Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

No ja raczej na bank biorę Super-Deluxe, nie wiem tylko czy brać od razu czy czekać. Kusi teraz, bo cena jest tylko trochę większa od zwykłej Deluxe, a gdzieś mi się rzucił wpis, że może ona ulec zmianie (E: w US PSS jest info, że cena ulegnie zmianie 16/09, więc chyba luz).

 

BTW. Na stronie Borderlands został uruchomiony Vault Insider Program https://borderlands.com/en-US/news/2019-04-03-vault-insider-program-what-is-it/ za proste aktywności na stronie będą dostępne różne bonusy jak np złote klucze do wybranej gry, dodatkowe bronie czy tapety na pulpit/tel.

Odnośnik do komentarza

Ja bym się tak nie zapędzał z zachwalaniem contentu zwłaszcza, że pamiętam co odstawili przy Pre-Sequelu. Też hurr-durr kupa rur, a jak przyszło co do czego to dostaliśmy jeden zadowalający dodatek (wciąż się cieszę, że nie dałem się wrobić w season pass). Żeby nie było: dodatek Claptrapa zarąbisty ale w porównaniu z 2, ilość dodatków w Pre-Sequelu to dramat i wyciąganie hajsu. Na areny nawet nie warto tracić czas.

Jak chcą mnie przekonać do wydania kasy na season passa to lepiej niech na E3 określą się co do planów z fabularnymi dodatkami.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Ryo-San napisał:

Jest już preorder na wersje kolekcjonerską, niestety gre trzeba będzie dokupić osobno : /

Jeżeli będziesz chciał taką wersję to musisz brać pod uwagę, ze prawdopodobnie nie ma w niej Season Passa, który jest normalnie ujęty w pełnej wersji Kolekcjonerki.

Odnośnik do komentarza

Nie znamy daty premier TLoU Part II i Ghost of Tsushima. A wątpię w premiery w 2019, wiec przy tym stanie rzeczy na nic tak nie czekam w tym roku tak jak na Borderlands 3. 

 

Chyba jedyna gra od wielu lat, po trailerach której obejrzałem już tyle analiz. Każdej (pipi) klatki. Nawet wyciek reklamy, której nikt oficjalnie nie opublikował. 

 

Pierwsze reakcje po 4-minutowym zwiastunie były takie, że chyba więcej oczekiwaliśmy po skoku generacyjnym w stosunku do silnika, nie? Na pierwszy rzut oka tak, ale... nie? Nie wiem czy jest inny styl graficzny, który starzeje się tak wolno jak cel-shading. Tak, tak, teraz wszystkie 3 gry dostały tzw 4K treatment ale ja podejścia do remasterow nie zmieniłem i wróciłem do serii... na PS3. I tak, brakuje mi płynności i pewnie jest tak jak @Square mówi, że na current-genach to jak nowe gry, ale serio, po powrocie to daje radę. Jak gra się samemu? Spoko, to lata między 25-30 klatkami, czasem mniej przy rozwałce. Gorzej jak ktoś dołączy... No ale gra online pełna gęba to już będzie w B3!

 

Ale o co chodzi. Na PS3 to dalej jest 720p i gra na nowych telewizorach wyglada najlepiej ze wszystkich gier poprzedniej generacji. Jest ostro, pięknie. Wracam do gry po tylu latach i zatrzymuje się rozglądając do przekozackich lokacji! 

 

I tutaj nasunęły mi się przemyślenia odnośnie silnika. Remastery dostały tekstury lepszej jakości, rozdzielczość 4K i trochę podrasowane oświetlenie (po analizach w niektórych miejscach nawet na gorsze?). W trójce analizując zwiastuny pierwsze co przychodzi na myśl, to że postacie maja dużo więcej polygonow, oświetlenie tez zaliczyło kilkudniowe spa i jest zdecydowanie bardziej na czasie. Sadze że gameplaye pokażą to zdecydowanie bardziej okazale i elementy cząsteczkowe w trakcie potyczek bedą prezentowały się swietnie. Do tego myśle, że dostaniemy 4K i 60fpsow. Będzie płynnie i pięknie. 

 

Trzeba pamiętać że oprawa graficzna ma być kreskówkowa i jak się zastanowić to dostała poprawki tam gdzie powinna. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.04.2019 o 13:31, messer88 napisał:

chciałem pomóc ale zapomniałem że już też mam tam konto xd

Dzięki. Pięć osób skorzystało więc zawsze coś :)

 

Za trochę ponad 2 tygodnie oficjalny pokaz gameplayu z komentarzem twórców, i zaraz po tym sporo streamerów będzie mogło własnoręcznie sprawdzić BL3 w akcji, tak więc szykujcie się na sporo informacji.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Square napisał:

Dzięki. Pięć osób skorzystało więc zawsze coś :)

 

 

Skorzystałem też z Twojego linka Square i w sumie też okazało się że mam konto na shift i ktorym zapomnialem bo logowałem sie tam wieki temu. Ale sprawdź licznik, może będziesz miał jednego więcej do kompletu. Dzięki za pomoc w B2 kilka dni temu, jeszcze bym chciał podlevelowac moją Maję około środy, czwartku jakbyś miał czas :)

A co do B3 to z wypiekami na twarzy czekam na świeże gameplaye :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...