Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Takie moje zdanie gra dla mnie słaba. Ja się starzeje interesuje mnie co innego oczekiwanie inny poziom itd Pewnego dnia sam się za głowę chwyciłem z myślą co powie dziewczyna jak mnie zobaczy przy Xeno. Mam 36 lat prawie już i Xeno jest niestrawne  może dlatego ze nie kojarzę żadnego PSX owego Role play ... jak ff vel xenogears itd. Pisałem o tym ostatnim bo Lens play oglądałem a nie znałem z własnej gry. Cenie sobie czas wolny i gram tak by mieć czas na wszystko w zyciu nie po drodze mi z słabymi grami które odsłaniają się po 140 godzinach wole inna formę zabawy. Miłego grania..

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

Nie zwalaj tego na starość mi idzie 35 lat, i nadal bawię się dobrze z takimi grami, a jeśli wstydzisz się swojego hobby przed dziewczyną to może czas zmienić zainteresowania, bo gierki nie są dla Ciebie.

Umiem uszanować czyjeś zdanie, i rozumiem że jak gra się komuś nie podoba to ją rzuca po kilku godzinach, ale nie po 140 dobijając praktycznie do końca. Po co się tak męczyć? Jeśli ten czas można spożytkować na coś bardziej sensownego.

Jestem też w stanie pojąć, że nie każdemu "japońszczyzna", jak i japoński humor może odpowiadać, tak jak mi się przejadła ta cała "filmowość" gier i pogoń za "dorosłością". Ale ja w tym tytule nie widzę, choć krzty "japońszczyzny" niskich lotów. A ograłem sporo tytułów, które potrafiły mnie zażenować czymś wręcz głupim. A uważam się za fana m&a, Japonii itp, i jestem przyzwyczajony do ich dziwactw.

Po prostu z prostej kalkulacji, gra nie jest dla Ciebie i nie trafiła w Twój gust, a nie to że jest słaba. Szanujmy się wzajemnie i nie piszmy bzdur, tylko wytykajmy prawdziwe wady. Nie podoba ci się chara design, i ogólny kierunek jaki obrali twórcy, a przy tym nie kupiła Cię fabuła - spoko. Ale to nie znaczy, że mamy do czynienia z grą nijaką bez własnego charakteru, a to starasz się usilnie przeforsować w swoich wypowiedziach.

Edytowane przez P-chan
  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

Całkowicie subiektywna opinia człowieka który lubi grać i nie tyle wstydzi się swego hobby co niektórych jego stron. Xeno lubię ale nie 2 moja opinia nie ważąca na czyimś zapatrywaniu na ta cześć. Jednocześnie będąca obrazem gry który jednak jawi mi się po dość długim czasie zabawy gry dla mnie niesatysfakcjonującej i mającej wady które przekreślają jej odbiór inny niż nabyty w trakcie rozgrywki. 

 

Podkreslam to mója opinia nie mająca nauczać odstraszać czy w jakikolwiek sposób obrażać potencjalnych czytelników owych wypowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Xord napisał:

Pewnego dnia sam się za głowę chwyciłem z myślą co powie dziewczyna jak mnie zobaczy przy Xeno.

 

Ale jak rozjezdzasz przechodniow w gta, obijasz ryje w tekkenie albo rzucasz zaklecia w diablo to spoczko luzik?

 

12 godzin temu, P-chan napisał:

Nie zwalaj tego na starość mi idzie 35 lat, i nadal bawię się dobrze z takimi grami, a jeśli wstydzisz się swojego hobby przed dziewczyną to może czas zmienić zainteresowania, bo gierki nie są dla Ciebie.

