Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Godzinę temu, Figuś napisał:

Może by się udało gdyby to nie była gra USŁUGA ;)

News dnia :D 

Mam nadzieję, że to nauczy innych wydawców, żeby nie robić na siłę z każdej gry typowego gaas'a, nawet jak się ma znane ip. 

 

Godzinę temu, 20inchDT napisał:

To i tak zarobili.

Cytat

reported Yen 6.5bn loss

 

Odnośnik do komentarza

Uzupełnienie wczorajszej informacji:

Cytat

Marvel Avengers- it looks like the total cost of the game is closer to $170m-$190m given they only expenses 70% of cost in the qtr plus marketing costs. Why someone didn’t say stop post the multiplayer beta will remain a mystery . Square are adamant they can make a recovery ....

https://twitter.com/gibbogame/status/1324878715461906432

 

Uuuu, ale popłynęli. Nawet mi ich nie szkoda :P 

Ciekawe czy Crystalsi to przetrwają. Ostatni TR też sprzedał się poniżej oczekiwań, więc taka porażka przy avengersach może oznaczać ostatni gwóźdź do ich trumny. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Kraboburger_SpongeBoba

Padłeś, powstań... jest nowy dodatek do pewnej gry, na różne platformy gamingowe, która, tak jak szybko potrafiła zyskać wielu graczy, tak momentalnie ich traciła... i wciąż chyba traci.

 

Marvelowski graczu, miłośniku komiksów, być może: entuzjasto "Marvel's Avengers", gry video od Square Enix, paczaj, podziwiaj, wchłaniaj te oto elementy porywającego, świetnie zaimplementowanego w kwestii oddania realiów Wakandy, zwiastuna najnowszego doładowanego na maksa DLC-ka do tej komiksowej produkcji growej od Square Enix! Jarajmy się na maksa! Twórzmy nowe słowa, piszmy piękne zdania, szukajmy nowych języków, aby móc opisać ,,tę sytą epicką zajebistość" dodatku z postacią i wątkiem Black Panther do "Marvel's Avengers"! 

 

https://youtu.be/kT8RIuQkK0U

 

P.S. Do ,,łowców trofeów", kieruję pewne pytanie: platynowanie "Marvel's Avengers" sprawiło Wam kłopot? Czy jest ogólnie rzecz biorąc trudne? Czy granie na poziomie normalnym, albo nawet łatwym nie sprawi kłopotu w ukończeniu gry na 100% i zdobyciu Platyny do jej podstawy? Na co w szczególności trzeba uważać podczas przechodzenia tytułu: czy możliwe jest normalne, ,,bez spinki" ogranie podstawy fabuły plus zaliczenie jakiś tam misji, co nie spowoduje, że trzeba będzie zacząć grę od nowa, a wtedy trzeba będzie uważać na to, jak przechodzi się przez daną postać dany poziomy gry? Przykładowo: podstawa gry plus dodatkowe przejście gry; może jest tak, że można wszystko ,,czyścić" ładując sobie jakąś planszę, czy save'a, a z graniem on-line nie byłoby problemu? Obecnie w "Marvel's Avengers" gram na Ps5 - z wersją dyskową gry na Ps4; jestem w trakcie misji Kamali Khan i Bruce'a/Hulka (miażdżenie Zielonym Olbrzymem wszystkiego dookoła jest bezcenne! Ach, te smashe j kombosy!), poszukujących śladów spisku terrigenowego!

Odnośnik do komentarza

Po powrocie i zaliczeniu epizodów Hawkeyów postanowiłem Avengersów splatynować i mogę Ci powiedzieć, że możesz śmiało grać bez spiny. Za poziom trudności są 2 trofea (30 misji na poziomie Challenge III i jedna misja na Challenge IV). Nie musisz się przez długi czas tymi trofeami przejmować. Do tego pierwszego trofeum można grindować króciutkie misje 3-5 minutowe. Całą resztę gry możesz grać na najniższym poziomie trudności. Nie spowolni to zdobywanego doświadczenia i lootu. Na najwyższych poziomach trudności będzie najlepszy loot, ale bardziej pod względem perków niż wartości powera.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Kraboburger_SpongeBoba

Gra "Marvel's Avengers" przechodzi mi się dość miło. Zwerbowanie Tony'ego Starka do ekipy Kamali i Bruce'a, plus to czego Stark używał do walki z AIM, gdy ,,wydostał się" z rezydencji w LA, wyglądało naprawdę bardzo dobrze. Takiego Starka chce się widzieć w grach video; przecież wiadomo, że wszystkim nie dogodzimy, że ten growy Tony, to nie będzie to samo, co Tony z MCU. I jeden istotny fakt: właśnie zacząłem pobierać 76(około)GB aktualizacji (albo nowej wersji gry) "Marvel's Avengers" na Ps5! Oczywiście za darmo - dla każdego posiadacza wersji podstawowej na Ps4! Plik prawie że potwór, ale, co istotne, jest szybkie pasmo, więc ze ściąganiem z serwerów Sony nie będzie problemu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gra w to ktoś jeszcze? Ktoś to platynował?

