Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, kryb napisał:

chyba tak.. wszedzie juz mam kapliczki

musze chyba jakas liste zobaczyc

 

Lece z pamieci co tam ubijałem, uwaga spojlery jak ktos wyczulony:


 

Spoiler

 

90 lvl goryl "Gonzalez" w gormott

104 lvl chyba jakis maly skurczybyk w jaskini bandytów

99 lvl nakarmniony dinozaur w torigoth Arduran

130 lvl titan w temperantia

109 lvl behemot w temperantia

95 lvl dinozaur w temperantia

100 lvl Gladiator Orion

114 lvl robot w World Tree z kolegami

99 lvl robot w Old Factory

99 lvl bandyta w Old Factory

120 lvl Wiewiórka w Old Factory

99 lvl bandyta przy nagrobku wiadomo kogo

117 lvl Ophion

110 lvl Cloud Sea King w Tantal

94 lvl w Temperantia

86 lvl dino zaraz kolo portu Mor Ardain

 

 

Tylu pamietam ze naklepalem, wiec pewnie wszystko.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gromit napisał:

Jeszcze pytanie, czy podajesz wartość licznika w grze, który jest zbugowany, czy czas z profilu emoji6.png

 

Co do Poppi to po prostu musisz grać w tiger tiger, żeby zdobywać "walutę", za którą można rozbudowywać sztucznego blade'a. Innego mechanizmu w grze chyba nie ma.

 

 

Podaje wartość zarazem licznika zawartego w grze, jak i w profilu. Bug mnie nie spotkał, bo gdy kończę grać w Xeno to zarazem wyłączam samą grę jak i konsolę, nie daje jej w tryb "uśpienia"...

 

Wiem, że muszę grać w Tiger, Tiger, bo już uzbierałem sobie sporo "waluty" do porozwijania Poppi, tylko właśnie jak chcę wykupić choćby takie zwiększenie agility, to nie mogę tego kupić nawet na najniższym poziomie, bo nie mam odblokowanych tech manuali, które znajduje się w świecie gry. Wiem bo znalazłem jeden takowy, (nomen omen świetnie są zatytułowane), przynajmniej tak domyślam się z opisu. 

I właśnie zastanawiam się czy je się odblokowuje fabularnie, czy też przez jakieś questy, czy coś innego...

 

Ale pewnie z czasem sam do tego dojdę:potter:.

 

 

Edytowane przez P-chan
Odnośnik do komentarza

Pierwszy jest w 3 chapterze, drugi w czwartym, później w szóstym i dwa ostatnie w 8, a z tego co pisałeś to jesteś w czwartym więc wszystko przed Tobą.

 

U mnie pękło 133h i tylko jedno się ciśnie na usta qr_wa jaka ta gra jest wspaniała, łażę i chłonę ten świat.

 

3h sobie losowałem rare blady, bo commonów miałem 99 i udało się dorwać Vale, Azami, Kore, Zenobie i Shebe.

Edytowane przez Strife
Odnośnik do komentarza

Ja sobie pomagam zarazem dzięki merc mission, jak i sam latam po mapie i ubijam stworki (jeszcze nie miałem problemu ze znalezieniem konkretnego mob'ka do ubicia), przy rozwijaniu blade'ów. I nie korzystam z podpowiedzi zawartych w necie, bo nie chcę sobie psuć zabawy z tym świetnym tytułem...

Odnośnik do komentarza

Jeśli to faktycznie prawda, to tym bardziej jestem pełen podziwu dla Monolith Soft, bo odwalili kawał  genialnej roboty dostarczając dwie wspaniałe growe przygody 2017 roku:).

 

A tak na marginesie udało mi się w końcu zobaczyć swojego pierwszego full burst'a:banderas:, idę budować ołtarzyk dla ekipy Takahashi'ego...

Edytowane przez P-chan
Odnośnik do komentarza

Zaciąłem się. Lecę głównie fabułę, 4 chapter, mam iść w okolicę opuszczonej fabryki. Brama koło portu zamknięta, w magazynach (tak to chyba mogę nazwać) gdzie były beczki i schodzimy na dół są drzwi przy których stoi kobra, można je otworzyć żywiołami, ale nie mogę ich otworzyć (brak odpowiednich bladów?). Co teraz? Gdzieś jest inne przejście, czy muszę coś zrobić? Albo odpowiednio podpakować blady aby otworzyć te drzwi?

Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam czasami nawet jak na pierwszy rzut oka wydaje się, że nie masz odpowiednich blade'ów z umiejętnościami, to sprawdź sobie dokładnie co dany Blade Ci daje. Wiem, że jak jest w Merc Mission lub nie jest podpięty pod postać to z jego umiejętności również nie skorzystasz (wiem głupie).  No i ogólnie warto poświęcić temu czas. Większość blade'ów ma opis co musisz zrobić aby rozwinąć lvl ich umiejętności (najczęściej chodzi o jedzenie).

Odnośnik do komentarza

@creatinfreakTak jak napisał kolega wyżej warto pogrzebać w blade'ach, i ewentualnie podmienić jakiegoś z odpowiednim skill'em na choćby chwile i można przejść. Ja tak zrobiłem właśnie w tym miejscu o którym wspominałeś, i problemu z przejściem nie miałem. Choć klucza do drzwi również znalazłem:).

 

U mnie właśnie pękło ponad 100h, a ja nadal siedzę w czwartym rozdziale, czy to już choroba? 

Odnośnik do komentarza

No właśnie nawet jak sobie pozmieniałem blady na jakieś commony to brakowało mi jednej mocy ognia. Ale na szczęście dało się to ominąć innymi drzwiami. Ja mam ponad 35h i właśnie skończyłem 4 chapter, ale jadę głównie fabułę. Nie mam niestety czasu na to aby gra mi zajęła te 100h+ bo jest za dużo dobrych gier do ogrania a za mało czasu na granie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...