Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

No! I taki update to ja rozumiem. Menusy działają o wiele płynniej ale i tak sporo im brakuje do takiego chociażby HZD. Zrobiłem sobie "na próbę" zadanko z Bloodharvest od tego dunozaura w bazie, dodatkowo na Mayhem3 i było wyraźnie trudniej niż poprzednio. 120slotów w banku rozwiązuje problem ze zbieraniem broni - tymczasowo, bo zawalenie slotów legendarnym lootem to kwestia czasu.

 

Mam tylko jeden kłopot z deszyfrowaniem kamieni. Te które były na mapie to odnalazłem i odkodowałem. Ale wciąż brakuje co najmniej kilku do odblokowania. Pytanko do masterów B3, gdzie one są, gdzie są one? :D

Odnośnik do komentarza

Ja przeleciałem wczoraj Athenas na Mayhem 4. Wiadomo, że jest trudniej bo teraz każdy przeciwnik jest gąbką, ale tryb wymaga zbalansowania.

Pograłem też Takedown na Mayhem 3 no i jest ciężko, głównie przez to, że dowalili od groma przeciwników na raz w każdym starciu. Dwa razy doszedłem do połowy i wyłączyłem Mayhem aby sprawdzić co jest dalej. Doszedłem do Wotana no i ta walka to totalny chaos. Balans leży i kwiczy. Dzisiaj przysiądę z innym buildem, ale pierwsze wrażenie grając solo jest takie se.

 

13 minut temu, SebaSan1981 napisał:

Mam tylko jeden kłopot z deszyfrowaniem kamieni. Te które były na mapie to odnalazłem i odkodowałem. Ale wciąż brakuje co najmniej kilku do odblokowania. Pytanko do masterów B3, gdzie one są, gdzie są one? :D

Wszystkie są zaznaczone na mapie, jeżeli byłeś w ich pobliżu. W każdej miejscówce możesz sprawdzić jakie masz postępy w znajdźkach wciskając L3 na mapie.

Jeżeli będziesz miał problemy ze zlokalizowaniem wszystkich to możesz użyć tej strony https://mapgenie.io/borderlands-3

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Swietne wizualia, zayebista muzyka, masa usprawnien i generalnie naprawde wysoka wartosc produkcyjna..... ograbione z borderlandsowego czaru nedzne story, cringowy humor ktory momentami zakrawa o autoparodie.....o co tu chodzi ? Vaughn jest irytujaco meczacy, Moxxi to chyba impostor podszywajacy sie pod Moxxi, dialogi pozbawione iskry. Blizniaki Calipso.....chcialem uzyc jakiegos porownania do Jacka ale chyba podaruje. Jestem na Athenas, wiec to pewnie z 1/3 gry ale....koorva co oni zrobili ? Nie moge przestac krecic glowa i przewracac oczami. To na pewno Borderlands ? 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kazub, nie piyerdol, graj. Skończ story, ochłoń i wyraź opinię.

Ze story się nie postarali nawet jak na standardy Boderlands, co zrobić :dunno:.  Po prostu Jack był zbyt dobrze skleconą postacią i nie dali rady stworzyć godnych antagonistów do kontynuacji. Plus ludziki z marketingu doprawili całość pod młody target (stąd streamowcy jako przeciwnicy) i trendy 2019. Cała reszta jest ok. Oczywiście grze zabrakło kilku miesięcy na dopieszczenie detali. Standardem stało się też niestety, traktowanie graczy jako testerów bo przecież zawsze można wydać hotfixa albo patcha.  

Pograj trochę to dopiero zaczniesz marudzić :rayos:

 

Ja mam problem z tym dodatkiem Malivana. Na M3 ogólnie idę jak do biedronki na zakupy, nie topię przeciwników ale też w(pipi)u nie dostaję, nawet badassy padają łatwo, a tutaj biją mnie mocno. Shield na ponad 40k, a co chwilę muszę ratować się Jackhammerem. Wyebałem Mayhem i jest lepiej ale gra się jak na innych mapkach przy M3, da fak się pytam? Ten dodatek chyba powstał właśnie pod raidy na kilkoro postaci co w sumie jest logicznym założeniem raid'u. Na razie ledwo robale ominąłem. I znów build zmieniać trzeba...

Odnośnik do komentarza

Ja nie marudze tylko zalamuje rece. Nie widze nawet sensu tworzenia porownan do Jacka czy nawet mniejszych postaci do Calypso. Urodzinowy kot i rasistowski hoddog mieli po stokroc wiecej charyzmy. Zreszta, stare postacie, ktore byly gotowe, jak Tannis ze swoim charakterystycznym snobizmem, czy prostolinijna Ellie tez sa ledwie cieniami swoich pierwowzorow, jakby ktos wstawil zamienniki, ktore probuja te postacie nasladowac. Momentami humor jest tak nietrafiony, ze nie wiem, czy to jest tak zle napisane czy po prostu czegos nie rozumiem. 

 

Okej, przed chwila Ava (prosze niech to pedzie epizoczna postac) powiedziala - "hate this guy ! I want to kick his dick of myself" (?????????) 

  • Plusik 3
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj wleci mini hotfix poprawiający zepsuty wcześniej recoil Butchera. Z racji święta dziękczynienia nie będzie w tym tygodniu żadnej łatki, więc dopiero 5 grudnia można się czegoś spodziewać przy okazji wyłączenia Bloody Harvest.

 

Jakby ktoś potrzebował pomocy z Maliwan Takedown albo chciałby po prostu pograć raid to niech da znać.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze kilka prób na M3 to było zderzenie z rzeczywistością. Zmieniłem build na melee i doszedłem do ostatniego bossa, ale ubicie go wydawało się niemożliwe z uwagi na ilość przeciwników. Na następny dzień wyłączyłem Mayhem i próbowałem na czystym 50 poziomie używając Ties That Bind i Cutsmana. Dojść do Wotana to był pryszcz, ale cały czas ginąłem w ostatniej fazie walki po podziale. Wtedy z pomocą przybył @wet_willy i @Farmer (jako towarzysz na party, bo nie miał Plusa). Za chyba trzecim razem udało się nam przejść.

Jakoś następnego dnia zacząłem farmić nowy sprzęt, a mianowicie nowy COM dla Amary.

 

 

W międzyczasie udało się zrobić Takedown solo na 50 i na Mayhem 1. Jak już miałem klasę i wpadł dodatkowy shotgun Recursion w corrosive to poszła próba na Mayhem 3.

Miałem na sobie Elemental Projector, ale zapomniałem zmienić AS na corrosive, wiec nie bardzo się przydał, tak to by poszło jeszcze szybciej.

 

 

Wczoraj próbowałem też zrobić raid solo na Mayhem 4, ale na trzy powtórzenia nie udało mi się dojść do Wotana. Jeszcze będę próbował na M4, bo z tym buildem powinienem dać radę bez większych problemów, ale chciałbym ulepszyć jeszcze kilka rzeczy, z których aktualnie korzystam zanim to zrobię, bo na M4 przeciwnicy w tym raidzie są mocno wkurzający.

 

Pobawiłem się też z Rampagerem na M4 wykorzystując ten banalny sposób, ale niestety nie wyrzucił nowej zabawki.

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...