Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to mam nadzieje ze kiedyś dowiem się wreszcie (spoilery z xcx)



Czemu Mimeosomes z ludzką wiedzą i wspomnieniami istnieją kiedy kapsuły potrzymujace życie są zniszczone, czemu wszyscy na Mirze się dogaduja w jednym języku, czym tak naprawde jest ta planeta i kim do hoia wafla jest Black Knight 

 

:(

Odnośnik do komentarza

Taki mały tip dla nowych graczy wyjadaczy:

 

dg9iQFf.jpg

 

Co tam też się dzieje ciekawego w tym prawym górnym rogu? :philosoraptor:

 

Spoiler

A mogli chociaż ludzie odpowiedzialni za interfejs porobić głupie strzałeczki. Na początku jest z tym niezły mindfuck, ale nawet bez samouczków idzie do tego dotrzeć.

 

Odnośnik do komentarza

Kurna, wreszcie gram, i jest tak :banderas:

Ależ ta gra ma MOC przyciągania, normalnie  oderwać się nie można.

Trzy godziny pękły, konsolka się ładuje, a człowiek by już znowu zanurkował w ten cudowny świat, aby poczuć wypaśny smak przygody. 

Co do jakości. W wariancie dok, gra  pokazuje jak jest piękna. W wariancie portable, już nie koniecznie.

Nie jest jednak tak tragicznie jak myślałem  że będzie - te wszystkie straszenia lwiej cześć ludzi, jaka to niby zjehbana jakość itp. 

A teraz,......no cóż, nie pozostało nic innego jak grać i świetnie się przy tym bawić - nawet w opcji przenośnej ;) 

Jednocześnie mam nadzieje, że przy kolejnym projekcie Monolithsoft dostarczy jakość, która będzie widoczna nie tylko w doku, ale  i przenośnie nie trzeba będzie mrużyć oczu.

 

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

z analizy DF:

 

In portal mode, that’s where an adaptive resolution is in place. Digital Foundry encountered resolutions of 552p, 432p, and even 368p. Unfortunately, it doesn’t come close to 720p, and Xenoblade Chronicles 2 has a strong sharpening filter that can make things messier. Digital Foundry says the game has the worst portable image quality of any Switch game they’ve seen to date.

Odnośnik do komentarza

Mówilem ze wyglada jak 3DS. Troche sie pobawilem i stwierdzam ze najwiecej problemów istnieje gdy ruszymy kamere i damy ja troche dalej, gra sie gubi, czesc gry rozmazana, czesc same piksele, niekiedy nie wiadomo co jest słupem a co postacia. Na defaultowej kamerce jest znacznie lepiej i gra "stabilniej" wyswietla grafike, tak wiec warto po przesiadce na handheld mode wcisnac ZL + prawa gałka zeby zresetować. I tak bedzie wyglada slabo ale przynajmniej nie bedzie az takich jaj.

 

A gra jak pisze Kinoji, warta nawet kilku świeczek :obama:

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie ze wplywaja na to jakiego elementu bedzie Blade. Zauwaz ze koło kryształu jak go Rex czy kto tam trzyma w ręce lataja takie paski różnych elementów, im wiecej zwiekszam dany atrybut tym mocniejszy sie robi pasek elementu (np Bravery - Fire i Water/Ice chyba), Justice Light i Dark itp. Oczywiscie to zwieksza SZANSE a nie gwarantuje. Przyda sie pewnie pozniej jak bedziesz np mial wszystkie rare blade z danego elementu i polujesz na inne.

 

Na 4 próby jak ładowalem Justice to dostalem 3 razy Blade wlasnie z tych elementów (Dark) a raz Fire.

Edytowane przez Velius
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, XM. napisał:

A jak są jeszcze te pod-cores które można wybrać max 5 to na hói to?

 

Velius dobrze mówi, ale doprecyzuję. W drzewkach skilli blade'ów niektóre mają w opisie umiejętności (w prawym górnym rogu) tekst "Idea" i małą ikonkę jednej z tych czterech cech - justice itd. Ładując boostery zwiększa się szansa, że blade, który wypadnie będzie miał więcej skilli danego typu, co z kolei później pomoże rexowi podbić daną cechę. 

 

No i tak jak mówi Velius, dark ma widocznie cechę justice, stąd takie a nie inne blade'y robił

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ragus napisał:

U was też jest zepsuty licznik godzin? Pokazuje mi ponad 30h, a aż takim zdrowymwariatem nie jestem. Chyba zlicza jak uśpię konsolę, ale nie wchodząc wcześniej do dasha.

 

tak, narzekałem na to zaraz po rozpoczęciu gry. zlicza w jakiś dziki sposób, nawet wtedy kiedy wyjdziesz do dasha i uśpisz konsolę, choć nie zawsze, nie ogarnąłem do końca kiedy liczy a kiedy nie, jednak po tym jak mi doliczyło prawie 24h zacząłem po prostu grę wyłączać całkiem po zakończeniu rozgrywki. Obecnie licznik mi pokazuje ~90 a konsola 65+ 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...