Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Te diamentowe klucze wypadają ze skrzynek które można otwierać po lvl upie vault karty? Coś mi wypadło z pierwszej ikonka jest taka sama jak pod mostkiem w Sanctuary ale się nie da tam otworzyć. Z drugiej 125 eridium xd Raczej odblokuję sobie wpierw kosmetykę za te klucze. 

Odnośnik do komentarza

Jak wejdziesz do pomieszczenia pod mostkiem to przy próbie interakcji ikonka klucza jest taka sama jak przy liczniku na nowej zakładce od vault cards w menu o to mi chodzi. BTW ile czasu Ci zajmuje raid boss? Ja nie mierzyłem ale wydaje mi się że z 10min się z nim cackam i gorszy jest ten drugi z paskiem życia jak zwykły mob. Dziś z ciekawości zmierzę czas wieczorem. 

 

 

nowa mapka z info pod Arms race

 

imfld2kj87s61.png

Odnośnik do komentarza

Nie wydaje mi się. Specjalnie na nowej postaci zostawiłem jedną misję, jedną lokację i jeden log na PS5 na wszelki wypadek, gdyby samo nie wpadło po naprawie i musiałem skończyć misję aby wpadł trofik za wszystkie. Plus dobiłem te co zostawiłem jak napiwek dla Moxxi czy właśnie ten z platyny czyli użycie złotego klucza.

Jedyne trofea, które mi się przeniosły to te za odkrywanie lokacji i Eridian logi. Więc jeżeli chcesz platynę na PS5 to uważaj na trofik "My Name Is Earl", bo jeżeli masz wszystko wykupione i niczego nie zmienili to chyba sobie zablokujesz platynę. Więc byś musiał wtedy usunąć sejwa, zacząć od nowa i po wykupieniu 20 sztuk przywrócić stary. W razie czego zawsze można to zboostować w coop.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No pisałem, że fajny. A że może rzucić każda legendę z dodatku (poza artefaktem Company Man) automatycznie czyni go lepszą farmą niż Hemovorous.

 

Sprawdziłem wczoraj rollowanie anointment i za pierwszym razem wpadło ASS na nowej zajebistej tarczy :D

 

Jedynie jakiegoś potwierdzenia mi brakuje przy tym.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zmienianie broni co kilka poziomów to najbardziej było odczuwalne w dwójce. W jedynce jak trafiłeś coś ekstra to wystarczało na bardzo długo. Aktualnie w BL3 jest bliżej pod tym względem do jedynki, ale i tak nieraz opłaca się używać np czegoś z na aktualnym levelu niż trzymać się np legendy o dziesięć poziomów niżej. Zależy wszystko od tego co uda ci się znaleźć.

2 godziny temu, messer88 napisał:

Ale bym się bawił z taką ilością eridium w rerolle.

U Amary mam 110k, ale co z tego jak pula na broniach ma ponad 50 pozycji i można wielokrotnie trafić na to samo. Ta opłata 250 eridium to zdecydowanie za dużo. Podobnie te 500 z raid bossem, ale tu akurat można to obejść i walczyć z nią w kółko bez płacenia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No teraz chociaż można zmienić anointed, kosztuje to krocie, ale zawsze jest szansa. Farmienie COMów i Artefaktów jest najgorsze, bo oferują zbyt dużo kombinacji (tak samo za dużo anointed jest w grze).

 

Jak sporo rzeczy udało się wyfarmić w przybliżonym stanie jak chciałem, tak sporo przedmiotów też dostałem mailem, fajnie, że dodali taką opcję. Jak wjedzie pełny cross-play to będzie jeszcze łatwiej się wymieniać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...