Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Cottage napisał:

Mam do was pytanie w kwestii DLC czy warto ?

 

obecnie nie warto w ogóle, parę przedmiotów dostajesz, kilka questów i nic więcej. W przyszłości będzie nowy blade, challenge mode i na jesień DLC fabularne. IMO lepiej się wstrzymać z tym zakupem Season Passa ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Cottage napisał:

Im dłużej śledzę wasze wpisy tym temacie z dnia na dzień mam wewnętrzną wojnę z myślami o powtórnym zakupie konsoli dla tej pozycji (trzeba tylko znaleść jakiś dobry sposób na żone bo tym razem tak łatwo nie przejdzie ;) ).

Mam do was pytanie w kwestii DLC czy warto ?

 

Jak masz dzieci to kup switcha dla Labo, lepszej zabawki rozwojowo- interaktywnej nie ma, nie licząc Lego

 

Co do Xenoblade to mam przegrane 170h i jestem w ostatnim rozdziale, ta gra spowodowała że cofnąłem się do 1997 jak byłem ledwo 16- letnim gówniarzem i grałem w FFVII.

Zwroty akcji i fabuła nadawałaby się na świetny film pełnometrażowy. Nie ma lepszej gry, cała reszta jest po prostu słaba przy Xeno, nie wciąga, nie powoduje że zarywasz nocki i myślisz o fabule. Kiedy coś takiego miałeś ostatnio?, bo ja 20 lat temu.

 

Nie chce nawet kończyć tej gry bo wiem że na coś równie dobrego będę czekać cholernie długo

 

1700 zl było warto wydać

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Jedynka to jeden z moich ulubionych jrpg'ów ostatnich lat, więc jak najbardziej warto zagrać. Ja jedynce poświęciłem prawie 280h przy jednym przejściu, i zastanawiam się czy nie wrócić do niej po ograniu "dwójeczki".

Nintendo mogło by wydać oprócz X'a również jedyneczkę na Switch'a, i bym biegł do sklepu...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Pacquiao napisał:

Gra jest fabularnie połączona z jedynką z Wii czy to jest osobna historia? Mam jedynkę, ale nie chce mi się jej rogrzebywać. 

 

Na pewno o wiele lepiej najpierw zagrać w jedynkę. Prawdopodobnie xc2 spodoba ci się tak, że i tak w jedynkę będziesz później chciał zagrać, ale jednak różnica generacji konsol robi swoje, systemy też są lepiej dopieszczone w xc2. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wiesz, Switch w miarę świeża zabawka no i grę kupiłem niedawno w edycji za prawie 400 zł na premierę, to jednak wolałbym ograć na świeżo :P Jedynkę kiedyś odpaliłem (ze dwa lata temu) i była paskudna jak noc i jakoś nie ciągnęło mnie żeby grać dalej. Jeżeli zrozumiem fabułę XC2 bez XC1, to mi styka, z utratą smaczków się pogodzę ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.02.2018 o 00:04, Strife napisał:

Jedyneczkę trzeba jak najbardziej rozgrzebać, perełka jeżeli chodzi o tytuły na WII.

 

Jedynka była tylko na Wii czy cośtam na Wii U/3DS też wyszło, dobrze pamiętam?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Rayos napisał:

Jedynka na Wii i port na NEW 3DS 

 

O, na 3DS to zaje,biście, czas odkurzyć tą konsolkę. Jak z jakością tego? Warto ogrywać na przenośniaku czy lepiej wygrzebać Wii z szafy?

Chciałbym do Xeno 2 w tym roku usiąść, ale jeśli warto jedynkę wpierw to trzeba będzie zrobić, nawet jeśli na szybcika.

Odnośnik do komentarza

Pogodzę was obie gry z powyższego screena wyglądają jak gów.no :potter:

Jeśli Raven ma na tyle samozaparcia, że będzie orał 60-100h w XC 1 i potem w dwójke to wydaje mi się, że odpowiedniejszy będzie n3ds

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Rayos napisał:

ale masz NEW czy zywklego? bo Xeno3D tylko na NEW działa :) jakościowo (pipi) rozmazane, interfejs mocno rozmyty, ale dziala stabilnie. Zreszta, na Wii tez nie wyglada jakos najlepiej :yao:  zastanawiam sie czy nie sprzedac nawet bo jakos mi sie nie chce grac w jedynke po zaznajomieniu się z fabula :/.

 

 

Pytać kruka jakiego ma 3dsa :yao: Bardziej na miejscu byłoby pytanie którego ma wyciągnąć z szafy xd

 

Edytowane przez kes
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...