 

Powoli do celu chcę zrobić platynę i nic nie stoi na przeszkodzie poza trofeum za 50 hive missions. Nie byłoby w tym nic skomplikowanego i mógłbym nawet walnąć te 50 misji jednego dnia, grind mi nie przeszkadza, ale do szału doprowadza mnie to, że po wykonaniu jednej misji znikają one od razu z mapy i muszę czekać aż na nowo się pojawią. Jedynie wersje Elite cały czas są na mapie, ale one wymagają 140 poziomu powera, a do tego nadaje się tylko 1 z moich postaci. Robiąc te 50 misji chce też wbić 250 poziomów na wszystkich postaciach, żeby nie robić pustych przebiegów, a te misje doskonale nadają się do levelowania postaci.

 

Jak zrobić, żeby te misje nie znikały? Albo chociaż żeby częściej się pojawiały? Średnio na dzień udaje mi się zrobić 2 misje hive a z takim tempem to mi się zaraz odechce tego robić.

Odnośnik do komentarza
Gość Kraboburger_SpongeBoba

Patrząc się na to, jak ciężkim czasowo, jak ,,objętościowo" gra w "Marvel's Avengers" na Ps4/Ps5, jest wyzwaniem, zastanawiam się, czy opłaca mi się ciągnąć tą grę i ciągnąć - gdy jest się dopiero na połowie samej fabuły, bohaterowie mają skromnym poziom mocy, a Thor ledwo co zaliczył swój występ - tak, by ,,wklepać" platynkę? Przy moim tempie ogrywania tego tytułu, a gram krótko i rzadko, chyba Wszechświat zdąży się zapaść do gigantycznej czarnej dziury i narodzić na nowo, niż miałbym przejść grową wersję Avengersów absolutnie do końca, na full - do opcji ,,splatynowania". Doświadczam uroków gamingu w "Marvel's Avengers" na Ps5. Jak pisałem wyżej (chyba), prawie 80GB zajęło na dysku konsoli ściągnięcie wersji tej gry do opcji na nextgena PlayStation. Można mieć zastrzeżenia do płynności ostrości elementów kreowanych w grze (np. postacie - ich detale we wstawce filmowej, gdy kreuje się fabuła), często niezbyt wyraźnej fraktury tła i postaci etc. - również przy wstawce filmowej. Tak poza tym fabularnie i wątkowo jest geekowsko wybornie: Kamala Khan spisuje się na ulał... nie da się jej nie lubić! Ha! Można mieć zarzut do gliczyków, które zdarzają się tu przy jednostkach robotycznych - potrafią się, ot tak ,,zaciąć", co jest widoczne, gdy się bota pokona: drganie w miejscu, jakby miał przetunelować do innego wymiaru!

Odnośnik do komentarza
Gość Kraboburger_SpongeBoba
52 minuty temu, PanKamil napisał:

Kiedy ma być ten nextgen patch?

 

Nextgen patch do "Marvel's Avengers", rzekłbym: ostatecznie i definitywnie wyszedł. I tak być musi. W opcji growej na Ps5, mając zakupioną grę na Ps4 np. w pudełku lub przez serwery PS Store, gracz może pobrać aktualizację gry do wydania zoptymalizowanego do technikalii/wymagań etc. PlayStation 5. Jak pisałem kilka postów wyżej, takowy patch nextgenowy marvelowskiego hitu growego na konsoli od Sony, wynosi 80GB. Jeśli kolegę forumowicza to interesuje, można kupić wydanie płytowe tej produkcji na Ps5, za jakieś zapewne 200zł - za nówkę.

 

Osobiście, na razie, rezygnuję z gry w "Marvel's Avengers" w opcji specyfikacji na Ps5, gdyż... yh, jakby to ująć, ktoś zahamował mi konto PSN. Trofea, znajomości, aktualnie rozgrywane produkcje, w tym 30% calości możliwej do ogrania "Marvel's Avengers" i wiele, wiele innych elementów profilu, poszło w zapomnienie. Życie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...