Jump to content

Batman: Arkham Insurgency


Guest Soul

Recommended Posts

Guest Soul

Batman: Arkham Insurgency zostało umiejscowione około 3 lata przed wydarzeniami z Arkham Origins. Gra śmiga na silniku Arkham Knight, a jest przygotowywana od 2014 roku. Głównymi bohaterami opowieści zostali Batman oraz Robin (Dick Grayson od 2 lat jest pomocnikiem Nietoperza).


Wydarzenie rozgrywają się w nadmorskiej dzielnicy Gotham, której rozmiar przypomina trzecią wyspę z Arkham Knight, ale tym razem wejdziemy do prawie wszystkich budynków. Opowieść zapowiada się ciekawie – mnóstwo przestępców uciekło z Blackgate oraz Arkham Asylum i policja straciła całkowitą kontrolę nad Gotham. Na mapie pojawią się cywile, których trzeba będzie uwolnić.


 


Batmobile pojawi się w grze, ale został zmieniony. Autorzy zdecydowali się wyrzucić battle mode, a podczas misji nacisk będzie skupiony na pościgach. Tryb Duel Play nadal pojawia się w grze, ale twórcy wyrzucili Dual Takedowns, lecz dodali do pozycji wiele nowych kombinacji ataków.


Istotne zmiany pojawią się w walce, która będzie bardziej wymagająca. Głównymi złoczyńcami zostali Owlman oraz Court of Owls, ale w grze napotkamy jeszcze na: Maxie Zeus, Dollmaker, Killer Moth, Anarky, Two-Face, Blockbuster, Ventriloquist, Cornelius Stirk, Tweedledee oraz Tweedledum, Dusan al Ghul, Mad Monk, Dala, Riddler i oczywiście…  Jokera.


 


Twórcy nie zapomnieli tym razem o walkach z bossami. Premiera? Podobno jeszcze w listopadzie, ale możliwe, że pojawi się opóźnienie, ponieważ Batman: Arkham Insurgency faktycznie miało zostać zaprezentowane pod koniec ubiegłego roku.


by ppe.pl 


Edited by Soul
Link to comment

Ja (pipi)e serio ? 

 

Akcja jeszcze przed Arkham Origins xddd

 

Ja rozumiem że Batman temat rzeka i można z nim robić miliard gier osadzonych w różnych odstępach ale na Boga zlitujcie się róbcie teraz pre-pre-prequele i podpinajcie to pod "Arkham" bo nic innego dobrego z gackiem już nie wyjdzie.

 

Arkham Asylum

Arkham City

Arkham Blackgate

Arkham Origins

Arkham Knight

Arkham Insurgency

Arkham Arkham 

Edited by Dr.Czekolada
Link to comment

Umiejscowienie akcji 3 lata przed Origins to fałszywe info bo AO to drugi rok Batmana z tego co google mówi. Wszystko więc stoi pod znakiem zapytania ale info o wywaleniu Battle Mode i skupieniu się na Court of Owls to teoretycznie dwa duże kciuki w górę.

Link to comment
Guest ragus

No, to tym razem nie będą już mieli wymówek, żeby zrobić miasto bez chodzących po nim cywili...

 

 

 

 

w nadmorskiej dzielnicy Gotham

 

 

 

mnóstwo przestępców uciekło z Blackgate oraz Arkham Asylum i policja straciła całkowitą kontrolę nad Gotham

 

 

 

Na mapie pojawią się cywile, których trzeba będzie uwolnić.

 

 

 

 

xDDDDDDDD szanuję gnojów za trolling

Link to comment

Jeśli goście od Origins to robią to nie mam zastrzeżeń. Arkham Knight był dobry, ale widać już że Rocksteady lekko mieli dość. Jeżeli ma wychodzić gra z nietoperem co 3 lata, jestem za. Długo i tak nie pociągną z nazwą Arkham w tytule bo głównych złych i dobrych już uśmiercili, potrzebny będzie jakiś reboot albo inny podtytuł. Batmana nigdy za wiele ! Czekam.

Edited by .:marioo:.
Link to comment
Guest DonSterydo

Arkham Origins było bardzo dobre. Czekam na kolejną przygodę z "ja sem nieteperek". Fajnie jeśli się potwierdzi info o możliwości wchodzeniu do większości budynków, bo by to oznaczało miks formuły Arkham Asylum i Arkhham City.

Link to comment
Guest Kasias

WTF? Skąd to info?

 

Edit. To plotka. Wiadomo, że nowy Batman powstaje, ale według starszych przecieków (cytowanych m.in. na kanale ArkhamVideos) gra ma być quasi-rebootem z akcją kilkanaście lat w przyszłości, z nowym bohaterem.

Edited by Kasias
Link to comment
Guest Kasias

8 marca nowego Batmana zapowiedzą, ale to info to na bank fake, bo) 1) Tytuł jest okropny; 2) WB robi wszystko, by świat zapomniał o Arkham Origins,a tutaj niby miałaby być to bezpośrednia kontynuacja tamtej gry?; 3) Wcześniejsze plotki o akcji w przyszłości i nowym bohaterze pochodziły z kilku różnych źródeł.

Link to comment

Najlepiej to jakby poszli w nowym kierunku. Niech zachowają sobie stylistyke i (w większości) silnik, ale niech obrócą koncepcje o 180. Gotham już każdemu się znudziło, ileż razy można do tego wracać, tym bardziej kiedy każda kolejna część Rocksteady odblokowywała coraz jego większą część. Najlepiej to jakby dali jakiś wątek z Justice League, Gacek walczący u boku Supermana i innych Flashy. Z sandboxa można zrobić troszkę bardziej liniową gierkę jak pierwszy Arkham, ale za to z zróżnicowanymi lokacjami, może nawet w kosmosie? Niech popuszczą wodzy wyobraźni, przecież to komiksy. Ileż można kopiować Nolana.

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.