Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Square napisał:

Dzisiejsze zmiany zawierają trochę buffów, jak będę miał % wartości to edytuje posta 

 

https://borderlands.com/en-US/news/2020-10-15-borderlands-3-hotfixes-oct-15/

 

Oficjalnie zapowiedzieli Season Pass 2, który będzie zawierał w sobie dwa dodatki Designer's Cut i Director's Cut :dynia: Pierwszy będzie zawierał to co już częściowo wiemy czyli tryb Arms Race i czwarte drzewka dla postaci. Dodatek będzie dostępny od 10 listopada. Drugi czyli Director's Cut jest planowany na Wiosne 2021 i na razie poza nazwą nic nie wiadomo. Cenowo też nic na razie nie ma.

https://borderlands.com/en-US/news/2020-10-15-borderlands-3-season-pass-2-announcement/

W przyszłym tygodniu będą pokazane nowe drzewka, a tryb Arms Race 29/10 na BL Show.

tenor.gif?itemid=5058595

Nani, nani? Season Pass 2? A w dupe niech se wsadzi ten pass jak i drzewka. Po tym jak Mr P zyebał story w podstawce i dał słabe dcl gówno ode mnie dostanie, a nie pieniążki. Designer's Cut? Director's Cut? Dajrekto Fiat jego mać. Mikrotransakcji nie może dawać bo obiecał to sprzedaje gówno w srebrnym papierku i to takim po tanich cukierkach. A idź pan.

  • Plusik 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj pojawiło się nowe info odnośnie Season Passa 2 https://borderlands.com/en-US/news/2020-10-29-arms-race-gameplay-borderlands-show/

SP będzie kosztować 30 USD, co na nasze się pewnie przełoży na 124 PLN.

Designer's Cut zawiera w sobie nowe drzewka dla postaci (pokazali je w tamtym tygodniu, do sprawdzenia na stronie https://borderlands.com/en-US/characters/amara#- jakby ktoś chciał sobie ułożyć build) oraz całkiem nowy tryb Arms Race, w którym będzie się śmigało bez żadnych ulepszeń i używało tylko lootu który nam tam wypadnie. Jutro ma być pokazany pełny gameplay z tego trybu.

 

 

Dodatkowo jakby ktoś chciał to do sprzedaży trafi nowe wydanie, które będzie w sobie zawierało wszystko to co Super Deluxe (podstawka, pierdoły do customizacji i SP1) oraz SP2. Cena to 100 USD :dynia:

Dodatkowo dla wszystkich wersji (oprócz base) dodają za free nowe modele dla Vault Hunterów. To akurat spoko info.

ffgroup-full.jpg?size=original

 

Tutaj jakaś rozpiska. Te złote skórki były chyba za preorder rok temu, więc jak ktoś miał Super Deluxe to tylko SP2 jest nowy.

infographic-full.jpg?size=original

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzisiejsze poprawki, oprócz dodanej obsługi nowego Season Passa trochę zmian odnośnie balansu https://borderlands.com/en-US/news/2020-11-09-borderlands-3-patch-hotfixes-nov-9/

Season Pass i nowe wersje są już dostępne do kupna. SP2 kosztuje 125 PLN w PSS, a jakby ktoś chciał brać osobno to pierwszy dodatek jest po 63 PLN. Cena drugiego nie jest znana.

Dla posiadaczy któregokolwiek SP są dostępne też nowe modele dla Vault Hunterów.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie mogę przenieść sejwów na PS5, bo gra się wywala przy każdej próbie, więc zacząłem całkiem od nowa i całe menu działa bez zająknięcia, nic nie przymula przy zmienianiu broni, trinketów itp. Z oczywistych względów nie mogłem sprawdzić w większej zadymie jak Takedown i w coop, ale powinno być dobrze.

Gra chodzi mega płynnie, ale widać, że patch pod nextgeny został zrobiony na odwal się (albo to po prostu wina pierwotnego kodu). Oczekiwałem, że loadingi będą błyskawiczne i nie zajmą więcej niż 5 sekund, ale jest o niebo lepiej niż na poprzedniej generacji (największe mapy ładują się w ok 12-15s vs 60s na poprzednich konsolach). Na niektórych mapach niektóre cienie potrafią się dalej doczytywać (np The Droughts i koleiny jak jedziemy autem czy też cienie tych wież elektrycznych. W Athenas cienie traw, ale to osobiście sprawdzę dopiero dzisiaj).

