Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra czar prysł xd

 

 Doszedłem do tego momentu jak mam lecieć samolotem i wybierać generyczne misje na mapie świata. Odpaliłem pierwszą na Syberii. Pusta, biedna miejscówka, i napierdalanka botów (bez skojarzeń proszę) :reggie:

 

Dziękuje to były spoko 4h. Fanem serii nie jestem, mam w co grać, więc 140 giga zwalnia się pod Forze :)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Ja tych generycznych misji zrobiłem trzy lub cztery, a tak leciałem tylko kampanię i dzisiaj zobaczyłem napisy końcowe. Gdybym miał na szybko oceniać to 8-/10 gdzie Spiderman od Insomniac to 9-/10. Bawiłem się dobrze i mam zamiar zrobić również trzy kolejne rozdziały, które wyszły. Szczególnie, że ponoć ten ostatni jest lepszy niż podstawowa kampania 

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, funditto napisał:

Ja tych generycznych misji zrobiłem trzy lub cztery, a tak leciałem tylko kampanię i dzisiaj zobaczyłem napisy końcowe.

No ale właśnie musiałem ją zrobić w głównej fabule. Rozumiem, że to tylko jeden taki musowy odpał na całą kampanie?

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, funditto napisał:

Ja tych generycznych misji zrobiłem trzy lub cztery, a tak leciałem tylko kampanię i dzisiaj zobaczyłem napisy końcowe. Gdybym miał na szybko oceniać to 8-/10 gdzie Spiderman od Insomniac to 9-/10. Bawiłem się dobrze i mam zamiar zrobić również trzy kolejne rozdziały, które wyszły. Szczególnie, że ponoć ten ostatni jest lepszy niż podstawowa kampania 

Dobra chyba się przełamałem się tą Syberią i chyba dam szansę. Znowu jest lepiej. Mam nadzieję, że bez robienia tych generyków nie będę za słaby i nie będę musiał potem grindować do fabuły?

 

Pomyśleć, że takie emocje za „free”. Dzięki Panie :xboss:!

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

W sumie odpaliłem z ciekawości (100+ GB xd) skoro jest w abonamencie. Jezusku jakie raczycho. Już kiedyś mówiłem, że jestem fanem prostych rozwiązań i lubię, gdy gra ma po prostu NEW GAME | LOAD | OPTIONS. Zaczynasz od intro, wpadasz w gameplay i powoli rozkminiasz sterowanie.

A tu widzę na wzór nowej serii Hitmana - na powitanie wyskakuje mi pięć popupów: NOWE PRZEDMIOTY, NOWE WYDARZENIA, MONETKI ALLEGRO, MARKETPLACE, MASZ TU WIENCYJ BONUSUF SKURWYSYNU, PACZ CO MAMY DLA CIEBIE... Jakie kurva nowe jak zacząłem grać dopiero, a to już mnie bombarduje pierdołami na starcie.

Szukam po prostu czegoś na wzór STORY, to zaczyna się monotonne łażenie po stacji jako Iron Man. Szukam celu, jakieś znaczniki, podchodzę i odpala się filmik tutorial, który przez 3 minuty nawija mi na dzień dobry do czego służą wszystkie możliwe menusy, frakcje, przedmioty, levele, misje, podczas gdy próbuję w ogóle nauczyć się sterowania i wiedzieć, o co tu chodzi.

Nikt w tym teamie developerskim nie pomyślał, jak powinien wyglądać gameplay loop i stopniowe wciąganie w produkcję, uczenie mechanik po kolei, a nie nagle MASZ TU WSZYSTKO I NAUCZ SIĘ TERAZ.

W końcu dotarłem do znacznika, po drętwym dialogu miałem kilka tutoriali z walki (generyczna dość, klep klep klep, naładuj pasek, ziuuum).

Dlaczego dziś nie da się zrobić gry "jak dawniej", po prostu Story Mode i pchanko do przodu, a nie jakieś miliony czasówek, wydarzeń, ikonek... rzyyg. Wracam zbierać truskawki w celestynie.

edit:
odpaliłem jakąś misję pasujacą pod początkowy level, grałem Hulkiem. Czego oczekiwałbym jako Hulk? Demolki, rozwałki. A co miałem? Rzucanie kamieniami w drony wysoko ponad nami, robociki, które miały zbyt dużo energii. Nope, nope, totalny chaos dla mnie.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Tutaj mamy zgodę ponad podziałami - tego raczyska się nie da wybronić, choć mam ziomka, który zasłania się "byciem fanem Marvela" i jemu się podobało :reggie:
Ja to przeszedłem dzięki Gamepassowi, a i tak żałuję, że w to zagrałem (choć z drugiej strony nie mógłbym z czystym sumieniem jechać po tym gównie, gdybym tego nie zrobił:sir:).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Warto wspomnieć, że 30 września gra zniknie z oficjalnej dystrybucji,a posiadacze pełnej wersji Marvel’s Avengers na PC oraz konsole PlayStation i Xbox otrzymają całą zawartość dodatkową za darmo. Dotyczy to zarówno cyfrowej, jak i pudełkowej wersji gry oraz Marvel’s Avengers udostępnionego w abonamentach Xbox Game Pass i PlayStation Plus Extra. Wszystkie darmowe kosmetyki będziecie mogli odbierać od 13 marca.

 

Ciekawe ile pożyje Arkham Knights i Suicide Squad...

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...