Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Na PS niestety jeszcze nie ma patcha. Loot tinki wróciły na Jakobs estate? W sumie jak ktoś nie cisnął ostro od premiery i się nie załapał na farmę to wydaje się ok że teraz może skorzystać. 

 

A night hawkin był sobie x3 potem pograłem chwilę inną postacią i sprawdzam a tam znowu zniknął dmg xd 

Odnośnik do komentarza

Offline zawsze był Loot Tink w Jacobs Estate, online się nie pojawiał po go mocno znerfili hot fixem. Teraz wyszedł drugi patch, a offline wszystko dalej śmiga jak pierwszego dnia.

 

Odnośnie Night Hawkinga to miałem wczoraj to samo, było x3, po wyjściu do menu i wczytaniu mapy na nowo już x1, by po ponownym wczytaniu znowu jako x3. Już człowiek miał nadzieję, że teraz wszystkie hot fixy będą w patchu, ale jak widać będziemy musieli chyba czekać do grudnia na pierwsze Story DLC, chyba, że jeszcze przy Maliwan Takedown to poprawią.

Odnośnik do komentarza

Spora lista zmian i poprawek https://borderlands.com/en-US/news/2019-10-24-borderlands-3-patch-hotfixes-roadmap-oct-24/

Photo Mode dla konsol, Mayhem do wyboru podczas przechodzenia TVHM i sporo innych.

 

Najwięcej najciekawszych zmian w tym poprawa performance otrzymamy w listopadowym patchu razem z darmowym dodatkiem Maliwan Takedown, reszta w grudniu zapewne razem z pierwszym Story DLC. Wygląda to ciekawie.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Jak grać gdy bank i inventory pełne legendarnych spluw i sprzętu? Mam tylko jeden slot wolny a to co mogłem to powysyłałem znajomym. Chyba będę musiał poczekać na łatkę z expandem do inventory bo wiekszość legend ma fajne prefixy i szkoda mi się z nimi rozstawać. No chyba że ktoś coś potrzebuje to mogę sprawdzić czy mam.

Odnośnik do komentarza

Event bardzo mi się podoba, szkoda tylko, że taki krótki, bo po wejściu do Heck wyczyściłem miejscówkę w ok 15 minut na Mayhem 3 nie śpiesząc się i  zwiedzając przy tym wszystkie zakamarki.

No z tymi 25 killami Haunta to trochę przegięli, teraz wiadomo czemu będzie to aktywne do grudnia. Na całe szczęście nagrody za wyzwania odblokowują się dla wszystkich postaci więc wystarczy tylko jedną je wymaksować. Mimo to każda postać ma osobny licznik wyzwań.

Jestem ciekaw co się stanie z tymi nowymi bonusami Anointed jak event się skończy, czy zamienią się w odpowiedniki tych podstawowych czy znikną całkowicie z broni.

 

Z tego co widziałem to ludzie narzekają (i słusznie) na zbyt duży drop nowych bonusów Anointed w porównaniu do klasycznych. Miałoby to sens, gdyby duchy i nowe rzeczy dropiły tylko wtedy kiedy mamy aktywną misję z Bloody Harvest, ale podobno pojawiają się w całej grze, nawet jak ktoś nie skończył kampanii.

3 godziny temu, messer88 napisał:

A z(pipi)anie oznaczania itemów w inventory to szkoda komentować xd

Jakby co to dalej działa podczas przeglądania banku, będąc w sklepie albo na noszonym ekwipunku. Dopóki nie poprawią tego to tak to można obejść.

Odnośnik do komentarza

Ja mam ten challenge 1/100 ale syreną z elemental buildem chyba tego się nie da zrobić xd Quest mam zawsze aktywny na dwóch postaciach, sprawdzę później jeszcze jedną jak będzie przy rozpoczęciu. 

 

@Square zapodaj swój aktualny melee build, znalazłem moda z bonusem do melee właśnie i trzeba wypróbować. 

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Mihau_ALU napisał:

Ten Challenge z zadaniem Cryo damage na haunted enemy to raz zalicza kille, raz nie? Coś źle robię? O co w tym dokładnie chodzi?

A czego używasz? Bo jak Night Hawkina to lepiej zmień na coś innego. Ja to zrobiłem przy użyciu artefaktu dodającego cryo do melee. Wpadło błyskawicznie.

Co do questa to z automatu załączył mi się u każdej postaci. On jest aktywowany hot fixem, więc najlepiej poczekać chwilę w menu przy pierwszym uruchomieniu gry.

 

33 minuty temu, messer88 napisał:

 zapodaj swój aktualny melee build, znalazłem moda z bonusem do melee właśnie i trzeba wypróbować. 

Breaker COM ze skillem Find Your Center i +50% melee, shotgun Face-Puncher 300% after Phaseslam, Brawler Ward 300% + 200% melee after Phaseslam, pistolet Buttplug. Do tego różne artefakty pod melee jak np Stone+Planetoid.

Sam build mam taki https://borderlands.com/en-US/characters/amara#t="as__1183250665___cb__3125379342___p__3923861329-4_476948369-1_3653546161-5_69544143-5_466974429-5_1661853901-1_1183250665-5_2855324264-5_2786375239-3_3602128734-5_1078241388-3_3508305334-1_2616976036-3_894627503-1_3740788879-1___e__89168977-1686946297_1572227138-3008720036_3806476316-3989481719"

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Mnie z loot tinka wypadł wreszcie Jackhammer elektryczny (dzięki @Square za twój, nie przydał się) za piątym razem (offline). Miałem kwasowego, zwykły, itd. ognistego jeszcze nie miałem. Z Transformerem tak średnio bym powiedział sobie radzi (albo jak zwykle ja coś robię nie tak). Za słabo ładuje shielda ale karabiny sprawdzają się dobrze (szkoda, że nie ma elektrycznego Luciana).

Naprawili loot tinki na Jacob Estate? Bo grałem wczoraj online i miałem 3 w dedykowanych lokacjach.

Odnośnik do komentarza

No nie miałem shock to wysłałem inny :) Ognisty gdzieś mam na którejś postaci jakby co. Jak chcesz elektryczny AR z odbijającymi się pociskami to spróbuj Rowan's Call.

Co do Loot Tinków to online nie pojawiają się za często, wiec pewnie nie zrestartowałeś gry jak grałeś offline.

 

@messer88 Ostatnio podesłałem ci artefakt Unleash the Dragon, on sprawdza się świetnie przy czyszczeniu map i bossów. Jakby co to mój set możesz obczaić w ruchu przy poniższych bossach. Grając melee Amarą nie trzeba się zbytnio przejmować modyfikatorami na Mayhem.

 

Rampagera można fajnie farmić przy użyciu artefaktu Spark Plug (trzecie starcie w tym filmiku) jakby ktoś miał z nim problemy.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, messer88 napisał:

więc chce na nowo się pobawić.

Jakbyś czegoś potrzebował to pisz. U Amary każdy build daje radę i różnią się na tyle, że diametralnie zmieniają rozgrywkę. Jakby dodali opcję trzymania różnych buildów to byłoby super, bo pobawiłbym się w szeryfowanie, ale nie chce mi się robić respeca, bo melee daję masę satysfakcji.

 

6 minut temu, wet_willy napisał:

Jak dla mnie to ten event troche chujowy xD

No ja pisałem, że mi się podoba tylko, że krótki i zdanie podtrzymuje, ale zmieniłbym żeby duchy pojawiały się tylko po akceptacji misji, tak samo nowe bonusy anointed. No i koniecznie wspólny postęp w wyzwaniach (25 killi Haunta).

Co ci nie podpasiło w nim?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...