Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja preferuję przechodzić tak jak wychodziły czyli Jackpot, GLT, BoB i FF, ale poza jednym easter eggiem w trzech dodatkach nie ma większego znaczenia jak polecisz.

TVHM służy tylko do powtórnego przejścia fabuły więc nie warto. Ja go zrobiłem tylko raz na mojej głównej postaci. Po przejściu gry najlepiej odpalić Mayhem i na nim grać, wtedy wszystko skaluje się do twojego poziomu. Same dodatki też się skalują bez Mayhemu, ale dopiero po pierwszej lokacji.

W teorii możesz chcieć być na max lvl aby zdobyć unikalne przedmioty za misje czy crew challenges.

Odnośnik do komentarza

65 od zera to ja będę trochę wbijał. Właśnie nie pamiętam jak to się grało, jak zostawiłem grę to chyba były 3 poziomy mayhem tylko i robiłem je na TVHM. 

 

Czyli mogę sobie skończyć podstawkę, włączyć jakiś mayhem i wtedy odpalić dlcki tak? A tak orientacyjnie to ile Ci zajęło teraz na nowo też wbicie max lvl?

Odnośnik do komentarza

No teraz jest 10 poziomów Mayhem i na każdym zdobywasz gear na takim poziomie na jakim grasz czyli np lvl 50 M5.

Dostęp do Mayhemu masz dopiero po skończeniu podstawki. Możesz wtedy odpalić który chcesz, nawet M10. Jakiś czas temu dodali Mayhem 11, czyli M10 ale bez modyfikatorów.

Co do levelowania to zależy, ja sobie robiłem misje poboczne na M4, ale równie dobrze możesz od razu wbić M11 i farmić XP. W zależności od postaci będzie to banalnie proste, albo trochę trudniejsze.

Odnośnik do komentarza

Tak, jego siła leży w dodatkach. Jego najlepszy COM jest z dodatku i najlepsze skille w czwartym drzewku. Do tego najbardziej zbuffowane skille, które nie wiadomo po co stackują się dwa razy. O Commitment to nawet nie ma co pisać. Immunity na splasha dodane z dupy.

Jeszcze tylko brakuje, żeby mu dodali skalowanie Mayhemu do skilli.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nowe drzewka to są płatne też? Myślałem że free dla wszystkich takie coś, to jednak nie jest całkiem nowa postać. 

 

Myślałem też żeby może zagrać Moze, wcześniej miałem ją chyba około 30-40 i pamiętam że odbiegała damagem od Flaka/Amary. Może coś tam ją zbuffowali? Spytam też od razu low lvl legendarne COMy z czegoś obecnie mogą wypadać częściej? 

 

@Yap zaproszę Cię później, jak coś dam znać tylko nie bombarduj mi skrzynki niepotrzebnymi Ci itemami :)

Odnośnik do komentarza

Wróciłem sobie do B3 w celu dokończenia platyny i potem zagrania w końcu wszystkich dodatków, które kupiłem jak zwykle z góry, a ogrywam je w czasie kiedy można je już kupić za połowę ceny :D 

 

Ale co do czyszczenia map to ktoś powinien beknąć za to jak wygląda odkrywanie mapy. Mając growe OCD muszę się pogodzić z tym, że nie będę miał wszędzie ściągniętej mgły bo inaczej zwariuje :P 

 

I lamerskie pytanie - na jakim poziomie Mayham grać najlepiej? Co prawda teraz czyszcząc znajdźki nie ma to większego znaczenia, ale grając dodatki to przyda się lepszy gear. Odpaliłem M11 i nie byłem w stanie prawie nikomu nic zrobić :D 

Odnośnik do komentarza

Dokładnie nie da się odkryć tylko chyba na trzech mapach dzięki dziwnie rozstawionym wieżom. Też mnie to wkurzało na początku.

 

Co do Mayhemu to zależy. Ja gram tylko na M10/11 z racji faktu, że jak raz zaczniesz i zdobędziesz odpowiedni sprzęt to granie na niższym mija się z celem, bo jest za łatwo (na M10/11 też jest łatwo aktualnie). Gdyby było tak jak przy Mayhem 1.0 to nie byłoby tego problemu, bo broń zawsze miała te same staty.

Jak dopiero poznajesz Mayhem to możesz zacząć stopniowo jak M4 czy potem M6. Możesz też od razu odpalić M10/11 i farmić sklepy czy używać Eridian Fabrikatora aby zdobyć odpowiedni gear. Dobrze wiedzieć, że na M8 i wyżej masz gwarantowany bonus anointed na ekwipunku. Jeżeli pomimo w miarę dobrego sprzętu dalej masz problemy to zapewne wina leży po stronie buildu. Możesz zapodać swój obecny jeżeli chcesz pomocy https://www.lootlemon.com/class/amara

No i w razie czego pisz na PSN :) Mogliby w końcu dodać ten pełny cross-play.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...