Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Najszybszy sposób to odpalenie któregoś Proving Ground, wczoraj tak zrobiłem i po jednej rundzie trwającej 6-7 minut miałem wszystkie duchy do odpalenia misji. No, ale tak jest to irytujące.

Gdyby wyzwania były wspólne to nie byłoby większego problemu. Nagrody są, więc w jedną albo drugą stronę może to być zbugowane, co by mnie nie zaskoczyło.

Odnośnik do komentarza

Ja duchy łapię na początku voracious canopy. Challenge z killem haunta bronią z eventu nie jest zbugowany? Wypadła mi ta snajpa stalker zresztą strasznie hujowa gdzieś i dwa razy skończyłem mu resztkę hp tym i nie zalicza.

 

A melee Amara teraz jest kozak z tym modem, co prawda nie mam tarczy ani facepunchera anoited ale "czyste" robią robotę i tak. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Square napisał:

A czego używasz? Bo jak Night Hawkina to lepiej zmień na coś innego. Ja to zrobiłem przy użyciu artefaktu dodającego cryo do melee. Wpadło błyskawicznie.

Co do questa to z automatu załączył mi się u każdej postaci. On jest aktywowany hot fixem, więc najlepiej poczekać chwilę w menu przy pierwszym uruchomieniu gry.

 

 

Jakiś pistolet bez historii z Cryo. Przy zabijaniu postaci (ile ich tam jest, z 40-50 po drodze) zalicza jakieś 3 do 4 na jedno przejście do bossa. Te 25 ubić Captain Hunt'a to będzie pikuś przy tym Cryo ;) 

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, messer88 napisał:

jedyne czego mi brakuje jeszcze to White elephant, jak ktoś ma to poproszę 

Jakiś konkretny? Mam Cryo Stone i Elemental Projector z WE.

 

15 minut temu, Mihau_ALU napisał:

Przy zabijaniu postaci (ile ich tam jest, z 40-50 po drodze) zalicza jakieś 3 do 4 na jedno przejście do bossa.

To trzeba tych nawiedzonych zabijać, ale i tak powinno wpadać więcej po przejściu, więc dziwne.

Odnośnik do komentarza

Jednak zrobiłem respec i Brawl Amare zmieniłem na panią Szeryf. Jest to chyba jej najpotężniejszy build, przy użyciu jednej kuli można wyczyścić całe pomieszczenie z przeciwników. Build opiera się na ekwipunku Jacobsa i wykorzystaniu overkill damage. Im więcej pojedynczych strzałów tym większy dmg zadajemy.

Muszę trochę poćwiczyć, bo jest to przeciwieństwo buildu pod melee i gra się całkowicie inaczej.

 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ja się tak przyzwyczaiłem do walki melee z B3 że już na początku przygody z OW (oraz F4 bo na chwilę wrociłem aby dokonczyć dlc na 100%) pamięć mięśniowa robi swoje i to samo co w borderach próbuję robić w outerach i falałcie czwartym. Po chwili dopiero łapię się że to nie ta gra i że piąchy nie są tak skuteczne. 

Z B3 mam jeden problem bo pomimo odwiedzenia i oczyszczenia wszystkich krain, nie wpadły mi trofiki z odkryciem wszystkich lokacji. Mam tak na Eden-6.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, SebaSan1981 napisał:

Z B3 mam jeden problem bo pomimo odwiedzenia i oczyszczenia wszystkich krain, nie wpadły mi trofiki z odkryciem wszystkich lokacji. Mam tak na Eden-6.

Jeżeli jest to mapa Floodmoor Basin to zapewne brakuje CI miejscówki na północnym-zachodzie obok Logu Typhona. Na ścianie jest mała tabliczka, trzeba do niej podejść aby wyskoczyła lokacja.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Gorzej chyba będzie z loot ghostami. Nie wiem czy respią się zawsze w danym miejscu. Killami cryo się nie przejmuję bo i tak wpadnie wcześniej niż ubicie Hunta 25 razy. W sumie bossik łatwy. Łatwiejszy niż droga do niego. Pewnie nie dam rady do grudnia ogarnąć tego na M3 więc zrobi się resztę na normalu na szybko.

 

Odnośnik do komentarza

Slaughterstar 3000. Jak postać ginie to czeka aż ekipa skończy turę, ale jak się wjedzie na górę to można strzelać przez bariery. To jakiś bug czy zamierzone? Na pozostałych 2-ch arenach też jest podobnie czy tylko na tej?

 

A wracając do Cryo na ghostach to albo coś wcześniej robiłem źle, albo coś poprawili bo jak wcześniej zaliczało mi 2-3 kille tak teraz z tej samej broni po przejściu mapy wpada ich ponad 10. Kiedy poprawią oznaczanie broni na sell w ekwipunku bo już męczące jest sortowanie śmieci :)

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Mihau_ALU napisał:

Slaughterstar 3000. Jak postać ginie to czeka aż ekipa skończy turę, ale jak się wjedzie na górę to można strzelać przez bariery. To jakiś bug czy zamierzone? Na pozostałych 2-ch arenach też jest podobnie czy tylko na tej?

Może być tak, że się da strzelać, podobnie było w poprzednich częściach. Tutaj nie sprawdzałem, bo albo przechodziłem je solo, albo nikt nie zginął :P

 

7 minut temu, Mihau_ALU napisał:

Kiedy poprawią oznaczanie broni na sell w ekwipunku bo już męczące jest sortowanie śmieci :)

Możliwe, że w tym tygodniu razem z eventem Spooky Surprise. Jutro o 18 jest drugi epizod Borderlands Show, tam będzie mowa o nowym evencie i zapewne nadchodzących zmianach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...