Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Na PS5 grałem tylko na nowej postaci z oczywistych względów i nie miałem żadnych problemów, ale to, że przy fast travelu wywali grę to miałem kilka razy na PS4. Nie jest to jakieś częste, ale zdarza się na każdej platformie. Najbardziej to było widoczne jak graliśmy np Guardian Takedown z @Timmy i po przejściu przy próbie przeniesienia do Sanctuary wywalało mu często niebieski ekran.

Co do płynności to był tutaj filmik z DF i w trybie 4K/60 były spadki do 59 klatek, ale nie pokazywali endgame'u więc nie wiem jak tam jest. W trybie 120 spadków było sporo. Jak miałeś okazję zagrać bardziej intensywny moment to opisz jak to działa.

Ogólnie gra potrafi być zbugowana, ale działa dobrze na next-genach. Jeżeli w kolejnych łatkach ją bardziej zoptymalizują przyśpieszając np loadingi to będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zależy czego oczekujesz. Niektóre rzeczy z Takedownów mają fajne bajery jak np Tiggs Boom czy Smog czy różne tarcze, ale ogólnie w płatnych dodatkach są lepsze odpowiedniki, jak np. Kyb's Worth z Maliwan Takedown został zmasakrowany przez Flippera z Bounty of Blood.

Z GTD najlepszy przedmiot to tarcza Stinger szczególnie w wersji ASS, która dropi z Anathemy, ale biorąc pod uwagę czas i szanse dropu to może być ciężko.

 

Ja tam lubię robić oba Takedowny, bo to w tej chwili najcięższa zawartość w grze, ale też i świetne mapy po prostu do przechodzenia.

Jak już wypuszczą ten pełny cross-play to może pogramy razem.

Odnośnik do komentarza

Tak wlasnie myslalem. Do Anathemy mi nie spieszno. Widzialem tego przekletego bossa i nie moze to byc dobre doswiadczenie. Biegalem Flakk’iem i na M10 wypada tyle sprzetu na konkretnych anointmentach, ze ciezko mi sie zmusic do takedownow. Moze i jest intensywnie, ale glosy spolecznosci mowia, ze kiepsko tam z gear’em z najwyzszej polki. 
O planowanym cross-playu nawet nie wiedzialem. Mam nadzieje, ze to wypali. 

Odnośnik do komentarza

Jutro rusza walentynkowy event, więc będzie można ponownie zdobyć snajperkę Wedding Invitation i smg Polyaimourous. Niech tylko naprawią, aby wszystkie bonusy anointed były na nich dostępne.

 

Dodatek Director's Cut wyląduje 18 Marca https://borderlands.com/en-US/news/2021-02-10-borderlands-3-director-s-cut-reveal-raid-boss-vault-cards/

Klasyczny Raid Boss w Ascension Bluff (opłata za walkę 500 eridium) plus misje fabularne z udziałem Avy o rozwiązywaniu morderstwa. Dodatkowo w ramach tego DLC mają być Vault Cardy czyli jakaś forma Battle Passa z dziennymi i tygodniowymi wyzwaniami.

Jako bonus dla posiadaczy Season Pass 2 kolejny zestaw modeli dla Vault Hunterów. Moze i FL4K wyglądają ekstra.

 

dotv-full.jpg?size=original

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...