 

jakie bomby prawdy:fsg: 

Odnośnik do komentarza

Po pijaku wchodzi jak masełko hehe. Bro mnie ciśnie bym chociaż ukończył a na horyzoncie w tym roku żadnej na chwile obecna gry wiec ukończę pomogło piwko i 3 nowe blade z common z ratę mi nie losują jak chce z legendarny raz wskoczył bez proszenia a tak zwykle wypadają. Powinno być ok w dalszej wędrówce łowieniem skarbów mogę się zajmować to jest ok. Już taki moment w życiu miałem i nie chce powtórzyć błędu przeszłości ze gra mi nie pasuje i ogólnie shit a jak sprzedałem to żal dupę cisnął. Do Baldura daleko i jego historii ale swoje japońskie i dość specyficzne podejście do tematu róg ma. Gdyby nie brat pewnie bym olał i w piątek grę słał a tu pociśnie zobaczymy co gryzie w tyłku. Lubię ta serie i do tej odsłony może się teraz przekonam.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
17 godzin temu, Xord napisał:

Po pijaku wchodzi jak masełko hehe. Bro mnie ciśnie bym chociaż ukończył a na horyzoncie w tym roku żadnej na chwile obecna gry wiec ukończę pomogło piwko i 3 nowe blade z common z ratę mi nie losują jak chce z legendarny raz wskoczył bez proszenia a tak zwykle wypadają. Powinno być ok w dalszej wędrówce łowieniem skarbów mogę się zajmować to jest ok. Już taki moment w życiu miałem i nie chce powtórzyć błędu przeszłości ze gra mi nie pasuje i ogólnie shit a jak sprzedałem to żal dupę cisnął. Do Baldura daleko i jego historii ale swoje japońskie i dość specyficzne podejście do tematu róg ma. Gdyby nie brat pewnie bym olał i w piątek grę słał a tu pociśnie zobaczymy co gryzie w tyłku. Lubię ta serie i do tej odsłony może się teraz przekonam.

Tak za przeproszeniem, że się tutaj wpier.dole między wódkę a zakąske - o czym ty typie pjerdolisz? Te twoje posty brzmią jak generator randomowej historii, coś o bracie, o piwkach, o Baldurze a na domiar złego bez przecinków z marną składnią. Jak już masz pisać to chociaż na trzeźwo i z sensem, bo na razie wszedłeś do tematu wylałeś na gierkę wiadro pomyj, które w ogóle nie miały sensu. 

 

Pchan - :banderas: pięknie wyjaśniłeś. 

 

Rozumiem, że komuś może jrpg nie przypasować ale wypadałoby hejtować z głową a nie takie byle co. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie typ mógłby jechać i FF XV ale wyjeżdża z BG i dla mnie dalsza część opinii to bełkot. Graj na Nintendo i płacz że za japońskie, pewnie alkohol i brat też był w to zamieszany xd

 

Na Pillarsy 2 niech zaczeka chyba były na pstryka zapowiedziane.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Xord napisał:

Po pijaku wchodzi jak masełko hehe. Bro mnie ciśnie bym chociaż ukończył a na horyzoncie w tym roku żadnej na chwile obecna gry wiec ukończę pomogło piwko i 3 nowe blade z common z ratę mi nie losują jak chce z legendarny raz wskoczył bez proszenia a tak zwykle wypadają. Powinno być ok w dalszej wędrówce łowieniem skarbów mogę się zajmować to jest ok. Już taki moment w życiu miałem i nie chce powtórzyć błędu przeszłości ze gra mi nie pasuje i ogólnie shit a jak sprzedałem to żal dupę cisnął. Do Baldura daleko i jego historii ale swoje japońskie i dość specyficzne podejście do tematu róg ma. Gdyby nie brat pewnie bym olał i w piątek grę słał a tu pociśnie zobaczymy co gryzie w tyłku. Lubię ta serie i do tej odsłony może się teraz przekonam.

 

Zanim wystawisz opinię to najpierw dobrze ją przemyśl, bo widzę, że pod naporem innych nagle zmieniłeś zdanie. Nie trzeba się bać swojego zdania i przejmować innymi, jeśli oczywiście ma się argumenty, a jak gra się nie podoba po prostu to piszesz, że nie podeszła i pipi, nie musisz uzasadniać.

Odnośnik do komentarza

@Xord Baldury są świetne, ale porównywać dwie różne szkoły tworzenia rpg'ów, to tak jakby porównać dzień i noc. Niby to samo, ale jednak na tyle różne że nie za bardzo się da, bo prezentują dwa różne sposoby na prezentowanie ciekawych historii. Reszta Twojego komentarza nie jest dla mnie zbytnio zrozumiała...

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...