Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Hendrix napisał:


Nie pozbyli się, prawa do marki Hitman należą ciągle do Square-Enix, IOI może robić co chce z marką (no, nie może jej sprzedać np.)  ale jest to forma licencji.

To ciekawe bo wszędzie czytam, że IO Interactive jest właścicielem praw do marki Hitman i może z nią robić co chce. :) 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, suteq napisał:

To ciekawe bo wszędzie czytam, że IO Interactive jest właścicielem praw do marki Hitman i może z nią robić co chce. :) 


Mają ekskluzywną licencję udzieloną przez S-E, dlatego na wszystkich trailerach po wykupieniu się od S-E widnieje: registered trademarks owned or exclusively licensed to IO Interactive  zamiast fully owned.

To, że strony nie mają pojęcia co piszą, już mnie mniej obchodzi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No chcę powiedzieć, że ludzie nie potrafią czytać, w oficjalnym komunikacie nie ma nic o przejęciu praw do marki, za to jest o tym, że zatrzymają wszystkie prawa (nie byli już właścicielami IP w momencie kupna przez Eidos w 2004). Prawa te jednak zostały udzielone na mocy ekskluzywnej licencji, stąd pod każdym trailerem, włącznie z H3 jest dokładnie ten komunikat, który zacytowałem. Serio.

Edit: O, widzę, że Voytec mnie ubiegł.

Btw. S-E potraktowało bardzo przyzwoicie IOI, cała sytuacja jest stosunkowo rzadka. Tak na marginesie, sprawa własności IP potrafi być dużo bardziej zagmatwana niż w przypadku Hitmana, szczególnie w przypadku niestandardowych przejęć (vide prawa do SNK).
 

Edytowane przez Hendrix
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, LukeSpidey napisał:

Ale mam z tą grą rollercoaster. Raz jestem zachwycony, a raz rozczarowany. Widziałem 9 minut z bety od IGN i jakie to g.ówno jest to szok. Chyba jednak odpuszczę. Nic nie widać. Jeden wielki chaos a nasi towarzysze IA to chyba bez jakiegokolwiek algorytmu działają. Porażka. I'm out. 

Chyba mam tak samo. Odpalam jakiś filmik z bety i nie mogę wytrzymać dłużej niż parę minut. Mam nadzieję, że to jest jedna z tych gier, które nie przekonują do siebie jak się je ogląda, a jak samemu się je odpali, weźmie pada do ręki to okaże się, że spoko się w to gra. Zobaczymy betę dla wszystkich w weekend. Sporo osób na tweeterze zachwyca się jak dobrze się w to gra. Zobaczymy...

Odnośnik do komentarza

Ależ ta gra ma zainteresowanie :obama:

 

Cóż, pograłem przez weekend w betę i trochę mogłem zweryfikować oczekiwania ze stanem faktycznym. Podobało mi się to, że każdym bohaterem gra się inaczej i raczej wszystkimi grało mi się przyjemnie, a z tych dostępnych moim faworytem jest Iron Man. Misje fabularne zapowiadają spoko singla i mówiąc szczerze tym jestem zainteresowany najbardziej, żeby w to zagrać na singla i.... tyle.

 

Po przejściu 4 misji kampanii odblokowuje się War Table z misjami pobocznymi i to jest największa żenada w gamingu jaką widziałem od dawna. Tak generycznych i nudnych i pustych i ogólnie (pipi)owych misji nie widziałem dawno. Prawie KAŻDA odbywa się w tym samym miejscu w super generycznym laboratorium. A jak jakaś zaczyna się na otwartej przestrzeni to pierwszy cel polega na podleceniu do wskaźnika i wejściu do laboratorium. Super generyczni przeciwnicy i nic czego by nie było wcześniej w grach.

 

Sytuacje idealnie podsumowuje YongYea. Napisałbym coś o skopanym loocie ale to wszystko w jego filmiku. Podpisuje się pod nim w pełni.

 

 

Gra ma potencjał ale nie łudźmy się, oni nie przebudują misji, które są poza głównym wątkiem. Grało mi się w to przyjemnie w kampanii i w zasadzie tylko ona mnie tu interesuje.

 

Nie umiem zrozumieć jednego. TYLE już looter-shooterów wyszło a Crystal wypuszcza w 2020 najbardziej prymitywną z nich. Problemy na premierę i narzekanie na zyebane i monotonne aktywności poboczne z Destiny z 2014, The Division z 2016 czy choćby Anthem z 2019 niczego ich nie nauczyły. To się nauczą na własnej skórze, za rok będą wypuszczać patch 2.0 z całkowicie przebudowaną grą. Powodzenia.

 

Acha i fajnie się grało z matchmakingiem który nie istnieje :D 

Odnośnik do komentarza

No ja sobie zapomniałem o becie i dopiero wczoraj odpaliłem. Skończyłem te dostępne misje fabularne i wyłączyłem właśnie po odblokowaniu multi. Ponownie aktywna będzie dopiero w weekend przy otwartej? Może wtedy się sprawdzi.

9 minut temu, Voytec napisał:

Podobało mi się to, że każdym bohaterem gra się inaczej i raczej wszystkimi grało mi się przyjemnie

Tak? A dla mnie wszystkimi gra się tak samo, każdy ma te same ataki i comba, tylko mają inne animacje z oczywistych względów. Drzewka rozwoju też chyba są identyczne.

