Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

jak przy zeldzie co juz wielokrotnie pisalem - nie potrafie do konca zrozumiec tej niewiarygodnej sredniej 97 bo sam bym za uja tak nie ocenil to przy xeno2 jestem w szoku tego 84-85% - ta gra jest tak przemyslana, tak rozbudowana, tak brzmi wspaniale i ma tak doyebana fabule z twistami, ze glowa mala, jrpg to chyba najmniej wdzieczny gatunek do recenzowania bo za wyjatkiem trzech glownych serii - swietych krow, praktycznie kazda inna jest oceniana dziwnie

 

z jednej strony placze, ze ostatnio mniej czasu na granie, z drugiej raduje sie, ze jeszcze tyle przygody przede mna

Odnośnik do komentarza

No ja wczoraj auentycznie wzialem Switcha na kibelek o 23:24, żona jeszcze usypiala synka i mówila ze dzisiaj nie zasnie chyba i zeby szybko bo przydalaby sie pomoc. No to siadam na TRON i mysle "a przejde kawalek do przodu, zaloze nowe aux cores i moze questa jakiegos zrobie na szybko". Gram sobie gram, nagle dziecko w pokoju obok ucichło, żona tez przestala z nim gadać ja sobie gram, zrobilem questa, zwiedzilem troche miejsc, otworzylem skrzynke i cos czuje ze mnie dupsko piecze, wciskam HOME ide do dasha a tam 0:47 jeszcze takiej posiadówy na klopie to nie mialem :obama:

W tej grze czas leci strasznie szybko.

Edytowane przez Velius
Usunalem wpis "A ja sobie trzepie mobka w kibelku" bo zaraz żarciki bedą.
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Velius napisał:

No ja wczoraj auentycznie wzialem Switcha na kibelek o 23:24, żona jeszcze usypiala synka i mówila ze dzisiaj nie zasnie chyba i zeby szybko bo przydalaby sie pomoc. No to siadam na TRON i mysle "a przejde kawalek do przodu, zaloze nowe aux cores i moze questa jakiegos zrobie na szybko". Gram sobie gram, nagle dziecko w pokoju obok ucichło, żona tez przestala z nim gadać ja sobie gram, zrobilem questa, zwiedzilem troche miejsc, otworzylem skrzynke i cos czuje ze mnie dupsko piecze, wciskam HOME ide do dasha a tam 0:47 jeszcze takiej posiadówy na klopie to nie mialem :obama:

W tej grze czas leci strasznie szybko.

 

Mialem wczoraj podobnie, ale bez zony, dzieci i klopa xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, ragus napisał:

No takie Xeno ma ciężko u recenzentów. Złożoność gry + styl anime odstrasza. I potem są recenzje "świetna gra, dla fanów rpg, 8/10".

 

 

ragi tak mi się przypomniało spotkałem cię w grze w 3 chapterze.

Odnośnik do komentarza

Gra ma trafiać do mainstreamu, więc ocenia się ją przez pryzmat przeciętnego gracza. Ocena 8/10 to i tak megadobra ocena dla tak specyficznego produktu. Oczywiście wolałbym stwierdzenie na początku recenzji: nie lubisz jrpg? To tego też nie polubisz, dalej nie czytaj. A dalsza część dla fanów. Jasne, proste i uczciwe. Fani nie czytaliby pierdół tylko recenzja skupiłaby się na mięsie, nie-fani nie traciliby czasu

  • Minusik 11
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Godot napisał:

Gra ma trafiać do mainstreamu

 

xDDDDD

 

Gdyby tak bylo, to cos mi sie wydaje, ze skonczony produkt wygladalby ciut inaczej. Monolith to jeden z niewielu developerow, ktory nie ugina sie pod presja robienia gier dla daunow i ich kolejne gry zachowuja sprawdzona formule, ktora akurat wielu osobom nie lezy. I bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...