Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Kraboburger_SpongeBoba napisał:

 

Nextgen patch do "Marvel's Avengers", rzekłbym: ostatecznie i definitywnie wyszedł. I tak być musi. W opcji growej na Ps5, mając zakupioną grę na Ps4 np. w pudełku lub przez serwery PS Store, gracz może pobrać aktualizację gry do wydania zoptymalizowanego do technikalii/wymagań etc. PlayStation 5. Jak pisałem kilka postów wyżej, takowy patch nextgenowy marvelowskiego hitu growego na konsoli od Sony, wynosi 80GB. Jeśli kolegę forumowicza to interesuje, można kupić wydanie płytowe tej produkcji na Ps5, za jakieś zapewne 200zł - za nówkę.

 

Osobiście, na razie, rezygnuję z gry w "Marvel's Avengers" w opcji specyfikacji na Ps5, gdyż... yh, jakby to ująć, ktoś zahamował mi konto PSN. Trofea, znajomości, aktualnie rozgrywane produkcje, w tym 30% calości możliwej do ogrania "Marvel's Avengers" i wiele, wiele innych elementów profilu, poszło w zapomnienie. Życie...

Aktualnie jest promoa na store i tak się zastanawiałem ale chyba poczekam az wyjdzie spider bo to moja ulubiona postać.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

No mnie gra z lekka zaskoczyła. Po tych wszystkich złych opiniach spodziewałem się naprawdę crapa, a dostałem całkiem nieżła historię, z różnorodnymi postaciami Marvela i niezłym gameplayem rodem z filmowych klimatów. Gram na PC i nawet graficznie często wygląda rewelacyjnie, czuć czasami lekko drewniany feeling, szczególnie podczas pościgów, ale sama walka jest mega przyjemna co w ogólnym rozrachunku daje bardzo przyjemną grę. Gdyby nie Game Pass, pewnie ominąłbym tytuł, a spodobał mi się na tyle, że singla skończę z przyjemnością.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurla faktycznie spoko ten singiel. Jestem pod koniec pierwszego „wątku” no i jest zaskakująco dobrze. Jest nawet dość dobra (komiksowa) fabuła, dość różnorodna rozrywka (myślałem, że to tylko bezmyślny slasher tpp), graficzka fajna, ciekawe miejscówki i do tego płynniutkie 60 klatek na XSX. Polecam zassać te 140 mega z GPU.
 

  

01F49C93-E709-4F67-A936-A649F6635AA4.jpeg

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, balon napisał:

Polecam zassać te 140 mega z GPU.


Żeby to było "mega" to byłoby fajnie, ale tutaj mamy "giga" :obama:
Ale też ściągam - wywaliłem wreszcie czwarte Gearsy z dysku (też ponad 100GB), bo już więcej z aczików i tak nie wycisnę.
Trzeba sprawdzić tego singla, którego ludzie tak zachwalają - za darmo to uczciwa cena :nosacz3:

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Wredny napisał:


Żeby to było "mega" to byłoby fajnie, ale tutaj mamy "giga" :obama:
Ale też ściągam - wywaliłem wreszcie czwarte Gearsy z dysku (też ponad 100GB), bo już więcej z aczików i tak nie wycisnę.
Trzeba sprawdzić tego singla, którego ludzie tak zachwalają - za darmo to uczciwa cena :nosacz3:

Hehe no giga, giga, ale szczerze tak mi się szybko zassało jak kiedyś 140 mega :obama:

Też w końcu G4 wyleciały aby miejsce zrobić. No i od razu FH4 poleciała z dysku aby zrobić miejsce dla piątki, ale to już historia na inną opowieść :)
 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, balon napisał:

To nie jest gra dla kilkulatków. Chyba, że chcesz wychować sobie adhdowców z mega problemami z koncentracją. 

:(

No cóż. Chodziło o to czy mogą się przyglądać. Syn uwielbia Avenngersów ale gry nie ma mu do pokazania, poza Spider-Manem, w którego nawet może pograć, pochodzić po mieście. 

Ok, pogram sam ;)

Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o brutalność. Chodzi o ilość bodźców, świateł, efektów dźwiękowych w takich gierkach.  To nie czasy, że gierka to było 5 kropek i 7 kresek w 3 kolorach, a resztę robiła nasza wyobraźnia. Dzieciaki są obecnie mega przebodzcowane, nie ma co im w domu dokładać takiej sieczki. Jeszcze się swoje w życiu nagra w takie gierki. Gierka jest od 16 lat i tego bym się trzymał, ewentualnie z jakąś tolerancją 2/3 lata.  

No i nie sprecyzowałeś ile lat. Jednak jakoś mi się wydaje że bliżej 5 niż 10 :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Lepiej, syn ma 3 a córa 6. I czasem by się chciało w coś pograć przed 21 ;) Spoko tak mi się wydawało, że za szybko. Pogram i sam ocenię. I Avenngersów nie widzieli bo za nudne i co chwilę pytanie gdzie Hulk, a gdzie Kapitan... :D Nawet nie lecą już nigdzie te seriale animowane co się za łebka oglądało... 

 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, marbel007 napisał:

Nawet nie lecą już nigdzie te seriale animowane co się za łebka oglądało... 

internet (na yt masz praktycznie wsio) + TVP ABC. 
 

Każdy wychowuje dzieci jak chce, ale proszę nie włączaj takich mozgojebnych materiałów 3 latkowi. Wiem, że wtedy masz spokój (jest to kuszące) i możesz pograć, bo dzieciaki będą siedzieć i się lampić jak zahipnotyzowani, ale nie tędy droga :/

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, balon napisał:

Wiem, że wtedy masz spokój (jest to kuszące) i możesz pograć, bo dzieciaki będą siedzieć i się lampić jak zahipnotyzowani, ale nie tędy droga

Nie bój nic. Moje dzieciaki mało co oglądają. Jak już to Psi Patrol czy inną bajkę bez przemocy. No może Lego NinjaGo jeszcze. Avengersów ma figurki, jakąś książkę czy puzzle, ale w TV nie ma nic dla młodego. Na konsoli co najwyżej Spyro, Forza lub Psi Patrol 1-2h w tygodniu max.

 

Dobra wracamy do tematu. To ma jakiegoś coopa kanapowego albo online? 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Szymek napisał:

Dla mnie trochę mało epickich momentów znanych z Marvela. Mam wrażenie że każda misja singlową jest jak z jakiegoś generatora. Na początku trochę skaknia, później mobki i bijemy bossa. 

Bo tak wygląda, jedynie ostatnia fabularna jako tako jest spoko pod tym względem. No koło Spiderków Insomniac to to jednak nie stało pod tym względem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...