Bo reklamuje a nie podaje się na prawo do odstąpienia od umowy. W drugim przypadku jeżeli oddaje się towar nienaruszony sklep nie ma nic do dyskutowania.

No ale to trzeba pomyśleć i brać samą konsole bez gry w jednym zakupie bo oddać trzeba wszystko a software nie podlega temu prawu.

 

Dla dobra ogółu może i tak reklamujcie bo wtedy wadliwe sztuki nie wrócą do obiegu :D

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza

Według KiG może. Zgodnie z prawem konsument ma prawo do zapoznania się z produktem a przecież towar nie jest w blistrze więc nie można mówić o naruszeniu produktu. Zresztą nawet w takim przypadku sprzedawca może się jedynie domagać rekompensaty w postaci potrącenia części kwoty.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

 

 

No ale to trzeba pomyśleć i brać samą konsole bez gry w jednym zakupie bo oddać trzeba wszystko a software nie podlega temu prawu.

 

Jeżeli gra jest nierozfoliowana to tez można oddać. Joycony można przetestować bez odpalania gry, więc jeżeli komuś zależy, to może zamówić Switcha z Zeldą, przetestować samego Switcha i odesłać z Zeldą.

 

Wojtas, wobec twojego kolegi zastosowali przepisy dotyczące rękojmi i stety/niestety mają faktycznie 14 dni na rozpatrzenie roszczenia twojego kolegi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...