Gra na PS5 (nie wiem czy na Xboxie też) ma zbugowane dokładnie te same trofea co rok temu przy premierze, czyli zbieranie zapisów Eridian i odkryte miejscówki (te na planetach działają ok, ten ogólny nie zlicza), więc wbicie platyny na chwilę obecną jest niemożliwe.

Jak Failbox ogarnie ten transfer sejwów na Pleju to wtedy będę testował więcej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No jest to o tyle wkurzające, bo już przy okazji Handsome Collection mieli to ogarnięte, a teraz takie kwiatki. Dwa tygodnie temu jak Plej wyszedł w US to nie działało przenoszenie wielu sejwów, można było mieć tylko jedną postać przeniesioną. Tydzień temu wypuścili patcha, który to naprawia podobno, no ale u mnie teraz gra się wywala przy każdej próbie zrobienia tego, więc czekam na kolejną łątkę :/ W międzyczasie wbiję trofea, które nie wpadłyby przy przeniesieniu postaci i sprawdzę czwarte drzewko w akcji, ale i tak niesmak pozostał.

Odnośnik do komentarza

Częściowo tak, bo ich polityka wymusza aby developer ogarnął transfer zapisów wewnątrz gry. Co też GBX zrobiło, ale jak widać nie obyło się bez poważnych problemów (w sumie jak przy każdym patchu do BL3). Gdyby to był pierwszy taki przypadek to w sumie bym zrozumiał, ale dokładnie takie samo rozwiązanie zostało użyte te ponad 5 lat temu przy okazji premiery BHC i tam nie było problemów.

Na upartego można odpalić wersję PS4 i wtedy nie ma żadnych problemów aby korzystać ze starych sejwów. No ale nie o to chodzi.

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że nie przetestowali jak działa w endgame, ale obstawiam, że tam pewnie sporo większe spadki są w trybie performance. W sumie mnie to nie dotyczy i tak.

Jeżeli to co wspomina o dalszym ulepszaniu łatkami stanie się prawdą i docelowo lepiej wykorzystają nowy sprzęt to jest nadzieja. Niech tylko dają jak najszybciej tego patcha na PS5 z przeniesieniem sejwów.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No tylko, że oni naprawdę chcą obsadzić go w roli lidera Crimson Raiders

https://www.cbr.com/report-borderlands-movie-eyes-kevin-hart-for-lead-role/

Przy Cate Blanchett, która zagra Lilith będzie wyglądał wręcz komicznie, a Cate też nie jest za wysoka.

W sumie dla mnie beka i tak z filmu ale Randy powinien odstawić już narkotyki. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Hej, mam takie pytanie, jeżeli gdzieś była już na nie odpowiedź, to z góry przepraszam. Czy wersja Borderlands 3 super deluxe edition zawiera kod na te wszystkie dodatki, czy jest to wszystko zawarte na płycie? Drugie pytanie, czy ewentualnie przy kodzie, drugi użytkownik konta może pobierać wszystkie dodatki? Pozdrawiam i szczęśliwego nowego roku życzę. 

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Square napisał:

Wersja Super Deluxe jest dostępna od premiery gry, więc ma tylko kod, bo ostatni dodatek z SP1 wyszedł po roku. Wersja Ultimate raczej też ma tylko kody.

Dzięki wielkie za odpowiedź. Czyli w takim wypadku jak dzielę konto z bratem, on też będzie mógł pobrać dodatki i normalnie grać ze mną? 

Odnośnik do komentarza

@Patricko tylko, że tutaj nie ma wersji GOTY. Wersja Super Deluxe zawiera SP1, którego zawartość została wydana w rok po premierze.

Wersja Ultimate zawiera SP1 i SP2, zawartość SP1 w teorii mogłaby być na drugiej płycie, ale jest to mało prawdopodobne. A SP2 trwa do wiosny.

 

@BenyJJ jaka platforma? Nie wiem jak na PS5 to jest, bo nie sprawdzałem, ale na PS4 tak, będzie działać. Podobnie chyba na Xboxach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...