 

Z rzeczy QoL to najbardziej rozwaliło mnie w ustawieniach opcja closed captions, gdzie nawet jak jest wyłączone to i tak jest aktywne o czym informuje opis. No i menusy są trochę mało czytelne.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Voytec napisał:

Ależ ta gra ma zainteresowanie :obama:

 

Cóż, pograłem przez weekend w betę i trochę mogłem zweryfikować oczekiwania ze stanem faktycznym. Podobało mi się to, że każdym bohaterem gra się inaczej i raczej wszystkimi grało mi się przyjemnie, a z tych dostępnych moim faworytem jest Iron Man. Misje fabularne zapowiadają spoko singla i mówiąc szczerze tym jestem zainteresowany najbardziej, żeby w to zagrać na singla i.... tyle.

 

Po przejściu 4 misji kampanii odblokowuje się War Table z misjami pobocznymi i to jest największa żenada w gamingu jaką widziałem od dawna. Tak generycznych i nudnych i pustych i ogólnie (pipi)owych misji nie widziałem dawno. Prawie KAŻDA odbywa się w tym samym miejscu w super generycznym laboratorium. A jak jakaś zaczyna się na otwartej przestrzeni to pierwszy cel polega na podleceniu do wskaźnika i wejściu do laboratorium. Super generyczni przeciwnicy i nic czego by nie było wcześniej w grach.

 

Sytuacje idealnie podsumowuje YongYea. Napisałbym coś o skopanym loocie ale to wszystko w jego filmiku. Podpisuje się pod nim w pełni.

 

 

Gra ma potencjał ale nie łudźmy się, oni nie przebudują misji, które są poza głównym wątkiem. Grało mi się w to przyjemnie w kampanii i w zasadzie tylko ona mnie tu interesuje.

 

Nie umiem zrozumieć jednego. TYLE już looter-shooterów wyszło a Crystal wypuszcza w 2020 najbardziej prymitywną z nich. Problemy na premierę i narzekanie na zyebane i monotonne aktywności poboczne z Destiny z 2014, The Division z 2016 czy choćby Anthem z 2019 niczego ich nie nauczyły. To się nauczą na własnej skórze, za rok będą wypuszczać patch 2.0 z całkowicie przebudowaną grą. Powodzenia.

 

Acha i fajnie się grało z matchmakingiem który nie istnieje :D 

 

Dokładnie to chciałem również napisać. Fabuła fajna, ale jak sie włączył ten generyczny multik to majtki mi spadły z żenady.

 

A mogli zrobić potęznego singla, bo gra się nawet fajnie. Dodali by więcej mechanik i gra sama by się obroniła.

 

 

Odnośnik do komentarza

Doooookładnie. Mogli zrobić singla jak w SM na PS4 choćby w otwartym świecie albo w kilku otwartych HUBach jak w Tomb Raiderze. A tak to zajęło się za to studio, które w GaaS nigdy nic i widać że tego nie kumają.

 

Ograć dla singla myślę, że ogram, a nie wróżę gładkiego startu na premierę więc ta gra za stówkę to będzie śmigać do Świąt. Mark my words. Anthem 2.0.

 

I fakt, że postanowili jednak mieć swojego Spider-Mana też moim zdaniem nie jest dobrym zagraniem. Akurat powiązanie gry ze sztosem Insomniac byłoby dobrym posunięciem, ale postanowili mieszać. Wiec gra wyjdzie, ludzie o grają i zapomną i przejdą do uniwersum Insomniaców.

Odnośnik do komentarza

https://www.eurogamer.pl/articles/2020-08-17-marvels-avengers-wyciekla-dluga-lista-planowanych-postaci

 

Cytat
  • Ant-Man
  • Czarna Pantera
  • Kapitan Marvel
  • Kapitan Ameryka (dostępny w podstawowej grze)
  • Doktor Strange
  • Falcon
  • Hawkeye (pojawi się wkrótce po premierze)
  • Hulk (dostępny w podstawowej grze)
  • Hulkbuster
  • Iron-Man (dostępny w podstawowej grze)
  • Kamala Khan (dostępna w podstawowej grze)
  • Kate Bishop (wkrótce otrzyma serial telewizyjny)
  • Mar-Vell
  • Mockingbird
  • Quake (znana z serialu „Agenci Tarczy”)
  • Scarlet Witch
  • She-Hulk (wkrótce otrzyma serial telewizyjny)
  • Thor (dostępny w podstawowej grze)
  • Vision
  • War Machine
  • Wasp
  • Czarna Wdowa (dostępna w podstawowej grze)
  • Zimowy Żołnierz

 

Lista bardzo długa jeżeli okazałaby się prawdziwa. Trzeba będzie śledzić co się dzieje z grą po premierze.

Odnośnik do komentarza

Ściągnąłem bete z PSN, ale pierwszy wtf to konieczność powiązania konta Square Enix. Bez logowania nie zagrasz. Drugi wtf - moje konto SE nagle nie istnieje, a zakładałem je na premierę FF7 Remake i jeszcze rejestrowałem tę grę kodem. Pier.dole, nie będę tracił więcej niz kwadrans na jakieś zgloszenia supportowe by tylko zagrać w demo. Ale gdybym mial wykupione coś w sklepie Square to trochę bym się wnerwil.

Edytowane przez _Red_
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Hej. Kilka dni temu ściągnąłem sobie betę, założyłem konto, pograłem chwilę i dałem sobie spokój. Wczoraj ponownie chciałem zagrać ale wyskakuje mi komunikat :

"W tej chwili nie można się połączyć  z serwerami Square Enix. Spróbuj ponownie później. ". Dziś ponowiłem próbę i dalej to samo. Ktoś może orientuje się co jest przyczyną takiego stanu rzeczy ?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...