Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka z tych rzeczy jest jasnych, ale z racji tego,

 

 

że niektóre wątki z xc1 i xcx już przez tych kilka lat uleciały, to niektóre smażą mózg. Najlepsza seria gier w historii


- podczas walki z Aionem gdy Klaus pospiesza bohaterow by się spieszyli z pokonaniem go slychac glos Shulka i rozpoczęcie się walki z Zanzą! Parallel dimensiosn potwierdzone, wszystkie xeno mogą mieć powiązania ze sobą.

 

O K U R W A C O

 

 

- xeno 1 i xeno 2 zaczynają i kończą się w tym samym momencie w innych światach!

 


- Black Knight z XCX ma na sobie Core Crystal i jest Bladem Leo. I dlatego Leo przezyl końcówke bo jak Pyra Rexowi tak BK oddał połowe zycia Leo.

-  Czemu XCX ma telethie a XC2 nie?! Ponieważ Klaus stworzył Alrest wzorując się na Ziemi, a to Zanza stworzył Telethie. Shulk widział telethie i tworząc Mire stworzył również i ja ze wspomnień!

 

 

umarłem elo.

 

z jakiegoś jednego konkretnego źródła to wszystko brałeś?

Edytowane przez Kinoji
Odnośnik do komentarza

Doszedłem do takich wrót, gdzie wyskoczył komunikat, że trza zasejwować przed wejściem... :notsure: ... na wszelki wypadek obróciłem się na pięcie, bo chyba koniec tej wyśmienitej zabawy jest bliżej niż sądziłem. Na szczęście mam jeszcze kilka pokemonów rare blade'ów do zdobycia, więc trochę wydłużę zabawę (dobrze, że nie wszystkie bureidy można odnaleźć w lootboxach crystal core'ach)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj znowu spac nie moglem bo myslalem o tym,

 

 

jak to wszystko jest polaczone. Takahashi jest po prostu geniuszem.

 

W 1998 gralem w Xenogears i w zyciu bym nie przypuszczal, ze 20 lat pozniej wciaz bede sledzil historie tego wszechswiata. Teraz to juz jest jasne, ale wciaz mozg mi paruje na mysl o tym, ze Lost Jerusalem z xg to nic innego jak planeta, na ktorej toczy sie akcja z xc2, Zohar to Conduit itp.

No przeciez to jest F E N O M E N A L N E :obama: dla kogos, kto kochal te serie od samego poczatku i kazda czesc chlonal jak poyebany, czytal teorie, mial wygrzebane z czelusci internetu Perfect Works w pdfie, zanim jeszcze zostalo przetlumaczone, to jest spelnienie stulejarskich marzen gracza.

 

Edytowane przez Kinoji
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, kryb napisał:

No i mam problem :( 

jestem juz w ostatnim rozdziale a nie zrobilem do konca questu "The ridlle on the wall" a nie moge go zrobic bo Indoline praetorium mam zablokowane .. 

 

czy cos z ty questem mozna zrobic?

 

Pomocy i dzieki

 

jest 'zastepcza' sciana w innym miejscu

 

Fonsett Vilage

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...