Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

zrobilem sobie przypadkowo troche ze 2/3 miesiace przerwy. ot, jednego dnia uspilem konsole i nie wlaczylem xeno praktycznie przez ten czas. wczoraj odpalilem po przerwie ("ku... przeciez nie dokonczylem") i zlecialo prawie 10 godzin.

 

moze ktos podsumowac jak wyglada sprawa z DLC? juz cos jest? ile kosztuje?

 

co daje new game plus? cos nowego sie pojawia? nie wiem czy dokonczyc i sprzedac czy sobie zostawic.

 

w ogole tak sobie mysle, ze brakuje mi troche na switchu czegos na ksztalt trofeow. jakas motywacja byla do wymaksowania gry a tak to troche nie bardzo wiem co w takim xeno moge jeszcze robic oprocz zebrania blejdów wszystkich.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ölschmitz napisał:

w ogole tak sobie mysle, ze brakuje mi troche na switchu czegos na ksztalt trofeow. jakas motywacja byla do wymaksowania gry a tak to troche nie bardzo wiem co w takim xeno moge jeszcze robic oprocz zebrania blejdów wszystkich.

Też tak miałem przez chwilę ale się to zmieniło. Jeśli masz do czynienia z super grą to nie patrzysz czy są jakieś trofiki tylko grasz. Albo zrobisz 100% albo nie. Zależy to tylko od ciebie.

Odnośnik do komentarza
Cytat

w ogole tak sobie mysle, ze brakuje mi troche na switchu czegos na ksztalt trofeow. 

Ja się ciesze że N nie ma tego raka jak trofiki, gra się w grę dla przyjemności, a nie dla robienia jakiejś debilnej czynności x razy żeby wpadł pucharek.

Cytat

co daje new game plus? cos nowego sie pojawia? nie wiem czy dokonczyc i sprzedac czy sobie zostawic.

 

Nowe questy, 7 nowych rare Blade'ów, nowe drzewka dla postaci, chyba 3 najważniejsze rzeczy.

 

Edytowane przez Strife
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Strife napisał:

Ja się ciesze że N nie ma tego raka jak trofiki, gra się w grę dla przyjemności, a nie dla robienia jakiejś debilnej czynności x razy żeby wpadł pucharek.

Są trofki zrobione z głową i są te bardziej idiotyczne. Nic nie stoi na przeszkodzie by N robiło te pierwsze. Akurat argument o robieniu x razy danej czynności w przypadku Xeno 2 to wiesz :yao:  Gierkę kocham, ale o ile rozumem, że komuś podoba się wysyłanie n-ty raz grupy Blade'ów na te same misje, tak ja po pewnym czasie miałem tego dość. To tylko przykład, bo jest tego więcej (m.in. wbijanie niektórych ranków dla Blade'ów, w tym niesamowicie generyczna misja dla Ursuli), ale ogólnie rozumiem zastosowanie tych wszystkich pomysłów i w większości akceptuję pewne założenia.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj dla zabicia czasu wykorzystałem zapas złotych cylindrów na łowisku za bramą w porcie Mor Ardain. Przy samej końcóweczce  wylazł jakiś skur wensyn na pół ekranu i po ubiciu wyrzucił lucky core crystal :obama:

Hajsu natrzepałem prawie 900k z wymianki (btw mam dwa blade’y z lvl. 3 salvaging - to się kumuluje?) i przypomniałem sobie, że w Gormot typ sprzedawał coś za 500k gelda. Fśśśśt i kolejne dwa rare blades wpadły, Sheba przeyebany dizajn xd

Odnośnik do komentarza

skonczylem. zakonczenie mnie az tak nie rozje... bo nie gralem w poprzednie czesci (poza xenogears).

 

zastanawiam sie co dalej:

1. czekac na dlc w miedzyczasie zbierac blejdy i robic side questy

2. zaczac new game+

 

mam troche dylemat. plus prosze o sprawdzone info gdzie najlepiej farmic krysztaly zeby jak najszybciej uzbierac blejdy wszystkie :)

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Ölschmitz napisał:

mam troche dylemat. plus prosze o sprawdzone info gdzie najlepiej farmic krysztaly zeby jak najszybciej uzbierac blejdy wszystkie :)


Cloud Sea King Ken (level 110) przy zamarzniętym jeziorku jak jest mgła w Kingdom of Tantal.  Dodatkowo jak nie masz 99lvlu postaci to walka jest dosyć wymagająca :D
 

11 godzin temu, Strife napisał:

Najwięcej chyba leci ze zwierzaczka jak wychodujesz sobie w Gormott,  doprowadzić go do 99lv wtedy legendarny lecą jak szalone. 


Nie miałem tego questu przechodząc. Czy on będzie ponownie w new game +?

Odnośnik do komentarza
Cytat

Nie miałem tego questu przechodząc. Czy on będzie ponownie w new game +?

 

Tak, będzie, za pierwszym przejściem też zaciukałem zwierzaczka za młodu i przepadł, nie zabijaj małego na polu w Gormott koło bazy wojskowej, podchodzisz do npc'a i masz możliwość karmienia i upasania sqbańca.

 

Spoiler

 

 

Edytowane przez Strife
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...