Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Square napisał:

 

A Loot Tinka to nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem. Jeżeli nie poprawili ich to ciężko widzę szukanie Ryno.

 

No właśnie.. kiedyś Loot Tinki łapało się w tych samych miejscach bo respownowały się po każdym kolejnym odpaleniu gry a teraz znaleźć jednego na kilka godzin strzelania to sukces. Nawet gobliny z petami w Diablo3 pojawiały się częściej. Moim zdaniem przesunięcie premiery to dobry ruch. Chciałbym jeszcze w przyszłości doświadczyć jakiegoś fajnego dlc jak tropikalna wyspa z dwójki albo coś na miarę zamku Tiny lub jakąś podróż sentymentalną do którejś lokacji z poprzednich części np PreSequela :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SebaSan1981 napisał:

 

No właśnie.. kiedyś Loot Tinki łapało się w tych samych miejscach bo respownowały się po każdym kolejnym odpaleniu gry a teraz znaleźć jednego na kilka godzin strzelania to sukces. Nawet gobliny z petami w Diablo3 pojawiały się częściej. 

Aż się łezka w oku kręci jak sobie przypomnę farmienie Jenkinsa w B2. Stary, poczciwy JJ... Kilkadziesiąt podejść do kartonów tylko po to by chujek zginął od rykoszetu Square'a. Dobre czasy. Sporo lepiej wspominam polowania na Jimmy'ego czy farmienie Bunkra niż natłok obesranych legend w trójce.

  • Plusik 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Pchasz się w gips :D 

Dodatek Tiny to idealny przykład solidnego post scriptum. Dodatek Clapa jest na tym samym "levelu emocjonalnym" ale lokacje niespecjalnie przypadły mi do gustu ale to już indywidualna rzecz.

Każdy dodatek serii (oprócz, tfu, trójki) czymś się wyróżnia, coś wnosi czy to gameplayowo, czy też przez story. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Po części dostało im się za podstawkę ale ogólnie to po prostu są nijakie. Każdy ma jakiś tam zalążek fajnego pomysłu ale potencjał niewykorzystany. Od strzelania do mobków, przez walki z bossami aż po tony legend gdzie siedzisz nad tą kupą śmieci i przebierasz by w końcu uznać, że wszystko szmelc. W dwójce jak wyskoczyła Maggie ze skrzynki to jarango w chuj, a tutaj już zaczyna mnie mdlić na widok gwiazdek na minimapie.

No i liczyłem, że wszystkie plot holes z podstawki zostaną jakoś wyjaśnione w dlc, a tu dupa. 

W dwójkę czy nawet pre-sequel walczyło się długie godziny, a przy tej odsłonie prawdopodobnie jebnąłbym tym zaraz po skończeniu podstawki gdyby nie posiedzenia z Grzesiem i Ukyo.

EDIT: no i z @Timmy, kurde sorry, zapomniałem o tobie :smutas::lapka:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

DLC Tiny ma Tinę, więc już tutaj wygrywa. Poza tym klimat niedorzeczności, dziwactwa i głupoty, które wygadują przeciwnicy kiedy atakują VH'a, mapy czy samo zwieńczenie dodatku są ponad wszystko. To mocno subiektywna opinia rzecz jasna. Rozumiem, że CV może się podobać (sam uwielbiam głupka Claptrap'a), ale...Tinę mógłbym zaadoptować - dokładnie taką jaka jest w grze.

B1 wychodzi najgorzej jeśli chodzi o dodatki. DLC z Clapkiem jest chyba najznośniejsze, ale od 2ki po ostatnie rozszerzenie B3 nie mam się do czego przyczepić. Czy może być lepiej? "I think we both know the answer to this question - MAYBEEE!!"

Odnośnik do komentarza

Niekiedy górna połówka się rozwali, ale nie zginie. Wtedy najlepiej od razu strzelać tam gdzie szczątki, albo użyć jakiegoś śledzącego granatu jak za późno się kapniesz. Po jakimś czasie ona zniknie i quest wisi jako nieskończony. Więc wtedy albo giniesz i lecisz od Walkirii albo wychodzisz i od początku.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej farmić dedykowany drop, Mayhem nie ma wpływu na dedyki, więc w przypadku COMów to równie dobrze można na M1.

Bear Trooper wypada z Anointed X-4 https://www.lootlemon.com/class-mod/bear-trooper-bl3 Jako skille to chcesz jak najwięcej w Stainless Steel Bear, jako pasywne to AS dmg i splash dmg, trzeci nie ma większego znaczenia, +health, cooldown itd.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...